Little Hamilton
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Литъл Хамилтън едно малко градче с големи тайни!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Острова насред езерото
Домът на Алекс  +18 - Page 5 Icon_minitimeВто Яну 22, 2013 4:39 pm by Alex Dail

» Домът на Алекс +18
Домът на Алекс  +18 - Page 5 Icon_minitimeСря Яну 16, 2013 3:58 pm by Robert Stackhouse

» Търся си другарче за Рп (Настояще)
Домът на Алекс  +18 - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 08, 2012 3:15 pm by Пейтън Сойер

» Vincent Keller
Домът на Алекс  +18 - Page 5 Icon_minitimeПон Ное 19, 2012 4:51 am by Vincent Keller

» 100 потребителя!
Домът на Алекс  +18 - Page 5 Icon_minitimeНед Ное 18, 2012 5:48 pm by Bεllα.

» Рекламирайте вашите форуми!!
Домът на Алекс  +18 - Page 5 Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 5:54 am by Hayden.

» Станете наши приятели
Домът на Алекс  +18 - Page 5 Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 5:53 am by Hayden.

» Да броим до 9999 и обратно
Домът на Алекс  +18 - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 16, 2012 8:39 pm by Marc de Valder

» Какво ще направиш ако се събудиш до предишния?
Домът на Алекс  +18 - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 16, 2012 8:38 pm by Marc de Valder

Top posters
Marc de Valder
Домът на Алекс  +18 - Page 5 Vote_lcapДомът на Алекс  +18 - Page 5 Voting_barДомът на Алекс  +18 - Page 5 Vote_rcap 
Dianna Winchester.
Домът на Алекс  +18 - Page 5 Vote_lcapДомът на Алекс  +18 - Page 5 Voting_barДомът на Алекс  +18 - Page 5 Vote_rcap 
Мия Салватор
Домът на Алекс  +18 - Page 5 Vote_lcapДомът на Алекс  +18 - Page 5 Voting_barДомът на Алекс  +18 - Page 5 Vote_rcap 
Крисчън Грей
Домът на Алекс  +18 - Page 5 Vote_lcapДомът на Алекс  +18 - Page 5 Voting_barДомът на Алекс  +18 - Page 5 Vote_rcap 
Nikki Biersack.
Домът на Алекс  +18 - Page 5 Vote_lcapДомът на Алекс  +18 - Page 5 Voting_barДомът на Алекс  +18 - Page 5 Vote_rcap 
Rose Hathaway
Домът на Алекс  +18 - Page 5 Vote_lcapДомът на Алекс  +18 - Page 5 Voting_barДомът на Алекс  +18 - Page 5 Vote_rcap 
Alexandra Smith
Домът на Алекс  +18 - Page 5 Vote_lcapДомът на Алекс  +18 - Page 5 Voting_barДомът на Алекс  +18 - Page 5 Vote_rcap 
Jessica Muse
Домът на Алекс  +18 - Page 5 Vote_lcapДомът на Алекс  +18 - Page 5 Voting_barДомът на Алекс  +18 - Page 5 Vote_rcap 
Алексей Беликов.
Домът на Алекс  +18 - Page 5 Vote_lcapДомът на Алекс  +18 - Page 5 Voting_barДомът на Алекс  +18 - Page 5 Vote_rcap 
Vivien Leigh
Домът на Алекс  +18 - Page 5 Vote_lcapДомът на Алекс  +18 - Page 5 Voting_barДомът на Алекс  +18 - Page 5 Vote_rcap 
~ ~ Екипът ни ~ ~
Administrators:
Mia Salvatore
 
Dianna Winchester
 
Global Mod.:
Bella.
 
Alexandra Smith
 
Designer:
Hayden Dallas
 
Moderators:
Alex Dail
 
Alice Lee Thomas
 

 

 Домът на Алекс +18

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 5 Icon_minitimeСря Окт 31, 2012 8:24 pm

First topic message reminder :

Имението
Домът на Алекс  +18 - Page 5 Mhc_2

Спалните
Спалнята на Алекс

Домът на Алекс  +18 - Page 5 Луксозни+спални+Alta+Moda+от+Мебели+Италия4

Другите спални

Домът на Алекс  +18 - Page 5 Roche-bobois-anarima-bed-bedroom

Домът на Алекс  +18 - Page 5 2255170558-509f3eac0a-thumb

Домът на Алекс  +18 - Page 5 Platform%20beds

Баните

Домът на Алекс  +18 - Page 5 Shapemodernbathroom554x375

Spoiler:

Домът на Алекс  +18 - Page 5 Guzsentosa019940x676

Хола

Домът на Алекс  +18 - Page 5 Oaklan_200810_10-940x634

Хола в западното крило

Домът на Алекс  +18 - Page 5 015187006

Кухните

Домът на Алекс  +18 - Page 5 Img4

Домът на Алекс  +18 - Page 5 Copat-kitchen-salina-kos-1

Басейните

Вътрешния
Домът на Алекс  +18 - Page 5 53738

Външния
Домът на Алекс  +18 - Page 5 Villa_pool_3

Колите на Алекс

Домът на Алекс  +18 - Page 5 00001955

Домът на Алекс  +18 - Page 5 Porsche-boxster


Последната промяна е направена от Alex Dail на Вто Ное 06, 2012 9:37 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 5 Icon_minitimeСря Ное 07, 2012 10:30 pm

-Само възбуда може да е с внушение,не е нужно да правим нищо мила. Само образи и нищо повече.
Успокоявах я,знаех че ще има ревност. За това бях готов да я успокоявам:
-Обичам те и за нищо на света няма да ти извиня.
Наведох се и я целунах:
-Бъди спокойна.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 5 Icon_minitimeСря Ное 07, 2012 10:36 pm

Преглътнах когато ме целуна,той нямаше идея колко самоконтрол ми трябва за да устоявам на тези атаки
-Скъпи,обожавам това,но да излизаме преди да се сбръчкам
Надигнах се леко ,а той остана загледан в мев,по тялото ми се спусна вода,очите му проследиха всяка част от мен докато излизах от водата ,усмихвах се и го наблюдавах.
-Идваш ли?
Деня бе почти минал,беше следобед,какво бихме могли да правим?
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 5 Icon_minitimeСря Ное 07, 2012 10:39 pm

Насладих се на гледката,как излизаше от ваната и как водата се стичаше по тялото и. Кожата и блестеше и я правеше невероятна,като някоя нинфа излизаща от езерото.
-Искаш ли ме?
Засмях се и се изправих,като бавно тръгнах към нея. Протегнах ръка към нея,за да взема хавлията,която ми подаваше:
-Гладен съм има ли нещо за ядене?
Тя премигна:
-Да ям,аз съм демон но съм и от части човек и огладнявам.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 5 Icon_minitimeСря Ное 07, 2012 10:42 pm

-Въпроса ти е глупав
Когато протегна ръка за хавлията я дръпнах към себе си и той се засмя,но ако не исках да се заигравам много трябваше да му я дам или щеше да се повтори днешния ден,предишната нощ...и нямаше да се спрем.
Тогава спомена ,че е гладен,но искаше човешка храна,това беше интересно,аз се хранех да,но не знаех че и той го прави
-Има спагети,има пица,картофи...какво ти се яде?
Усмихнах се като се сетих и какъв десерт ми се намира
-А има и ягоди и сметана
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 5 Icon_minitimeСря Ное 07, 2012 10:48 pm

-Много малко храна имаш...
Възмутих се,защото наистина бе доста малко.
-Ако искаш да сготвим още спагети.
Изтърках се в кърпата,като тръгнах да си намеря гащите,а след това намерих и панталоните си,трябваше да се узъптя малко:
-Не ям малко.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 5 Icon_minitimeСря Ное 07, 2012 10:51 pm

Той си потърси дрехите,идеята беше добра,но аз вкъщи не обичах да ходя навлечена,намерих една тениска с която обичах да се размотавам,беше ми дълга,поне покриваше място на което исках той да бъде...
-Ъм да готвим..добре,това ще е забавно,но спагети ли?Ако искаш ще ида до супера и ще купя още нещо?
Той май наиснина ядеше много ,но в това нямаше лошо,ако не можех да му дам енергия,то поне можех да му дам друга храна и да му е достатъчна
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 5 Icon_minitimeСря Ное 07, 2012 10:57 pm

-Не не не искам да ходиш никъде!
Поклатих глава,преминах с ръка по кръста и,като я целунах по бузата:
-Спагети ми се ядът!
Само и само да не ходи до магазина:
-Аз ще ти помагам,умея да готвя.
Е,щом ми се ядеше,трябваше и да се готви.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 5 Icon_minitimeСря Ное 07, 2012 11:00 pm

Затворих очи когато ръката му бе на кръста ми,не ме пускаше никъде и това бе добре,но ако не му стигнеха
-Сигурен ли си,че 3 пакета ще ти стигнат?
Попитах смеейки се,макар че бяха доста,но можеше и дори да не му стигнат,а не исках да е ггладен
-Хей и аз мога...мисля,то спагети лесно се правят нали?
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 5 Icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 3:19 pm

-Да ще ми стигнат!
Беше симпатична,когато се опитваше да ме глези или да се опита да е полезна.
-Не са голяма филосовия по принцип. Слагаш ги да се варят правиш соса и после смесваш.
Сложих тигана,като бързо нарязах лук,не че щяха да ни потекът сълзи но все пак не обичах миризмата,след това добавих каймата:
-Аз ще го наготвя виждам,че теб не ти се отдава много.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 5 Icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 3:24 pm

Как се опита да ме отстрани
-Остави ме да ти се мотам в краката,не ми е интересно от страни..а ако утре реша да те изненадам,как да знам какво да правя?
Навъртах се около него и не толкова за да му помагам ,а за да го дразня,да му преча,харесваше ми изражението му докато го правех,чудеше се дали да ми връчи ножа или да ме качи на плота
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 5 Icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 3:35 pm

-Не се закачай,защото ще изгориш преди макароните...
Погледнах я палаво,като скоро нямаше да мога да издържа и щях да и налетя отново.
-Гледай без да ме дразниш!
Погалих я по бузата,соса беше почти готов,макароните също:
-После,ще ми помогнеш за десерта?
Без да се обръщам:
-Смятам да те ползвам,като жива чинийка.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 5 Icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 3:59 pm

Прехапах устни когато го каза и понеже не исках да се лиа от това се кротнах и се качих на плота и седнах за да го наблюдавам как се вихри.Беше страшно секси,гол до кръста и със страхотни дънки които подчертаваха задника му
-Хмм..искам да те изям знаеш ли?
Представях си го целия в сметана,а аз ..хм да я обирам с езиче,той да се гърчи под мен
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 5 Icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 4:05 pm

Спагетите бяха готови сипах и на нея,а моята чиния не бе чиния,а по ското огромна салатена купа,от която гребях с лъжица. Малко се цапах но бързо се чистех. Избягвах да говоря,защото бях наистина доста гладен. За отрицателно време купата бе празна. Бутнах я леко,като се облегнах на зад:
-Готино беше...
Да беше защото спомените бяха само от мръсните чинии.
-Сега само десерта да се приближи и всичко ще е перфектно.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 5 Icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 4:11 pm

Хапвах бавно,бяха наистина вкусни,но пред очите ми бе само той как се храни,дори така бе секси,когато се капеше едва се сдържах да не се затека и да не го забърша както аз си знам.
Когато приключи погледа му бе повече от ясен,аз бях десерта и трябваше само да отида,но имах друга идея,зад мен бе флакона със сметана,а аз само се усмихнах чаровно,бутнах чинията настрани и разтворих кръстосаните си крачета
-Десерта те чака
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 5 Icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 4:20 pm

-Бе по... хубаво... десертчето да дойде при мен.
Изправих се и тръгнах към нея. Взех флакона от нея,само с едно движение я подвдигнах и я качих на кухненския плот високо,за да ми е под ръка:
-Лошо непослушно десертче...
Да точно това беше вкусно и не засищащо. Раздрусах флакона и сложих леко на рамото и,като го облизах нежно,а после и по врата и,като засмуках ухото и:
-Красавице,ще те изям.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 5 Icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 4:36 pm

-Моля те,направи го
Той ме побъркваше,бях загубена в мига в който тръгна към мен,засмях се когато ме вдигна и се настани между бедрата ми,беше страхотен,погледа му ...давех се в него, в усмивката му...допира му ме караше да се разтапям
-Още?
Взех флакона и намазах устните му,а после ги изядох буквално в страстна целувка
-Ягодка?
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 5 Icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 4:50 pm

-Мммм,да вкуся ягодата ли искаш...
Знаех,че имаше предвид истинската ягода,а не друго нещо но аз мислех за друго. Ръката ми се настани между бедрата,като галеше нежно устните и,усещах че е готова за мен но за никъде не бързах. Вдигнах ръката си и я облизах:
-Определено е вкусна но не мога така...
Наведох се,разтворих крачетата и,като се настаних там с устните и езичето си,за да мога да черпя сладостта от извора,а и да я даря с още сладки усещания.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 5 Icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 5:01 pm

Опрях се на ръцете си и го погледнах,простенах името му щом ме докосна с език там където копнеех за него
-Мили
Раздвижвах ханша си леко,това явно му хареса защото измърка,хвана ме за задника за да съм мирна,но не можех.Той ме подлудяваше,едва се сдържах да не се спусна и да не се озова в скута му
-искам ...теб
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 5 Icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 5:15 pm

-Мен ли искаш?
Облизах се но все едно не я чух,продължавах още малко с игрите. Тя започна силно да нервничи искаше ме,е и аз много но обичах да я дразня,защото бе по несдържана. Надигнах се,само се облизах. Притиснах се в нея но без да прониквам,само се търках в нея,само за да я дразня още повече,а тя пулсираше,трепереше.
-Искаш ме ужасно много нали...
Стиснах я само колкото да разпаля дивата и страст.
-Искам да ми покажеш колко си дива,как го искаш,колко много го искаш.
Отдръпнах се,подадох и ръка,като тръгнах към спалнята.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 5 Icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 5:20 pm

Не,нямаше да стигна до спалнята,още на вратата го притиснах и се отърках в него,бях вече нервна,треперех з анего,пулсирах за него и той за мен,но нямаше така лесно и аз да се дам.
-Дива,много мога да съм мили
Флакона бе в мен,исках го целия в сметана,но реших да си играя,още притиснат в стената той трепереше,а аз си играех ,с една ръка го галех настървено,а с другата го мажех със сметана.Хвърлих флакона,целунах го и заслизах по тялото му там където имаше сметана,та до възбудата му която имаше най-много
-Ммм
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 5 Icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 5:28 pm

-Ах хитрушо такава...
Оставих я малко да си поиграе с мен. Но след това я вдигнах рязко. Обърнах я с гръб към мен,като я притиснах в мен. Едната ми ръка бе на бюста и,като безпощадно хвана краичето. А другата се спусна към бедрата и,като пъхнах двата си пръста,започнах да ги движа диво и без пощадно. Нямаше да може да с измъкне,дадох и възможност,а тя не се възползва. Втори път не давах...
Отърках се в нея,като и шепнех на ушенце възбуждащи неща:
-Побъркваш ме,нямаш никаква идея,как не искам да спирам да те любя диво. Толкова диво,че да те оставям без сили. Не мога и не искам да ти се наситя...
Засмях се:
-А,и няма...
Двете ми ръце се наместиха на ханша и,като я отдалечих от мен,само колкото да намеря път до нея,след това язко проникнах до край:
-Караш ме да бъда див...
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 5 Icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 5:51 pm

-Моля те бъди
Той беше най-хубавото нещо което ми се бе случвало,беше грижовен,беше страстен и ненаситен,нещо което обожавах в него.Движеше ме доста грубо и това ми харесваше,ръцете му мачкаха гързите ми,караше ме да викам отново,издадох дупето си назад и го усетих още понавътре в тялото си.
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 5 Icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 5:58 pm

Прихванах я за дупето и продължавах да я движа бързо и яростно. Но толкова бях подивял,че скоро можеше нещо да се случи. Притисках я по силно и по силно до себе си,усещах,как прониквам до край,как я изпълвах цялата. Кака трептеше,дори и аз трептях:
-Толкова невероятно ми действаш...
Изръмжах и я притиснах яростно към мен,като задвижих в кръг,за да ме усети,как се мърдам в нея:
-Ох... по дяволите... нямаш си ни най-малка идея как ми действаш...
Очите ми бяха станали черни,бях готов дори да изсмуча енергията и,зъбите ми се показваха,имах желанието дори да я захапя. Такова желание никога до сега не се бе показвало при мен:
-Обичам те диво..
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 5 Icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 7:12 pm

-Любов моя...
Усещах глада му,в страстта си той искаше да има и енергията ми,движенията му ми го показваха,беше див,неубоздан,въртеше се в мен...Исках го,исках да му го дам,но знаех че няма да иска,няма да иска да вземе от мен енергия...но можех и да го накарам,макар да щеше да е грубо
-Направи го любов моя,моля те,захапи ,пии от мен...дари ми насладата да усетя това,да усетя как се сливам с теб и по този начин,тъй важен за теб
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 5 Icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 7:25 pm

-Красавице не искам да те нараня по този начин.
Спрях за малко,като я придърпах към себе си но още бях в нея:
-Обичам те но не съм като вампирите,ще ти причиня болка и може да продължи.
Нямаше при мен както при вампирите,онова омайваща сладост,като опият и не се усещаше или се усещаше блаженство.
-Не искам мило мое.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Домът на Алекс  +18 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Домът на Алекс +18
Върнете се в началото 
Страница 5 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Домът на Крисчън Грей.
» Домът на Крисчън Грей, преди известно време

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Little Hamilton :: Литъл Хамилтън :: Домовете-
Идете на: