Little Hamilton
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Литъл Хамилтън едно малко градче с големи тайни!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Острова насред езерото
Домът на Алекс  +18 - Page 3 Icon_minitimeВто Яну 22, 2013 4:39 pm by Alex Dail

» Домът на Алекс +18
Домът на Алекс  +18 - Page 3 Icon_minitimeСря Яну 16, 2013 3:58 pm by Robert Stackhouse

» Търся си другарче за Рп (Настояще)
Домът на Алекс  +18 - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 08, 2012 3:15 pm by Пейтън Сойер

» Vincent Keller
Домът на Алекс  +18 - Page 3 Icon_minitimeПон Ное 19, 2012 4:51 am by Vincent Keller

» 100 потребителя!
Домът на Алекс  +18 - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 18, 2012 5:48 pm by Bεllα.

» Рекламирайте вашите форуми!!
Домът на Алекс  +18 - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 5:54 am by Hayden.

» Станете наши приятели
Домът на Алекс  +18 - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 5:53 am by Hayden.

» Да броим до 9999 и обратно
Домът на Алекс  +18 - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 16, 2012 8:39 pm by Marc de Valder

» Какво ще направиш ако се събудиш до предишния?
Домът на Алекс  +18 - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 16, 2012 8:38 pm by Marc de Valder

Top posters
Marc de Valder
Домът на Алекс  +18 - Page 3 Vote_lcapДомът на Алекс  +18 - Page 3 Voting_barДомът на Алекс  +18 - Page 3 Vote_rcap 
Dianna Winchester.
Домът на Алекс  +18 - Page 3 Vote_lcapДомът на Алекс  +18 - Page 3 Voting_barДомът на Алекс  +18 - Page 3 Vote_rcap 
Мия Салватор
Домът на Алекс  +18 - Page 3 Vote_lcapДомът на Алекс  +18 - Page 3 Voting_barДомът на Алекс  +18 - Page 3 Vote_rcap 
Крисчън Грей
Домът на Алекс  +18 - Page 3 Vote_lcapДомът на Алекс  +18 - Page 3 Voting_barДомът на Алекс  +18 - Page 3 Vote_rcap 
Nikki Biersack.
Домът на Алекс  +18 - Page 3 Vote_lcapДомът на Алекс  +18 - Page 3 Voting_barДомът на Алекс  +18 - Page 3 Vote_rcap 
Rose Hathaway
Домът на Алекс  +18 - Page 3 Vote_lcapДомът на Алекс  +18 - Page 3 Voting_barДомът на Алекс  +18 - Page 3 Vote_rcap 
Alexandra Smith
Домът на Алекс  +18 - Page 3 Vote_lcapДомът на Алекс  +18 - Page 3 Voting_barДомът на Алекс  +18 - Page 3 Vote_rcap 
Jessica Muse
Домът на Алекс  +18 - Page 3 Vote_lcapДомът на Алекс  +18 - Page 3 Voting_barДомът на Алекс  +18 - Page 3 Vote_rcap 
Алексей Беликов.
Домът на Алекс  +18 - Page 3 Vote_lcapДомът на Алекс  +18 - Page 3 Voting_barДомът на Алекс  +18 - Page 3 Vote_rcap 
Vivien Leigh
Домът на Алекс  +18 - Page 3 Vote_lcapДомът на Алекс  +18 - Page 3 Voting_barДомът на Алекс  +18 - Page 3 Vote_rcap 
~ ~ Екипът ни ~ ~
Administrators:
Mia Salvatore
 
Dianna Winchester
 
Global Mod.:
Bella.
 
Alexandra Smith
 
Designer:
Hayden Dallas
 
Moderators:
Alex Dail
 
Alice Lee Thomas
 

 

 Домът на Алекс +18

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 3 Icon_minitimeСря Окт 31, 2012 8:24 pm

First topic message reminder :

Имението
Домът на Алекс  +18 - Page 3 Mhc_2

Спалните
Спалнята на Алекс

Домът на Алекс  +18 - Page 3 +спални+Alta+Moda+от+Мебели+Италия4

Другите спални

Домът на Алекс  +18 - Page 3 Roche-bobois-anarima-bed-bedroom

Домът на Алекс  +18 - Page 3 2255170558-509f3eac0a-thumb

Домът на Алекс  +18 - Page 3 Platform%20beds

Баните

Домът на Алекс  +18 - Page 3 Shapemodernbathroom554x375

Spoiler:

Домът на Алекс  +18 - Page 3 Guzsentosa019940x676

Хола

Домът на Алекс  +18 - Page 3 Oaklan_200810_10-940x634

Хола в западното крило

Домът на Алекс  +18 - Page 3 015187006

Кухните

Домът на Алекс  +18 - Page 3 Img4

Домът на Алекс  +18 - Page 3 Copat-kitchen-salina-kos-1

Басейните

Вътрешния
Домът на Алекс  +18 - Page 3 53738

Външния
Домът на Алекс  +18 - Page 3 Villa_pool_3

Колите на Алекс

Домът на Алекс  +18 - Page 3 00001955

Домът на Алекс  +18 - Page 3 Porsche-boxster


Последната промяна е направена от Alex Dail на Вто Ное 06, 2012 9:37 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 06, 2012 2:14 pm

Събудих се с голяма прозявка,а тя спеше направо върху мен. Нямаше по-готино усещане. Опитах се да не заръмжа,защото се бях наспал и още от сутринта имах щури мисли за нея или по скоро неприлични. Особено не ми помогна факта,че се бе отвила и се виждаха голите и крачета,а в мислите ми се прожектираше образа,как е гола пот одеялото. Опитах се да не се мърдам,защото щях да се възбудя още повече,а не можех и да стана,защото не исках да я будя. За първи път в живота си,желаех някоя толкова силно но и толкова силно не исках да я будя.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 06, 2012 2:19 pm

Желанието му ме удари като падаща чаша върху фаянсова плочка,явно преди да заспя не бях вдигнала защитата си и емоциите му нахлуваха в главата ми с образи които не можеше да бъдат пропуснати,отворих очи и го погледнах с усмивка,протегнах се невинно сякаш сама съм се събудила незнаейки за мислите му
-Добро утро - дарих го с невинна усмивка и още по невинна целувка,само където усетих жарта която тя разпали в мен,а много вероятно и в него
-Наспа ли се демонче мое?
Надигнах се леко и одеалото се изхлузи от гърдите му и ги остави разголени..явно снощи бях пропуснала да си навлека тениска поне
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 06, 2012 2:30 pm

-Дааа...
Загубих ума и дума,щом я зърнах. Толкова много я желаех,че одеялото се бе надигнало и ме издаваше тотално. Но не бързах,тя тъкмо се събуждаше и може би не бе настроена за това:
-А,ти успя ли... да се...наспиш...
Опитах се да не ръмжа и да не се издавам. Защото голото и тяло просто ме побъркваше,гледах перфектно оформените и гърди,който се показваха божествено пред мен,а щом се доближи да ме целуне,те се докоснаха в моето голо тяло. Направо бях готов да и се нахвърля. Стиснах юмрук,болезнено я желаех,още от сутринта,още не отворил очи.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 06, 2012 2:34 pm

Той полудяваше,виждах го и без емпатията си,когато един мъж ме желаеше забелязвах всичко.Сега под одеалото той бе готов за мен,усещах желанието му,това го можех без каквито и да е дарби,а очите му,еми ...те просто ме изпиваха
-Да,наспах се и ...
Просто този път целувката беше дива,гърдите ми се опираха в него,той бе гол,аз също и двамата се желаехме до полуда,а нямаше нищо по сладко от сутрешен секс,особено след нощ като предишната..
-Желая те Роб
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 06, 2012 2:49 pm

-Нямаш представа,колко отчаяно чаках тези думи...
Повдигнах я леко,като я притиснах към себе си,за да може секси тялото и да се допре до моето,да може да охлади малко страстите ми но не се получи,само ме разгори още повече. Без притеснени,започнах да ръмжа от възбуда. Ръцете ми се спуснаха отстрани по тялото и покрай талията и,а след това се спряха на дупето и. Стиснах я не прекалено грубо,а по скоро възбудено и желаеща да се слея с нея.
-Ужасно и болезнено те желая...
Нямаше голяма увертюра но не можех повече. Вмъкнах се в нея,като извих глава назад,толкова божествено. Прехапах долната си устна и я погледнах:
-Побъркващо усещане.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 06, 2012 2:54 pm

Засмях се когато ме вдигна и се озовах притисната в силното му тяло,кожата ми реагира на допира му,всяка част от мен пееше от удоволствие когато ръцете му се плъзнаха по мен.Хапех врата му нежно,нямах нужда от кръв,бях се заситила,сега се засищах с него,с аромата му...
Не чака много просто влезе в мен,но не бе и нужна повече игра и двамата бяхме горещи,бяхме набрали и не можехме да чакаме повече.задвижих се леко,бях над него и за сега диктувах правилата,а те бяха прости,просто удоволствие,бях опряла ръце на гърдите му,целувах кожата му,извевах се както не го бях правила никога преди,но сега имах нужда да му дам всичко от себе си
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 06, 2012 3:07 pm

Не просто ми харесваше,а бях просто омагьосан,защото се виждаше,как ме желае,колко и харесва да е с мен,това и стигаше. Бях важен само аз,очите и бяха притворени от удоволствие но искаше само мен,дори бях в мислите и,както тя бе в моите. Оставих я върху мен,макар да желаех диво да я любя. Исках да виждам,как се извива върху мен,как самата тя взимаше това,което и харесва. Едната ми ръка,бе на дупето и,а другата блуждаеше на всякъде по тялото и,като палаво допълнение:
-Искам още от теб,не спирай умолявам те.
Надигнах се още малко впих устни в нейните,дори малко я бях захапал увлечен от дивата игра.
-Никога не съм желал жена така,никога...
Шепнех и,като я целувах по врата и раменете,устните..
-Желая те с всяка фибра на тялото си...
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 06, 2012 3:15 pm

Усмихнах се на молбата му,той се бе изправил за да ме целуне,а аз щях да изпълня всяко негово желание.Отвърнах на дивата му цебувка,езика ми се заиграс неговия докато аз не спирах да се движа все по-динамично,ръцете ми по гърба му оставяха следи които знаех че всеки миг ще зарастнат..бутнах го назад и хванах ръцете му над гламава ,усмихнах се лукаво и продължих с движенията си като на моменти сменях посоката им,ту нагоре надолу ,ту се набирах по него като не се отделях от тялото му,триенето беше още по възбуждащо
-Тогава ме имай любовнико,покажи ми какво можеш
Предизвиквах го да ми отнеме контрола,да ми покаже какво е мъж да е по силен от жена...защото той бе от мен,а винаги до сега аз съм била доминант в сексуалните отношения които имах
-Побъркваш ме,бих останала така завинаги ...
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 06, 2012 3:27 pm

Стиснах ръцете и,който също ме притискаха. Тя играеше своята игра,като палавото и тяло се движеше без никакъв срам и нямаше от какво. Гледах я палаво дори мръснишко но това нямаше нищо не обичайно. Провокираме,явно искаше аз да взема контрола,е не знаех дали,ще и хареса. Желаех я диво и исках да съм дори малко безмилостен. Да я докарам до края на удоволствието но да ме моли за още.
-Внимавай,какво си пожелаваш...
Без дори да осъзнае,тя бе притисната за леглото,като аз се движех над нея,притиснал нейните ръце за леглото. Хапех я по врата,тогава усети острите ми зъби,бяха подобни на нейните но рядко влизаха в употреба:
-Побъркваш ме...
Пуснах ръцете и,като моите се спуснаха надолу по тялото и,едната ми ръка бе на прекрасните и гърди,а другата се намираше по долу и правеше нещата още по горещи за нея:
-Харесва ли ти,кажи ми?
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 06, 2012 3:34 pm

-Да,да да
едва не изкрещях,той искаше да ме накара да полудея по него.Това което правеше с ръцете си,побъркваше всяка част от тялото ми,но ми харесваше,колкото и груб да беше това ме правеше по любопитна,искаща още и още от него
-Не спирай моля те,недей
Щеше да ме докара до края ,това искаше ,но нямаше да е само той,не спирах да го дарявам със своите ласки,ако щях да съм в рая,той щеше да е с мен.Раздивжих таза си до колкото ми позволяваше и той,извивах и тялото си като му позволявах да навлезе повече в мен ,шепнех името му,хапех ухото му
-Подяволите не спирай
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 06, 2012 5:21 pm

Наведох се и в ответ засмуках ухото и,като еротично казах:
-Аз съм тук,не е нужно да ме викаш...
Не спрях да се движа,само и просъсках на ухото. Вдигнах се леко на горе,като махнах ръката си,вплетох ръцете си в нейните. Задвижих се все по-бързо,все по диво. Бях безпощаден,щях да я докарам до невероятното удоволствие. Само че и двамата бяхме отведени там.
Само че аз не бях готов да спра,останах в нея но спрях,още пулсирах и я желаех,все едно не го бяхме правили преди малко:
-Ненаситен.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 06, 2012 5:40 pm

Извиках името му когато свърши заедно с мен,рая който ми показа беше най-хубавия който бях виждала.А той...той беше най-невероятния любовник който бях имала и беше само мой...
Остана в мен,нима още,щеше да ме вземе отново,пулсираше в мен,усещах желанието му,целия беше мокър,аз също бях,още усещах конвулсите и все пак бях готова за още
-Ставаме двама,не вярвах че мога да направя това,да обичам и да съм щастлива от това да правя секс нон стоп с теб....
Докато той ме гледаше и се усмихваше раздвижих леко таза си за да го подразня,а аз се засмях на сладката муцунка която направи,това му подейства,усетих го в себе си
-Палавник
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 06, 2012 5:58 pm

Със съвсем малка почивка го бяхме докарали до обяд. Още не се бях наситил но трябваше да се спре,е може би не бе задължително но се налагаше. Отделих се от нея, но само за да легна на леглото и отново да я придърпам към мен. Малко почивка,макар да не бе много нужна:
-Не мога да ти се наситя знаеш ли.
Погалих я по рамото,като бях затворил очи от удоволствие:
-След няколко минути,ще си вземем една вана заедно.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 06, 2012 6:03 pm

Беше моето дверче,не спираше,не ме остави за миг,сутринта бе минала,обяд..почте минаваше,когато той ме пусна и се отпусна на леглото,но само за да ме прегърне и спомене за ваната
-Хм..звучи страхотно,но знаеш ли,има огромна спалня горе,защо се мъчим с този диван,не че не е удобен..но горе има и повече място за...импровизации
Не спирах да се разхождам с ръце по голото му тяло,харесваше ми усещането за кожата му под пръстите ми,цялата ухаех на него и това много ми харесваше...бях като пристрастена
-Ти си моята дрога,не искам да спирам това с теб..макар че и двамата имаме и други задължения
Сега ли бе времето да мисля за това,но рано или късно трябваше да знае
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 06, 2012 6:14 pm

-Добре но няма да те пусна,преди да съм ти се наситил.
Вдигнах я и я пренесох на спалнята,поставих я там,а аз тръгнах към банята. Бях гол и това не ме смущаваше,защото вече знаеше всичко,така че нямаше защо да го крия. Пуснах и водата за да напълня ваната.
Появих се на вратата,облегнах се на прага и я гледах,бе секси.
-Ужасно си секси знаеш ли?
Е,личеше си как ми действа,защото промяна нямаше от както съм станал.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 06, 2012 6:18 pm

-Не бях сигурна докато не видях погледа ти
Харесаваше ми да се разкарва гол пред очите ми,това ме правеше щастлива,задоволяваше ме,гледката беше повече от приятно
-Ново правило,от днес дрехите в тази къща са забранени,предпочитам те без тях
Засмях се и се изправих,дори не си помислих да се покривам,той познаваше всяка част от мен по добре от всеки,все пак цяла сутрин бе зает да изследва всичко по мен.С грациозна и бавна стъпка се приближих до него и прокарах езиче по врата му,към ямката на врата надолу по гърдите му,притискайки го с ръка към стената
-Хмм...това е сладко
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 06, 2012 6:23 pm

-Искам да призная нещо харесва ми когато показваш надмощие.
Усмихнах се дяволито,оставих се да ме притисне към стената и да се отърка в мен подобно на коте. Това си беше доста готино усещане,нейното тяло в моето,да се допират:
-Нямам търпение да изтъркам цялото ти тяло с гъбата и пак да ти оставя следи по тялото...
Не знаех дали не прекалявам и дали няма да е ужасно много моето признание но тя бе чувала и виждала всичко:
-Правилото за без дрехи ми харесва но готова ли си да понесеш,че ще бъдеш нападната по всяко време и всеки път,като те погледна?
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 06, 2012 7:31 pm

-Способна съм да понеса всичко секси демонче,стига да идва от теб...
Продължавах да изтезавам тялото му,ако това можеше да бъде изтезание,защото видимо на него му харесваше.Беше отново готов да влезе в мен и да ме докара до нов край тук на прага на банята...
-Какво правиш с мен,не мога да спра да мисля за тялото ти,за целувките и ръцете ти,а не искам това да ти писне,не искам утре да се събудя и да не искам да те докосна..това възможно ли е?
Засмях се на въпроса си,нямаше такава опасност ,от сега го знаех,прекалено много насъбрана енергия имах,хиляди години без любов,страст пазена само за него не можеше да изчезне току така
-Люби ме както ти харесва,както само ти искаш..покажи ми какво искаш от мен
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 06, 2012 8:26 pm

-Мислех,че ти ще поемеш инициативата сега!
Влязох в банята,като я накарах да застане срещу голямото огледало пред мивката. Аз застанах зад нея,като отместих косата от рамото и:
-Хвани се за мивката,красавице...
Тя се прихвана,погалих я по гърба. Целунах я по гърба и продължавах на долу,целунах дупето и.
-Разтвори се за мен мила...
Погалих я между бедрата,за да я накарам да раздели леко крачетата си. Настаних се удобно,като скоро усещаше палавото ми езиче,как си играе с нея. Нямаше да бъда с нея,само щях да си играя,да я докарам до оргазъм само от тези нежни ласки.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 06, 2012 9:12 pm

Това което поиска от мен беше ново,но не се срамувах да му дам каквото искаше...да за мен бе ново,но това бе чара му,да ми покаже нови неща,да ме научи как да му доставя удоволствие...
Когато усетих езичето му стиснах мивката колкото можех,дори се боях да не я счупя,но той бе решен да ме доведе до нов край така,без да използва друго средство.
Усмихвах се в огледалото,но той не ме виждаше,само аз виждах черните си от страст очи и копнежа по него...
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 06, 2012 9:26 pm

Пръстите ми се включиха към играта,като нежно проникваха в нея,за да направят чувството все по голямо и върховно усещане. Тя се разтичаше по мен,това бе резултата на моите ласки.
Не спирах сигурно,щеше да ме моли да проникна в нея,да я обладая но целта ми бе да я побъркам,преди това да стане,дори може би да я провокирам сама да си го взема. Да бъде дива и неиздържана.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 06, 2012 9:36 pm

Банята вече се въртеше пред очите ми,той не спираше да изтезава,не това не беше изтезание,това беше много хубаво,но нямах дума с който да го опиша..Но фактът че за пореден път крещях името му от екстаз беше показателен,вече не издържах исках го в себе си...и ако той не вземеше мерки сама щях да си го взема...
Когато за пореден път понечи да се заиграе с мен се обърнах с жаден поглед и го целунах диво,завъртях го така че се бе облегнал на плота,а аз се приближих до него,вероятно си мислеше,че ще е в мен,но грешеше ,първо го обхванах с ръце и се задвижи по дължината му,като през това време го гледахв очите как потъмняваха от страст,щеше да вика моето име и да ме моли за още...проследявайки с език тябото му последното което направих бе да го поема в устата си
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 06, 2012 9:50 pm

Не точно това исках но ми хареса и не се съпротивлявах. Прихванах се за края на плота. Ръмжнето ми стана по силно,защото усещах палавото и езиче,как се движеше,устните и как ме бяха обгърнали. Той пулсираше и трептеше при всяко движение,като прокарваше по тялото ми вълни от екстас,наслада,възбуда желание:
-Не спирай моля те красавице...
Прехапах долната си устна,като затворих очи,за да усетя със светивата си това върховно удоволствие.
Ръцете и не спираха да ме галят,а това още ме побъркваше. Само при мисълта,колко тя бе възбудена,че е готова за мен,още по зле ми ставаше.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 06, 2012 9:55 pm

Не спирах както той поиска,нещо повече,забързах ласките си до колкото можех,дори да свършеше,всичко щеше да започне от начало,но така измъчвах себе си,защото силно копнеех това което сега пулсираше връцете ми да е в мен,да пулсира вътре в мен давайки и на двамата така желаната наслада и удоволствие..
Усетих как беше на косъм да свърши за това спрях и той стисна плота още по силно,поклатих палаво глава и се изправих до неговото ниво
-Не и без мен красавецо
Притиснах се в него като сама се нагласих така,че той да се плъзне без проблем в мен и да ме такара да изстена така ,че огласих цялата баня,той подхвана кръста ми,имах възможността да повдигна и крака си ,за да ми е хем по-удобно,хем още по хебаво
-Твоя съм
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 06, 2012 10:08 pm

Обърнах се към плота на банята и я поставих там,проникнах в нея до край,като я целунах диво несдържано. Ръцете ми се преместиха на крачетата и,за да се задвижа по бързо. И двамата имах ме нужда от края,толкова отчаяно,че нямах намерението да намалям.
Не спирах да я целувам по нежното вратле,като езичето ми си играеше по тялото и.
Двамата извикахме и се притиснах ме един друг,когато удоволствието ни заля. Нямаше да омръзне това,нямаше никакъв шанс.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Домът на Алекс  +18 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Домът на Алекс +18
Върнете се в началото 
Страница 3 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Домът на Крисчън Грей.
» Домът на Крисчън Грей, преди известно време

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Little Hamilton :: Литъл Хамилтън :: Домовете-
Идете на: