Little Hamilton
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Литъл Хамилтън едно малко градче с големи тайни!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Острова насред езерото
Домът на Алекс  +18 - Page 4 Icon_minitimeВто Яну 22, 2013 4:39 pm by Alex Dail

» Домът на Алекс +18
Домът на Алекс  +18 - Page 4 Icon_minitimeСря Яну 16, 2013 3:58 pm by Robert Stackhouse

» Търся си другарче за Рп (Настояще)
Домът на Алекс  +18 - Page 4 Icon_minitimeСъб Дек 08, 2012 3:15 pm by Пейтън Сойер

» Vincent Keller
Домът на Алекс  +18 - Page 4 Icon_minitimeПон Ное 19, 2012 4:51 am by Vincent Keller

» 100 потребителя!
Домът на Алекс  +18 - Page 4 Icon_minitimeНед Ное 18, 2012 5:48 pm by Bεllα.

» Рекламирайте вашите форуми!!
Домът на Алекс  +18 - Page 4 Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 5:54 am by Hayden.

» Станете наши приятели
Домът на Алекс  +18 - Page 4 Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 5:53 am by Hayden.

» Да броим до 9999 и обратно
Домът на Алекс  +18 - Page 4 Icon_minitimeПет Ное 16, 2012 8:39 pm by Marc de Valder

» Какво ще направиш ако се събудиш до предишния?
Домът на Алекс  +18 - Page 4 Icon_minitimeПет Ное 16, 2012 8:38 pm by Marc de Valder

Top posters
Marc de Valder
Домът на Алекс  +18 - Page 4 Vote_lcapДомът на Алекс  +18 - Page 4 Voting_barДомът на Алекс  +18 - Page 4 Vote_rcap 
Dianna Winchester.
Домът на Алекс  +18 - Page 4 Vote_lcapДомът на Алекс  +18 - Page 4 Voting_barДомът на Алекс  +18 - Page 4 Vote_rcap 
Мия Салватор
Домът на Алекс  +18 - Page 4 Vote_lcapДомът на Алекс  +18 - Page 4 Voting_barДомът на Алекс  +18 - Page 4 Vote_rcap 
Крисчън Грей
Домът на Алекс  +18 - Page 4 Vote_lcapДомът на Алекс  +18 - Page 4 Voting_barДомът на Алекс  +18 - Page 4 Vote_rcap 
Nikki Biersack.
Домът на Алекс  +18 - Page 4 Vote_lcapДомът на Алекс  +18 - Page 4 Voting_barДомът на Алекс  +18 - Page 4 Vote_rcap 
Rose Hathaway
Домът на Алекс  +18 - Page 4 Vote_lcapДомът на Алекс  +18 - Page 4 Voting_barДомът на Алекс  +18 - Page 4 Vote_rcap 
Alexandra Smith
Домът на Алекс  +18 - Page 4 Vote_lcapДомът на Алекс  +18 - Page 4 Voting_barДомът на Алекс  +18 - Page 4 Vote_rcap 
Jessica Muse
Домът на Алекс  +18 - Page 4 Vote_lcapДомът на Алекс  +18 - Page 4 Voting_barДомът на Алекс  +18 - Page 4 Vote_rcap 
Алексей Беликов.
Домът на Алекс  +18 - Page 4 Vote_lcapДомът на Алекс  +18 - Page 4 Voting_barДомът на Алекс  +18 - Page 4 Vote_rcap 
Vivien Leigh
Домът на Алекс  +18 - Page 4 Vote_lcapДомът на Алекс  +18 - Page 4 Voting_barДомът на Алекс  +18 - Page 4 Vote_rcap 
~ ~ Екипът ни ~ ~
Administrators:
Mia Salvatore
 
Dianna Winchester
 
Global Mod.:
Bella.
 
Alexandra Smith
 
Designer:
Hayden Dallas
 
Moderators:
Alex Dail
 
Alice Lee Thomas
 

 

 Домът на Алекс +18

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 4 Icon_minitimeСря Окт 31, 2012 8:24 pm

First topic message reminder :

Имението
Домът на Алекс  +18 - Page 4 Mhc_2

Спалните
Спалнята на Алекс

Домът на Алекс  +18 - Page 4 Луксозни+спални+Alta+Moda+от+Мебели+Италия4

Другите спални

Домът на Алекс  +18 - Page 4 Roche-bobois-anarima-bed-bedroom

Домът на Алекс  +18 - Page 4 2255170558-509f3eac0a-thumb

Домът на Алекс  +18 - Page 4 Platform%20beds

Баните

Домът на Алекс  +18 - Page 4 Shapemodernbathroom554x375

Spoiler:

Домът на Алекс  +18 - Page 4 Guzsentosa019940x676

Хола

Домът на Алекс  +18 - Page 4 Oaklan_200810_10-940x634

Хола в западното крило

Домът на Алекс  +18 - Page 4 015187006

Кухните

Домът на Алекс  +18 - Page 4 Img4

Домът на Алекс  +18 - Page 4 Copat-kitchen-salina-kos-1

Басейните

Вътрешния
Домът на Алекс  +18 - Page 4 53738

Външния
Домът на Алекс  +18 - Page 4 Villa_pool_3

Колите на Алекс

Домът на Алекс  +18 - Page 4 00001955

Домът на Алекс  +18 - Page 4 Porsche-boxster


Последната промяна е направена от Alex Dail на Вто Ное 06, 2012 9:37 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 4 Icon_minitimeВто Ное 06, 2012 10:19 pm

-Робърт
Това беше нереално,цял ден бях в ръцете му,цял дензадоволявахме нуждата си от секс,от телата си....Облегнах се на плота дишаща тежко,но все пак се усмихвах,той също,галеше ме...отпуснах се в ръцете му
-Ще се къпем ли?
Прехапах устни и погледнах водата която вече препълваше ваната,а аз имах нужда да отпусна тялото си във водата и да си почина за миг..
-Ти си наистина ненаситен!
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 4 Icon_minitimeВто Ное 06, 2012 10:27 pm

-Просто инкубус...
Оставих я да влезе първа в голямата вана,а след това аз се настаних но я придърпах да легне върху мен. Този път успеха за сдържането се получи и двамата имах ме нужда от малко почивка. Галех я леко по раменете,като бях взел една гъба:
-За каква работа говореше?
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 4 Icon_minitimeВто Ное 06, 2012 10:43 pm

-Работа ли?
Облегнах се във ваната и се загледах в него,той беше спокоен,дишането му се нормализираше,а моето не,аз просто не можех.Тялото ми се загряваше повече ,водата не ми помагаше,напротив.Но трябваше да се кротна,трябваше да си починем малко повече,а и да оставим и за довечера.Боже това беше нещо повече от секс между нас,това си беше любов
-Сърцето ми ще се пръсне..
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 4 Icon_minitimeВто Ное 06, 2012 10:52 pm

-Да защото се любех ме,защото и на двамата ни хареса,защото сме влюбени,защото сме във ваната.
Обгърнах я с ръце,като я притиснах към мен:
-Радваш се на сърцето си,опитваш се да свикнеш с ритъма му.
Наведох глава на долу и на ушенце прошепнах:
-Ще се ускорява всеки път,когато си с мен,приготви се.
Засмях се,продължавах да я галя с гъбата след това оставях я да си почине.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 07, 2012 3:25 pm

Когато докосна гърба ми с гъбата разбрах за какво говореше,той наистина караше сърцето ми да ускорява ритъма си,когато бе до мен,когато се отдалечеше то сякаш умираше отново защото Роб не бе до мен
-За това то е в твоите ръце,тръгнеш ли си ...ще спре да бие и аз ще умра
Отпуснах се назад,а той бе до мен,харесваше ми атмосферата,сега и двамата почивахме,миаше хармония
-Ще останеш при мен нали,нама да спиш в хотел
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 07, 2012 3:41 pm

Усмихнах се,защото до сега никой не е искал да остана просто така,всички искаха да остана,защото искаха още секс. Погалих я отново толкова обичах това действие:
-Щом искаш да остана тук,ще остана красавице,само ще отида да си взема дрехите и да платя дните в който съм бил там.
Трябваше защото костюмите ми бяха там а нямаше какво да обличам,е не че тук имаше значение но излизането на вън щеше да бъде доста странно.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 07, 2012 3:50 pm

Засмях се и двамата знаехме ,че дрехи не му трябват,а зависеше ли от мен и двамата нямаше да излезем от тук,но нямаше такъв вариант,той имаше задължения аз също
-Как не искам довечера да излизам,не искам да се отделям от теб,но трябва да свърша нещо
Трябваше и да му кажа за нея,рано или късно щеше да разбере,ако не я види някъде и не реши,че съм аз...щеше да е сконфузно
-Трябва да знаеш нещо за мен и миналото ми
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 07, 2012 4:00 pm

-Какво има Али?
Какво ли имаше за вършене един вампир като нея. Да не би да си търсеше някой за похапване,мислех че съм и достатъчен. Поклатих глава сигурно не беше това:
-Можеш да ми кажеш всичко.
Погалих нежно раменете и,за да я успокоя,защото беше малко притеснена.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 07, 2012 4:30 pm

-Не е това за което се притесняваш,не искам друг който да ме храни
Не исках да виждам страхът му,но от толкова секс нямах сила да вдигна щита си,а и може би не исках беше приятно да виждам образите в главата му,ние двамата къде ли не из къщата,какво прави той с мен
-Аз..имам двойничка,не знам на колко е сега и дали още прилича на мен ..но би трябвало..искам да я намеря,всъщност винаги съм ги намирала,това се случва на всеки ..около 300 години...друго мое проклятие заради проклетника който убих
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 07, 2012 4:42 pm

Присвих очи,защото това беше малко изненадващо. Че си има двойничка и всичко останало,не го очаквах точно това но каквото и да се случваше,щях да съм с нея и до нея:
-Ако искаш,ще ти помогна да я открием.
Не ми се иска да вижда това,че не я подкрепям или пък се чувствам смутен:
-Нямам нищо против да ти помогна.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 07, 2012 4:48 pm

Видях объркването му,явно не го очакваше,а дали му бе любопитно каква е,дали наистина е като мен,какво би..
Трябваше да спра тези мисли,той беше мой и аз му вярвах,не можеше да е иначе
-Няма нужда,тя е в града,за това и аз съм тук,но искам да се уверя,че е не е вампир..заклех се на брат си,че те венаги ще са добре докато аз съм жива..заради мен те се раждат и носят моето проклятие,а не искам
Това май бе заради сърцето ми
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 07, 2012 5:21 pm

-Не знам това но щом носят твоето проклятие,а то е вдигнато според мен и тяхното сърце е върнато.
Проклятието се бе вдигнало,щом тя имаше сърце значи всички трябва да са си го върнали:
-Добре но ако има нещо,ще ми кажеш името ми и ще дойда.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 07, 2012 5:27 pm

-Не това мили...първите ставаха вампири навършеха ли 23...съдбата им бе такава,че някой ги превръщаше..ставаха коравосрдечни и зли,така ме наказа ..или по скоро него наказа онази вещица..Брат ми ми помогна да убия създателя си и понеже аз не можех да имам деца тя прокълна него,от потомството му на всеки 300 години да се ражда момиче което да е мое копие,навърши ли моите години да става вампир ...не знам дали тя има сърце защото не знам вампир ли е
Сгуших се в него,аз бях виновна за това,брат ми сигурно се обръщаше в гроба
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 07, 2012 5:43 pm

-Ако има нещо кажи ми го нали?
Двойничка,добре че бях демон и нямаше да се объркам дори да бе вампир,четях мисли, и още куб неща,а и едва ли сърцето ми,ще трепне към някоя друга:
-Не искам да се страхуваш от това,че ако имаш двойничка,ще обикна нея. Обичам теб красавице.
Бе хубаво във ваната приятно,релаксиращо:
-Никога не ми е било толкова приятно.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 07, 2012 5:47 pm

-Обичам те...
Не се боях толкова че ще обикне нея,а че ..всъщност нищо подобно,той можеше евентуалнода направи разлика,просто се боях за нея,не знам защо..чувствах се виновна,нищо че бяха минали векове от както кръвната линия бе загубена,някои още носеха гена...още се раждаха двойнички
-Никога не съм споделяла това с никого
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 07, 2012 5:55 pm

-Аз не бих ти навредил,а и аз ако има нещо също бих го споделил с теб.
Скоро водата,щеше да изтине за това пуснах горещата вода имаше дюза която не позволяваше на водата от ваната да прелее:
-Мисля че ще се справиш,може би още не е вампирка.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 07, 2012 9:05 pm

-Не знам любов моя,боя се че дори да не е ще се превърне...това е проклятие
Имах му доверие,голяма което си беше странно,аз дори на себе си не вярвах,но в него да.Не се съмнявах че би ми помогнал,че не би се усамнил в мен което си беше странно,но пък имах въпроси
-Влюбвал ли си се преди?
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 07, 2012 9:25 pm

-Не,никога не мислех,че мога.
Замислих се над това,дали сега не се бърках но никога преди към никоя не съм изпитвал. Не можех да ги объркам,защото знаех какво ще изпитвам но не кога,ще бъде точно:
-Винаги съм приемал всяка като храна. Винаги обаче съм искал някой да не ме приема,като забавление,заместител,роб или нещо подобно. Винаги съм мечтал за обикновен човешки живот.
Поради тази причина мразех и Ада,той нямаше нищо общо със земята:
-Но не мислех,че е възможно.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 07, 2012 9:31 pm

-А сега?Истина е,чувствам го,а не мога да повярвам че е истина..
Аз също правех така,вземах всеки за даденост,за продената играчка,за малко и той не беше такъв,но сега си давах сметка ,че не беше,именно за това го обичах,защото ме приемаше каквато бях.
-Ти си демон,как някоя жена би те имала за даденост,по скоро трябва да е обратното,ти да ги имаш за даденост и робини..
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 07, 2012 9:42 pm

-Понякога правя така,използвам ги за да се нахраня но след това превръщам всичко в сън,за да е все едно не се е случвало. Аз,харесвам жените,не обичам да ги използвам и захвърлям просто така. Но за тези който ме викаха,бях заместител на онова което не получават от мъжете им.
Поклатих ръката,като я целунах по врата:
-Не се чувствам наранен но просто не търсех,примирявах се дълги години.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 07, 2012 9:48 pm

Опрях се на него и го целунах,но не страстна целувка,а нежна,чувствена,исках да знае че аз не искам да заместя никого с него,че той е едниствения за мен,единствения когото искам,който ми принадлежи ,както и аз на него
-Как искам да мога да те храня пълноценно...
Истина е ,че като си помислех че ще докосва друга полудявах,но ако не исках да ме убие трябваше да се примиря,крепеше ме мисълта че въпреки,че ще се храни от тях,само към мен ще изпитва желание
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 07, 2012 9:58 pm

-Оу Али...
Притиснах я по силно,защото това ме трогваше още повече. Разбирах я но аз се боях,че това може да я кара да ревнува да не се чувства пълноценно. Аз,можех да я нахраня и заситя за дълго,а тя ми бе като сладко десертче,харесва ти,обожаваш го но не стига за дълго:
-Не искам да те нараня,взимам толкова малко и пак ще усетиш адска умора. Трудно ми е понякога,защото съм свикнал но не мога. Не е нужно да спа с някоя за да взема енергията и,има начини да възбудиш жена и без да я докосваш.
Това или помагаше или ще ме закопае още повече:
-Но наистина и аз бих искал да си ми достатъчна.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 07, 2012 10:03 pm

Погледнах го за миг,да възбуди ли?Това не го разбирах
-Я ми обясни как всъщност се храниш ти?Тя трябва да е възбудена ли?Да спиш с нея,това е нещо съкровенно,ако има секс аз..няма да го понеса Роб,колкото и да искам
За миг се дръпнах от него,знаех че това е лично,че той не може не се храни,но ако бе така предпочитах да взема от мен,нямаше да понеса друга да го докосва както аз
-Нека опитаме,може и да издържа,не съм малко дете,не съм млад вампир
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 07, 2012 10:15 pm

-Трябва да я възбудя за да отключа енергията иначе не става,имам си и по бързи техники имам и силно внушение,не е нужно да спя с тях.
Отдръпна се,знаех че това,ще е проблем:
-Не ти...
Поклатих глава,не очаквах точно това да ме моли:
-Не може,ще те приспя за дълго време и пак няма да съм се заситил.
Приближих се и я погалих по лицето:
-Спокойно не е нужно да спя с тях,само се успокой.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 07, 2012 10:24 pm

Затворих очи когато ме докосна,не беше нужно да спи с тях,но не искаше да се храни от мен.Да ги възбуди,но какво бе нужно,какво трябваше да направи за да ги възбуди освен внушение,все пак беше по чиста енергия когато е истинско
-Не,трябва да е чиста за да си заситен нали,това е малкото което знам,тоест трябва да ги възбудиш..не искам да се лишаваш от храна заради мен и пристъпите ми на ревност
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Домът на Алекс  +18 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Домът на Алекс +18
Върнете се в началото 
Страница 4 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Домът на Крисчън Грей.
» Домът на Крисчън Грей, преди известно време

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Little Hamilton :: Литъл Хамилтън :: Домовете-
Идете на: