Little Hamilton
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Литъл Хамилтън едно малко градче с големи тайни!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Острова насред езерото
Домът на Алекс  +18 - Page 2 Icon_minitimeВто Яну 22, 2013 4:39 pm by Alex Dail

» Домът на Алекс +18
Домът на Алекс  +18 - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 16, 2013 3:58 pm by Robert Stackhouse

» Търся си другарче за Рп (Настояще)
Домът на Алекс  +18 - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 08, 2012 3:15 pm by Пейтън Сойер

» Vincent Keller
Домът на Алекс  +18 - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 19, 2012 4:51 am by Vincent Keller

» 100 потребителя!
Домът на Алекс  +18 - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 18, 2012 5:48 pm by Bεllα.

» Рекламирайте вашите форуми!!
Домът на Алекс  +18 - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 5:54 am by Hayden.

» Станете наши приятели
Домът на Алекс  +18 - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 5:53 am by Hayden.

» Да броим до 9999 и обратно
Домът на Алекс  +18 - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 16, 2012 8:39 pm by Marc de Valder

» Какво ще направиш ако се събудиш до предишния?
Домът на Алекс  +18 - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 16, 2012 8:38 pm by Marc de Valder

Top posters
Marc de Valder
Домът на Алекс  +18 - Page 2 Vote_lcapДомът на Алекс  +18 - Page 2 Voting_barДомът на Алекс  +18 - Page 2 Vote_rcap 
Dianna Winchester.
Домът на Алекс  +18 - Page 2 Vote_lcapДомът на Алекс  +18 - Page 2 Voting_barДомът на Алекс  +18 - Page 2 Vote_rcap 
Мия Салватор
Домът на Алекс  +18 - Page 2 Vote_lcapДомът на Алекс  +18 - Page 2 Voting_barДомът на Алекс  +18 - Page 2 Vote_rcap 
Крисчън Грей
Домът на Алекс  +18 - Page 2 Vote_lcapДомът на Алекс  +18 - Page 2 Voting_barДомът на Алекс  +18 - Page 2 Vote_rcap 
Nikki Biersack.
Домът на Алекс  +18 - Page 2 Vote_lcapДомът на Алекс  +18 - Page 2 Voting_barДомът на Алекс  +18 - Page 2 Vote_rcap 
Rose Hathaway
Домът на Алекс  +18 - Page 2 Vote_lcapДомът на Алекс  +18 - Page 2 Voting_barДомът на Алекс  +18 - Page 2 Vote_rcap 
Alexandra Smith
Домът на Алекс  +18 - Page 2 Vote_lcapДомът на Алекс  +18 - Page 2 Voting_barДомът на Алекс  +18 - Page 2 Vote_rcap 
Jessica Muse
Домът на Алекс  +18 - Page 2 Vote_lcapДомът на Алекс  +18 - Page 2 Voting_barДомът на Алекс  +18 - Page 2 Vote_rcap 
Алексей Беликов.
Домът на Алекс  +18 - Page 2 Vote_lcapДомът на Алекс  +18 - Page 2 Voting_barДомът на Алекс  +18 - Page 2 Vote_rcap 
Vivien Leigh
Домът на Алекс  +18 - Page 2 Vote_lcapДомът на Алекс  +18 - Page 2 Voting_barДомът на Алекс  +18 - Page 2 Vote_rcap 
~ ~ Екипът ни ~ ~
Administrators:
Mia Salvatore
 
Dianna Winchester
 
Global Mod.:
Bella.
 
Alexandra Smith
 
Designer:
Hayden Dallas
 
Moderators:
Alex Dail
 
Alice Lee Thomas
 

 

 Домът на Алекс +18

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 31, 2012 8:24 pm

First topic message reminder :

Имението
Домът на Алекс  +18 - Page 2 Mhc_2

Спалните
Спалнята на Алекс

Домът на Алекс  +18 - Page 2 +спални+Alta+Moda+от+Мебели+Италия4

Другите спални

Домът на Алекс  +18 - Page 2 Roche-bobois-anarima-bed-bedroom

Домът на Алекс  +18 - Page 2 2255170558-509f3eac0a-thumb

Домът на Алекс  +18 - Page 2 Platform%20beds

Баните

Домът на Алекс  +18 - Page 2 Shapemodernbathroom554x375

Spoiler:

Домът на Алекс  +18 - Page 2 Guzsentosa019940x676

Хола

Домът на Алекс  +18 - Page 2 Oaklan_200810_10-940x634

Хола в западното крило

Домът на Алекс  +18 - Page 2 015187006

Кухните

Домът на Алекс  +18 - Page 2 Img4

Домът на Алекс  +18 - Page 2 Copat-kitchen-salina-kos-1

Басейните

Вътрешния
Домът на Алекс  +18 - Page 2 53738

Външния
Домът на Алекс  +18 - Page 2 Villa_pool_3

Колите на Алекс

Домът на Алекс  +18 - Page 2 00001955

Домът на Алекс  +18 - Page 2 Porsche-boxster


Последната промяна е направена от Alex Dail на Вто Ное 06, 2012 9:37 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 04, 2012 7:15 pm

-Би бил заместител ако до сега бях обичала,ако бях имала чувства към някой мъж,но явно не си ме слушал в бара и си се чудел само как да ме вкараш под себе си или ако не успееш коя да е следващата!
Защо ме болеше така от думите му,аз не се влюбвах в него,не можех..можех но когато само умът обича това е илюзия,това насила...можех само да лъжа себе си и него.Но ако имах сърце
*Туп-туп*
-Спри!Не искам да го чувам..
Вече едва не крещях,но не спираше,защо продължаваше да тупти в ушите ми..трябваше ли да ми се напомня какво нямам,колко безсърдечна мога да съм..Ами ако..
Погледнах го за миг,той бе спокоен,доколкото бе възможно,докоснах неговото сърце,ритъмът бе различен от това което..
-Възможно ли е да... - прегрътнах мъчително,не ..не беше,един демон можеше ли да намери сърцето ми,да го върне само за една нощ
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 04, 2012 7:24 pm

-Ако исках да те използвам,щях да те изпия още,когато пи след мен,нямаше да ти оставя никакви сили. Но не го направих...
Не можех да довърша,тя се бе отдръпнала.
-Алекс,какво става?
Нищо не разбирах,гледах я но не можех да разбера,какво става,а не исках да се бъркам в мислите и,да знам какво става,просто не бе редно:
-Какво дали е възможно?
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 04, 2012 7:35 pm

-Да чувам сърцето си!Роб ритъмът на сърцето ти е различен от това което чувам аз...а друг тук няма!Не усщам друго присъствие
Боях ли се?Дали се боях от това че може би той може ...
"В деня когато мъж те обикне сърцето ти ще бъде цяло,душата ти ще бъде твоя отново,но само тогава когато той те обича,когато той те иска такава каквато си!"
Той да ме иска такава?Не,не бе възможно,но той сам го чувстваше,но се боеше,не искаше да ме обича!Страхуваше се,не можеше,никой мъж не можеше да обича вампир като мен,бездушен вампир,жена която не познава любовта или поне не я познава от повече от 4 хиляди години,че ако не и повече
-Кажи ми,влюбваш ли се в мен,кажи ми моля те!
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 04, 2012 7:46 pm

Не познавах това чувство да обичаш,бе ново не можех да го спра,а и не исках,не бях сигурен:
-Не знам дали това е обич до сега не съм обичала,не познавам това чувство.
Приближих се към нея:
-Чувство,че не искам да те нараня,че искам да съм до теб,че искам да съм единствения и ти да си единствената за мен. Харесва ми да чувам гласа ти и да те докосвам,дори харесвам аромата ти. Страхувам се,че ако изпия енергията ти,ще остане бежжизнена,че мога да те нараня. Объркване,че не можеш да ме обикнеш,а ако можеше,можеш ли да приемеш,че няма да се храня само от теб. Това няма ли да те нарани. Смесица от чувства и емоции,който не мислех,че притежавам.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 04, 2012 7:57 pm

Задаваше ми въпрос на който не можех да отговоря,но в момента търсех обяснение за това което чувах,за това което изпитвах
-Не помня какво е чувството,не знам изобщо някога дали съм обичала,мъжът когото убих ..може би дори не бях влюбена,та аз бях дете,не бях познавала мъж до тогава..а след него..всичко бе само секс,докато ти ...дори не намирам думи да го опиша,не бях се замисляла за любовта преди да срещна теб,не знам мога ли....искам да обичам,да обичам теб и ако ... ако за да съм жива трябва да се храниш от друга..бих го приела стига да е само храна Робърт....
Но как?Как това би могло да върне сърцето ми?Проклета вещица ,сигурна бях че имаше уловка в това,не можеше ей така някой да се влюби в мен и хоп,аз да имам сърце
-Страх ме е
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 04, 2012 8:09 pm

Направих крачка към нея,като вдигнах ръцете си към лицето и,никога не се бях наслаждавал така на някоя. Докосвах лицето и нежно и вплитах пръсти в нейните коси:
-И аз се страхувам,защото това е ново за мен,никога не съм предполагал за всичките тези чувства.
Впих устни в нейните но в една нежна целувка,в едно леко докосване. Бях затворил очи защото исках да се насладя на чувството,защото имаше такива,който ми харесват:
-Красавица...
Отново я целунах,притиснах я в обятията си нежно и винимателно.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 04, 2012 8:20 pm

За миг се стреснах когато се доближи отново до мен,но той докосна лицено ми,вплете пръсти в косите ми,погледът му би ме разтопил ако бях от захар...а той ме целуна,нежно,страстно,сладко,бих се изгубила в устните му,но трябваше да има нещо друго..наистина ли имах шанс да обичам,щях ли да си върна сърцето,не можех да знам със сигурност,тя бе мъртва
-Мислиш ме за красива?
Той ме прегърна,допира на ръцете му изгори тялото ми,бях изгубена в това,наиситна ли това бе любовта?
"Единствен той сърцето ти намери демоне жив и докато той те обича те сърце ще имаш,разлюби ли те сърцето ти и ти в ада ще гориш!"
Не знаех какво е това,но миг след като гласът заглъхна изгубих съзнание!
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 04, 2012 9:25 pm

Бе в обятията ми,когато очите и се затвориха и загуби съзнание или нещо и се случи. Не бе думата загубила съзнание,просто припадна,дори и това не знаех дали е възможно от вампир но тя го бе направила. Улових я,за да не се свлече на земята:
-Красавице,какво има,какво ти стана?
Вдигнах я на ръце,като я пренесох на леглото. Завих я с одеялото,като се настаних до нея. Главата и бе на гърдите ми,а аз нежно си играех с косите и. Сякаш това беше някаква много интересна игра. Тя спеше,тогава чух сърцето и,да то биеше силно и непрестанно. Погалих нежното и лице.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 05, 2012 11:16 am

*Туп**туп**туп**туп**туп*
Ритъм който усещах само когато карах нечие сърце да спира,ритъм който в собствените си гърди не бях усещала векове наред и никога не бях мислила,че ще усетя отново в гърдите си.Но това значеше ли че имам и душа отново,че сега съм по уязвима от всякога?
Когато отворих очи Робърт бе до мен,лежах на гърдите му,които се повдигаха в ритъма на дишането му..Беше останал и което беше по-важно,влюбен беше ...в мен...за това сега имах сърце.Ръката ми лежеше в неговата,когато я повдигнах и докоснах гърдите си,там където то биеше,ритмично,бавно и колкото повече мислех и се вълнувах то ускоряваше ритъма си
-Ти го върна
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 05, 2012 6:48 pm

Отвори очи,погалих я нежно по бузата,като и се усмихнах. Изглеждаше много невинно въпреки,че бе вампирка я смятах за най-нежния и невинното създание.
-Кое красавице,кое ти върнах?
Придърпах леко ръката и,като я сложих на гъдрите си,като моята ръка бе отгоре. Аз бях демон но бях изключително топъл,а тя беше контраста студена:
-Изплаши ме свлече се в ръцете ми и ме изплаши.
С другата ръка я галех по рамото:
-Добре ли си?
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 05, 2012 7:21 pm

-Мисля,че съм добре,не знам какво стана,чух глас,а после..ритъмът му
Той държеше ръката ми,усмихваше ми се нежно и топлеше студеното ми тяло,ръката му беше върху моята,а Робърт се притесняваше за мен
-Сърцето ми,върна го,усещах как бие в гърдите ми...което значи ,че...
Че той наистина бе влюбен в мен,че и аз ...че можех да го обичам,но нали това бе,трябваше и аз да съм повече от привлечена за да има ефект.Надигнах се и се обърнах към него,гледах го в очите,топли,влюбени,а моите...?Дали погледът ми издаваше какво изпитвах аз?
-Тя ми каза...преди да припадна тя ми каза,че ти ми връщаш сърцето и докато...докато ме обичаш ще имам сърце и душа,а щом вече не ме искаш...този път ще умра
Този път в гласът ми имаше болка,това можеше да се случи всеки миг,той можеше да не ме иска ,можеше да е моментно,можеше да не може да обича вампир като мен..
-Сега ти държиш живота ми в ръцете си...
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 05, 2012 8:19 pm

Това ми се струваше прекалено много но не мислех,че това ще се промени,харесваше ми това чувство да съм влюбен в нея. Само дано не я нараня. Хранех се от енергия която трябваше,да вземам по по специфичен начин,за това. Надявах се да не я нараня,да не и причиня болка:
-Само се надявам,да не те нараня,страхувам се Алекс,страхувам се,че ревността може да ни погуби.
Галех нежно бузите и:
-Ти няма да си ми достатъчна за да мога да се заситя,глада ми понякога е безграничен. А,и все още съм подвластен на привиквания,ако някой ме привика с заклинание изчезвам докато той не развали магията. И не знам,как да го спра,това най много ме плаши,че ще те нараня.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 05, 2012 9:17 pm

Целунах го нежно,аз също се боях от това че може да изчезне и да не знам къде е,че може някой да го призове и да опита да ме измести от сърцето ми,това бе най-голямата ми болка...
-Не разбираш ли,че нищо друго не ме плаши повече от това,че ще спреш да ме обичаш някой ден,това ще ме нарани най-много,не това че ще се храниш от друга,това бих понесла,но не и друга да ме измести от сърцето ти,не само ще умра Робърт,не само отново няма да имам сърце,защото ще живея в ада ,но не огньовете на ада ще ме наранят,а това което ме е пратило там...ние сме това което сме,ти носиш желанието в себе си,това е природата ти,знам че нарочно не би ме наранил..както и аз ..вероятно..ново е за мен,усещам нови неща,нови чувства които преди ...заради емпатията чувствах,но сега...сега са истински защото идват от моето сърце ...
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 05, 2012 9:27 pm

-Каквото зависи от мен,ще го направя,това чувство е ново за мен,до сега не съм се влюбвал,не познавах това чувство. Но ми харесва,до толкова,че не искам да спира. А,когато аз не искам нещо да спира то е наистина до край.
Притиснах я до мен,не обещавах,не се кълнях и не правех подобни неща но истината бе,че не исках това да спира и колкото зависеше от мен,щях да го удължа:
-Ще те последвам където и да отидеш,мразя Ада но бих влязъл за да те спася. Но не мисля,че до там ще се стигне.
Галех я продължавах да го правя не можех да се наситя да я докосвам:
-Нека не мислим за това,хубаво ми е с теб,наслъждавам ти се,не мога да ти се наситя. А,до сега това чувство е било принуда,заместител не истинско и не искрено удоволствие.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 05, 2012 9:34 pm

-Не мога да си представя има ли нещо по-хубаво от това да съм в ръцете ти,да усещам топлината ти,да чувам гласът ти и да знам ,че би ме последвал навсякъде.Не знам как,но го знам,поне за сега.И ще ти дакажа,че за мен това е истинско,че не си заместител,че не си поредния,въпреси че няма как...защото си първия който разпали пожар,да спала съм с...много,но никой не успя да разпали огъня в тялото ми така както ти,да накара това сърце да се върне...
Сгуших се отново в него,не търсех физическата близост,имах я дори така,исках само да заспя в ръцете му и да знам,че щом се събудя той ще е тук,ще ме милва отново така както в момента
-Как го направи?Как ме накара да се влюбя в теб?
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 05, 2012 9:44 pm

-Не знам и аз не мислех,че мога да се влюбя,че мога да обичам въобще някой но се случи. Не му се съпротивлявах много,просто оставих да ме залее,да не го отричам и да го призная.
Целунах я по главата,като поех от аромата на меките и коси,който се бяха разпилели но ни най-малко не ми пречеха.
-Не съм го целял. Виж,ще ти призная в началото исках само секс,не мислех дори,че това ще се случи. Но бяхме заедно,бе нежно,бе красиво,бе невероятно,че нещо се случи и не исках да те нараня. Бях готов да си тръгна само,защото мислех,че не ме искаш.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 05, 2012 9:53 pm

Eдва не подскочих когато го каза,как бе решил,че не го искам,та аз го желаех в мига в който влезе в бара..
-В мига в който ме докосна,в който ме погледна бях завладяна...след разговора ни вече бях влюбена,не вярвах обаче ,че ти ще отвърнеш..мислех само ,че играеш,че искаш да се нахраниш и бях готова да ти дам всичко и да те пусна,но ...тогава те усетих,емпатията ми сякаш сама се активира...вече знаех че не мога да те пусна
Галех гърдите му,корема му,поемах аромата който се носеше около нас,бях в рая ако това бе възможно,чувствах се в хармония,нещо което не бях усещала от векове
-Ти си моето спасение
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 05, 2012 10:16 pm

-Спасител не мисля,че съм,просто съм влюбен демон.
Придърпах одеялото на горе,тя беше доста уморена все още всичко това я изтощи много:
-Поспи малко,аз съм тук и никъде нямам намерението да ходя.
Надигнах леко главата и целунах я:
-Не се бой тук съм.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 05, 2012 10:27 pm

Отвърнах на целувката му нежно,а Робърт ме зави,искаше да си почина,беше лесно да го направя,трябваше само да затворя очи,щеше да е лесно да заспя сега.Преди винаги бях на щтрек,макар къщата да бе обезопасена...
-Знам,че ще бъдеш...
Отпуснах се на гърдите му и затворих очи,наслаждавах се на ритъма на сърцето му,на ръката му която галеше косата ми.В ума ми бе само той,очите с които ме изпиваше,гласът му който караше сетивата ми да се изострят.
Сънувах го,той и аз заедно във вечността,никой не може да ни докосне,никой не може да ни победи,докато ритъмът на сърцето ми намаляваше,той избледняваше...не бе в моите ръце,а в нечии други,познат глас
"Не те обича,никога не е ,това е илюзия"
-Не!
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 05, 2012 10:36 pm

-Али,какво има?
Събудих се,тя се бе изплашила и трепереше до смърт:
-Това е само кошмар,нищо не е истина.
Придърпах я към мен,като я обгърнах с ръцете си,за да спре да трепери:
-Не се бой красавице моля те...
Нещо я бе уплашило до смърт:
-Само сън,само и единствено съм.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 05, 2012 10:44 pm

За миг когато отворих очи не знаех къде съм ,нито кой е с мен?Но щом се осъзнах го познах,беше Робърт и ме гледаше притеснено,явно бях сънувала кошмар!Кошмар аз?Това бе странно,никога до сега не бях се страхувала от нищо,не бях сънувала нищо,особено кошмари
-Кошмар...това е странно,явно да имам сърце,значи да се боя повече от всякога
Все пак се върнах при него,сгуших се като оплашено дете в прегръдките му,той беше моята утеха,сигурност
-Странно е ,да търся опора и утеха в друг,ново е за мен,а се чувствам толкова добре с теб..
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 05, 2012 10:51 pm

-Странно е да но аз нямам нищо против да ти я давам,без дори да искам отплата за това,а за един демон това е неприсъщо.
Опитвах се да повдигна настроението и малко да се усмихне,да понесе кошмарите:
-Успокой се аз съм тук и няма да позволя на никой да те нарани,а аз смятам да ти дам само това което имаш нужда!
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 05, 2012 10:56 pm

-В момента се нуждая само от теб,да си до мен,дори без сексуален контакт..
Макар да жадувах устните му,за копнеех да усетя ръцете му по цялото си тяло,боже това ли бе да си влюбен,да копнееш само за един единствен мъж,да не искаш да познаваш друга ласка,друго присъствие...да намираш утеха само в него...
-Събудих те нали?Нека се отпуснем...искам отново да заспя в ръцете ти
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 06, 2012 12:36 pm

-Събуди ме но това е без значение.
Отново я завих нямах нищо против да поспи още малко,ако можеше. Не знаех дали след този кошмар,ще може да поспи:
-Ако можеш да заспиш поспи си!
Погалих я по рамото и я целунах по главата:
-Аз съм тук може и аз малко да поспя.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 06, 2012 1:49 pm

Отпуснах се отново,не знаех дали той ще може да заспи,аз определено нямаше.Не само защото се боях,но и някак вече не ми се спеше,исках само да лежа така в ръцете му и да се наслаждавам на времето заедно.
Той явно заспа,защото дишането му се нормализира,ръката му се отпусна върху рамото ми,надигнах се леко,исках да наблюдавам съня му,да запомня спокойното му лице.Приличах на влюбена тийнейджърка която не може да се отдели от любимия си,но така се чувствах,бях като преродена и това стрянно защо ми харесваше..
Така мина нощта,по някое време и аз бях заспала до него,ръката ми лежеше върху гърдите му,краката ми бяха сплетени около неговите...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Домът на Алекс  +18 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Домът на Алекс +18
Върнете се в началото 
Страница 2 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Домът на Крисчън Грей.
» Домът на Крисчън Грей, преди известно време

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Little Hamilton :: Литъл Хамилтън :: Домовете-
Идете на: