Little Hamilton
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Литъл Хамилтън едно малко градче с големи тайни!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Острова насред езерото
Домът на Алекс  +18 - Page 6 Icon_minitimeВто Яну 22, 2013 4:39 pm by Alex Dail

» Домът на Алекс +18
Домът на Алекс  +18 - Page 6 Icon_minitimeСря Яну 16, 2013 3:58 pm by Robert Stackhouse

» Търся си другарче за Рп (Настояще)
Домът на Алекс  +18 - Page 6 Icon_minitimeСъб Дек 08, 2012 3:15 pm by Пейтън Сойер

» Vincent Keller
Домът на Алекс  +18 - Page 6 Icon_minitimeПон Ное 19, 2012 4:51 am by Vincent Keller

» 100 потребителя!
Домът на Алекс  +18 - Page 6 Icon_minitimeНед Ное 18, 2012 5:48 pm by Bεllα.

» Рекламирайте вашите форуми!!
Домът на Алекс  +18 - Page 6 Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 5:54 am by Hayden.

» Станете наши приятели
Домът на Алекс  +18 - Page 6 Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 5:53 am by Hayden.

» Да броим до 9999 и обратно
Домът на Алекс  +18 - Page 6 Icon_minitimeПет Ное 16, 2012 8:39 pm by Marc de Valder

» Какво ще направиш ако се събудиш до предишния?
Домът на Алекс  +18 - Page 6 Icon_minitimeПет Ное 16, 2012 8:38 pm by Marc de Valder

Top posters
Marc de Valder
Домът на Алекс  +18 - Page 6 Vote_lcapДомът на Алекс  +18 - Page 6 Voting_barДомът на Алекс  +18 - Page 6 Vote_rcap 
Dianna Winchester.
Домът на Алекс  +18 - Page 6 Vote_lcapДомът на Алекс  +18 - Page 6 Voting_barДомът на Алекс  +18 - Page 6 Vote_rcap 
Мия Салватор
Домът на Алекс  +18 - Page 6 Vote_lcapДомът на Алекс  +18 - Page 6 Voting_barДомът на Алекс  +18 - Page 6 Vote_rcap 
Крисчън Грей
Домът на Алекс  +18 - Page 6 Vote_lcapДомът на Алекс  +18 - Page 6 Voting_barДомът на Алекс  +18 - Page 6 Vote_rcap 
Nikki Biersack.
Домът на Алекс  +18 - Page 6 Vote_lcapДомът на Алекс  +18 - Page 6 Voting_barДомът на Алекс  +18 - Page 6 Vote_rcap 
Rose Hathaway
Домът на Алекс  +18 - Page 6 Vote_lcapДомът на Алекс  +18 - Page 6 Voting_barДомът на Алекс  +18 - Page 6 Vote_rcap 
Alexandra Smith
Домът на Алекс  +18 - Page 6 Vote_lcapДомът на Алекс  +18 - Page 6 Voting_barДомът на Алекс  +18 - Page 6 Vote_rcap 
Jessica Muse
Домът на Алекс  +18 - Page 6 Vote_lcapДомът на Алекс  +18 - Page 6 Voting_barДомът на Алекс  +18 - Page 6 Vote_rcap 
Алексей Беликов.
Домът на Алекс  +18 - Page 6 Vote_lcapДомът на Алекс  +18 - Page 6 Voting_barДомът на Алекс  +18 - Page 6 Vote_rcap 
Vivien Leigh
Домът на Алекс  +18 - Page 6 Vote_lcapДомът на Алекс  +18 - Page 6 Voting_barДомът на Алекс  +18 - Page 6 Vote_rcap 
~ ~ Екипът ни ~ ~
Administrators:
Mia Salvatore
 
Dianna Winchester
 
Global Mod.:
Bella.
 
Alexandra Smith
 
Designer:
Hayden Dallas
 
Moderators:
Alex Dail
 
Alice Lee Thomas
 

 

 Домът на Алекс +18

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 6 Icon_minitimeСря Окт 31, 2012 8:24 pm

First topic message reminder :

Имението
Домът на Алекс  +18 - Page 6 Mhc_2

Спалните
Спалнята на Алекс

Домът на Алекс  +18 - Page 6 Луксозни+спални+Alta+Moda+от+Мебели+Италия4

Другите спални

Домът на Алекс  +18 - Page 6 Roche-bobois-anarima-bed-bedroom

Домът на Алекс  +18 - Page 6 2255170558-509f3eac0a-thumb

Домът на Алекс  +18 - Page 6 Platform%20beds

Баните

Домът на Алекс  +18 - Page 6 Shapemodernbathroom554x375

Spoiler:

Домът на Алекс  +18 - Page 6 Guzsentosa019940x676

Хола

Домът на Алекс  +18 - Page 6 Oaklan_200810_10-940x634

Хола в западното крило

Домът на Алекс  +18 - Page 6 015187006

Кухните

Домът на Алекс  +18 - Page 6 Img4

Домът на Алекс  +18 - Page 6 Copat-kitchen-salina-kos-1

Басейните

Вътрешния
Домът на Алекс  +18 - Page 6 53738

Външния
Домът на Алекс  +18 - Page 6 Villa_pool_3

Колите на Алекс

Домът на Алекс  +18 - Page 6 00001955

Домът на Алекс  +18 - Page 6 Porsche-boxster


Последната промяна е направена от Alex Dail на Вто Ное 06, 2012 9:37 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 6 Icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 9:09 pm

Поклатих глава
-За мен ще е най-голямото удоволствие любов моя,не би ме наранил,не и ако аз не го поискам...достави ми това удоволствие..ако не ти хареса повече няма да те моля
Бях в ръцете му,той беше в мен и двамата се движихме макар и по бавно,но все така чувствено.Ръцете ми бяха на гърдите му,леко го стисках ,не исках да губим жартта си докато обсъждахме това
-Моля те
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 6 Icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 9:35 pm

-Скъпа...
Приближих се към нея,като я целунах. Исках го наистина много но се опасявах,че наистина ще я заболи.
Поклатих глава,защото не го исках,прихванах я,като я вдигнах във въздуха и я задвижих по-бързо и по-бързо:
-Някой друг път...
Притиснах я към стената и продължавах да се движа диво.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 6 Icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 9:44 pm

-Да
Извиках когато ме притисна в стената и се задвижи с мен,беше върха,но още го отказваше,не исках да прибягвам до отмаяни мерки,той ме побъркваше и така,а опиташе ли ме щеше да свърши кефа
-Обещай ми,че ще вземеш от мен..искам да знам че част от мен е в теб
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 6 Icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 9:55 pm

-Обещавам красавице....
Бяхме към края,за това побързах със сладките и бързи движения. В края я задържах върху мен,като я целунах силно,толкова силно,че дори можеше да я ухапя.
Погалих устните и,може би дори и щях да взема парченце от енергията и но се спрях:
-Ужасно съм влюбен в теб.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 6 Icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 10:01 pm

-Обичам те
Извиках преди да свърша заедно с него,това бе целта му,да ме довърши и успя,денят преваляше отново.Това нашето не бе нормално,но го обожавах,просто можех с дни да правя само това,но явно бе така когато си влюбен
-Имаме нужда от почивка или ...не мога да спра,просто не мога
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 6 Icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 10:05 pm

-Време е да си починем,само че ще си вземем по отделно душ,за да избегнем горещата случка под душа.
Още лепнех от сметаната и не смятах да лягам така.
-Върви първо ти,а после аз ще отида.
Пуснах я на земята,като леко я тупнах по дупето:
-Хайде разкарши си секси дупето.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 6 Icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 10:12 pm

Засмях се и се запътих натам,но не можех просто да знам ,че той е там и аз да седя мирно в банята докато той е там отвън докато е гол и още горещ.
Пуснах студената вода за да се охладя,но не можех,докосвайки се мислех за неговите ръце по мен и не се сдържах да не си посегна,но трябваше ли той да знае за това?
-Мили..?Имам нужда от помощ
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 6 Icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 10:16 pm

Бях се излегнал на леглото,като бях затворил очи опитвайки се да изолирам шума на водата и това,че водата докосваше нейната кожа. Но накрая чух как ме вика:
-Какво има по принцип не можеш ли да се къпеш сама.
Исках да избегна още един път див секс,защото скоро,щеше да почне да трепери,а аз най-вероятно,щях да я ухапя или източа до край.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 6 Icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 10:22 pm

-Мога,....
Той не искаше да рискува,явно наистина трябваше да се спра.Още един такъв тур и щеше да ме източи,а той от това се боеше
-Остани там,няма нищо
Изкъпах се и се завих с дългия халат,не исках да го дразня
-Влизай
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 6 Icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 10:26 pm

Станах и преминавайки покрай нея я погалих по бузата,бе възбудена усещах го не толкова но бе възбудена,може би ме повика,за един бърз но не трябваше да прекалявам. Целунах устните и,а след това тръгнах към банята за да се изкъпя,с готовност,се изкъпах с нейния шампоан нищо,че миришех на плодчета. Загърнах се през кръста с халат,като се приближих към леглото,нямах дрехи,за това бързо се шмугнах под завивките.
-Бъди послушна нямам дрехи.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 6 Icon_minitimeПон Ное 12, 2012 11:52 am

-Тогава облечи моля те!
Усещането за голото му тяло мепобъркваше,нямаше да мога да спя,истината бе че дори облечен да бе пак нямаше,но поне щеше да притъпи усещането.
Бяха най-хубавите две нощи,той беше неотлъчно до мен,в мен ,всяка част от мен ухаеше на него,всяка част от него на мен
-Не мога да си представя ако те няма
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 6 Icon_minitimeПон Яну 14, 2013 7:02 pm

-Много умно красавице но тук нямам дрехи...
Потрепнах с вежди,като я погалих по раменете. Притиснах я към себе си:
-Какво ще кажеш да облека теб...
Придърпах я към себе си по близо,като се оказа върху мен:
-Така е много по добре,само че не искам да те свалям.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 6 Icon_minitimeПон Яну 14, 2013 7:13 pm

-Не ме сваляй тогава....
Истината бе ,че обожавах да съм с него,не бях и мечтала за нещо такова до преди няколко дни,не бях мислела,че демон ще ми върне сърцето и ще го плени така както никой мъж в живота ми не бе го правил.Бях отказала да вярвам,че някога това проклятие ще бъде свалено от мен....
-Пристрастяваш ме към тялото си ,към себе си,не знам какво бих правила ако трябва да излезеш или ако те повикат,тогава какво ще правя?
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 6 Icon_minitimeПон Яну 14, 2013 7:29 pm

-И аз не искам да го мисля....
Преди дори да се усети,тялото му започна да изчезва,а тя да потъва в него:
-По дяволите!
Изруга той,като се усещаше придърпан от дупката в ада,която щеше да го пренасочи. изчезна и не се появи един ден. На другия ден сутринта се бе появил на прага и този път облечен. Не носеше други дрехи,защото след тази нощ не знаеше дали тя,ще го приеме отново. Звъна на вратата и я изчака да отвори. Можеше да се пови изненадващо но не го направи за да не си навлече гнева.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 6 Icon_minitimeПон Яну 14, 2013 7:37 pm

-Робърт?
Но той изчезна,останах сгушена в леглото цяла нощ,не знаех какво стана,дали го повикаха или просто сам изчезна,очаквах всеки миг тази звук да изчезне,да затворя очи и да не ги отворя повече,да чувам завинаги подигравателния и глас,който ми натяква как никой не може да ме обича.
Явно бях заспала защото когато се събудих бях още сама,възглавницата бе мокра от сълзите ми ,а от него нямаше и следа.Дори не исках да мисля колко няма да го има и дали въобще ще се върне някой ден..
Тогава на вратата се почука,бях само по халат,не исках да се обличам,не исках и да се къпя,когато отворих беше той облечен на прага...останах загледана в него със сълзи на очите
-Мислех че си си отишъл
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 6 Icon_minitimeПон Яну 14, 2013 7:54 pm

Вдигнаха ръка,като погалих нежно бузата и,бе пропита със сълзи,цяла вече сигурно бе плакала. Изтрих едната сълзичка,която бе на път да падне от прекрасното и лице:
-Али не плачи моля те....
Приближих се и я целунах:
-Обичам те красавице....
Галих нежно лицето и,като и говорех тихо:
-Привикан бях,но ти обещах,че ще се върна нали.
Притиснах я към мен,като прокарах ръце по меките и коси. харесвах аромата и,тя имаше невероятен аромат,обожавах я. Другата с която бях не можеше да се мери с нея. Тялото и бе по-красиво. Али миришеше вълшебно:
-Съжалявам,много съжалявам...
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 6 Icon_minitimeПон Яну 14, 2013 8:04 pm

Дръпнах се за миг,той ухаеше на друга жена
-Бил си с друга...подяволите
Но се спрях,нямах право да го укорявам,той нямаше избор,това бе същността му и ако го обичах трябваше да приема това и да се науча да живея с това,да го подкрепям и да не ревнувам или щях да го отблъсна,а и все пак трябваше да се храни
-Извинявай,но...просто аромата и ме удари...не искам да те съдя за това...но изплаших се
Оставих го да врезе и закрачих из стаята,бях нервна,явно това бе следствие на сърцето което бях получила,емоциите ми бяха по-силни
-Не знаех какво стана,аз ..чувствах се празна без теб
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 6 Icon_minitimeПон Яну 14, 2013 8:15 pm

-Знам нямах избор Али....
Приближих се,влязох и затворих вратата след себе си. Опитах се да я докосна но тя се дърпаше:
-Виж не беше нищо само храна,не беше нищо за мен....
Подадох ръката си:
-Знаех това,ще се случи бих искал да не се случва но нямам друг избор....
Погалих я по рамото но тя бе нервна,знаех,че така ще стане:
-Не исках,не исках да се случва това,знам че каза,че ще ме разбереш но разбирам това,че не ме искаш.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 6 Icon_minitimeПон Яну 14, 2013 8:22 pm

-Искам те,не говори глупости....но не очаквах първия път да е така скоро,та ти изчезна изневиделица....другия път може да е на средата на играта ни,това би било жестоко...да остана раздразнена и възбудена...
Той опитваше да ме докосва,а аз се дърпах,ето защо реши че не го искам,но просто не исках да я усещам по тялото му,не исках да си представям ръцете му по чуждо тяло
-Моля те,разбери ме,за първи път имам сърце от както ....от както съм вампир ...от както съм жива,това е ново за мен,не знам как да контролирам емоциите си...
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 6 Icon_minitimeПон Яну 14, 2013 8:36 pm

-Разбирам те но не мога да го контролирам,Ада ме засмуква и ме праща там нямам избор нито кога е нито колко време ще остана или къде....
Не искаше да я докосна,за това седнах на дивана и я гледах,как обикаля нервно из стаята. Мразех се за това,което и причиних. Скрих лицето си с ръка чувствах се като предател.
-Али прости ми...
Погледнах я сложих ръка на устните си. Като погледнах към нея.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 6 Icon_minitimeПон Яну 14, 2013 8:43 pm

Застанах пред него,коленичих и го погледнах в очите
-Няма какво да ти прощавам,не си виновен,това е твоето поклятие...как исакм да мога да ти помогна,не можем ли да спрем това?
Исках поне малка надежда или наистина трябваше да се примиря с това негово изчезване,ами ако някоя го задържеше повече,ако го задържи за винаги,ако ме изтръгне от сърцето му...щях да си отида завинаги
-Страх ме е ,не искам да усещам ароматите на жените с които си,моля те,направи това за мен,преди да се върнеш при мен отървавй се от техните аромати,това ще е поне малка утеха
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 6 Icon_minitimeПон Яну 14, 2013 8:49 pm

-Има но,ще загубя себе си и ще ти стана роб.
Погледнах към нея:
-Има древно заклинание за пленяване на инкубос. Ако знаеш цялото ми имаме,можеш да ме плениш за колкото време искаш. Но проблема е,че ставам безмозъчен роб. Оставам с теб правим секс,слугувам ти и съм задължен да правя всичко,което ти ми заповядаш.
Поех дълбоко дъх:
-Ако го искаш съм готов на това,по добре твой роб от колкото в ръцете на някоя друга.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 6 Icon_minitimeПон Яну 14, 2013 8:56 pm

Дръпнах се,не ,това нямаше да го понеса,да е без чувства и да е с мен защото съм го пленила аз
-Не....не искам да си с мен по задължение ,а защото ме обичаш,защото знаеш коя съм и защо си с мен,а не ...не няма да го направя...
Седнах на пода пред него и го гледах с празен поглед,подяволите какво се случваше,това част от проклятието ли беше
-Бих изтърпяла всичко,дори да те гледам как го правиш с други,но не бих понесла празния ти поглед
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Домът на Алекс  +18 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 6 Icon_minitimeПон Яну 14, 2013 9:19 pm

-Това няма да ти го причиня...
Погалих лицето и,като я целунах нежно,отново погалих прекрасното и лице.
-Ще намерим начин да сме заедно без да се налага да ме привикват.
Погалих отново бузите и:
-Отивам да взема душ,няма да изтрия миризмата но поне ще мириша на твоя шампуан.
Засмях се,целувайки я отново по сладките и меки устни.
-И ти също се изкапи с мен,ще е приятно и ще изтрие следите от сълзите ти.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Домът на Алекс  +18 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 6 Icon_minitimeПон Яну 14, 2013 9:24 pm

Преглътнах сълзите си и хванах ръката му,трябваше да се науча да живея с това или винаги щеше да ни чака подобен разговор,той щеше да моли за прошка,а аз да плача като дете пред него и един ден това щеше да ни омръзне,щяха да му омръзнат сълзите ми ,щеше да мепрати подяволите,а аз ...щях да умра.
Тръгнах с него към банята,щях да се погрижа да залича нощта с другата,да заместя аромата и с моя собствен,да завладея устните му с моите целувки
-Хубава ли беше?
Въпроса се изплъзна докато свалях ризата му на прага на банята
-Не се гневи,просто ми е любопитно какви жени те викат
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Домът на Алекс  +18 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Алекс +18   Домът на Алекс  +18 - Page 6 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Домът на Алекс +18
Върнете се в началото 
Страница 6 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Домът на Крисчън Грей.
» Домът на Крисчън Грей, преди известно време

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Little Hamilton :: Литъл Хамилтън :: Домовете-
Идете на: