Little Hamilton
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Литъл Хамилтън едно малко градче с големи тайни!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Острова насред езерото
Острова насред езерото Icon_minitimeВто Яну 22, 2013 4:39 pm by Alex Dail

» Домът на Алекс +18
Острова насред езерото Icon_minitimeСря Яну 16, 2013 3:58 pm by Robert Stackhouse

» Търся си другарче за Рп (Настояще)
Острова насред езерото Icon_minitimeСъб Дек 08, 2012 3:15 pm by Пейтън Сойер

» Vincent Keller
Острова насред езерото Icon_minitimeПон Ное 19, 2012 4:51 am by Vincent Keller

» 100 потребителя!
Острова насред езерото Icon_minitimeНед Ное 18, 2012 5:48 pm by Bεllα.

» Рекламирайте вашите форуми!!
Острова насред езерото Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 5:54 am by Hayden.

» Станете наши приятели
Острова насред езерото Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 5:53 am by Hayden.

» Да броим до 9999 и обратно
Острова насред езерото Icon_minitimeПет Ное 16, 2012 8:39 pm by Marc de Valder

» Какво ще направиш ако се събудиш до предишния?
Острова насред езерото Icon_minitimeПет Ное 16, 2012 8:38 pm by Marc de Valder

Top posters
Marc de Valder
Острова насред езерото Vote_lcapОстрова насред езерото Voting_barОстрова насред езерото Vote_rcap 
Dianna Winchester.
Острова насред езерото Vote_lcapОстрова насред езерото Voting_barОстрова насред езерото Vote_rcap 
Мия Салватор
Острова насред езерото Vote_lcapОстрова насред езерото Voting_barОстрова насред езерото Vote_rcap 
Крисчън Грей
Острова насред езерото Vote_lcapОстрова насред езерото Voting_barОстрова насред езерото Vote_rcap 
Nikki Biersack.
Острова насред езерото Vote_lcapОстрова насред езерото Voting_barОстрова насред езерото Vote_rcap 
Rose Hathaway
Острова насред езерото Vote_lcapОстрова насред езерото Voting_barОстрова насред езерото Vote_rcap 
Alexandra Smith
Острова насред езерото Vote_lcapОстрова насред езерото Voting_barОстрова насред езерото Vote_rcap 
Jessica Muse
Острова насред езерото Vote_lcapОстрова насред езерото Voting_barОстрова насред езерото Vote_rcap 
Алексей Беликов.
Острова насред езерото Vote_lcapОстрова насред езерото Voting_barОстрова насред езерото Vote_rcap 
Vivien Leigh
Острова насред езерото Vote_lcapОстрова насред езерото Voting_barОстрова насред езерото Vote_rcap 
~ ~ Екипът ни ~ ~
Administrators:
Mia Salvatore
 
Dianna Winchester
 
Global Mod.:
Bella.
 
Alexandra Smith
 
Designer:
Hayden Dallas
 
Moderators:
Alex Dail
 
Alice Lee Thomas
 

 

 Острова насред езерото

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Острова насред езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Острова насред езерото   Острова насред езерото Icon_minitimeСря Яну 16, 2013 4:16 pm

Острова насред езерото Mako-island-h2o-just-add-water-2215904-2304-1728


Последната промяна е направена от Alex Dail на Сря Яну 16, 2013 4:24 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Острова насред езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Острова насред езерото   Острова насред езерото Icon_minitimeСря Яну 16, 2013 4:18 pm

Не го удостоих с отговор ,ами взех в една чанта най-необходимата си,малко дрехи,минахме през града и харесахме една жена която според Робърт ставаше за храна,въздействах и да ни се подчинява и се отправихме към гората,там насред езерото се мъдреше тайнствен остров,знаех малко за това място но пък бе идеално
-Красив е,като теб
Целунах го когато се качихме на лодката,можеш е ид асе телепортираме,но решихме че така ше е по интересно
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Острова насред езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Острова насред езерото   Острова насред езерото Icon_minitimeСря Яну 16, 2013 4:24 pm

-Можем да поспорим кой е най-красив тук. Защото определено ти си много красива.
Целуна нежно врата и,като се качи на лодката и подаде ръка след това и на жената да се качи все пак бе храна но не трябваше да се държим все едно е добитак,а и тя щеше да чисти къщата.
Щом стигнах ме жената взе багажа и влезе в къщата,а ние се насладих ме на острова:
-Най сетне,ще сме аз и ти.
Целунах я по устните и я погалих по гърба.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Острова насред езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Острова насред езерото   Острова насред езерото Icon_minitimeСря Яну 16, 2013 4:26 pm

-И жената
Поправката не беше укор ,а по скоро шега,така или иначе тя нямаше да ни пречи,беше инструктирана да върши повечето работа,да не ни забелязва ако не я повикаме и да не се противи когато Робърт имаше нужда от нея...по-скоро от енергията и за да се храни
-Това място е райско,не бях виждала скоро подобна красота,докато ти не се появи пред очите ми..
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Острова насред езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Острова насред езерото   Острова насред езерото Icon_minitimeСря Яну 16, 2013 4:39 pm

-Още една заслуга ми приписа.
Отново я целунах,завъртях я като в танц и я притиснах към мен. Завъртях я с гръб към мен,целунах я по бузата,след това по другата буза.
-Не разваляй хубавия момент мила нека мисля,че сме само двамата.
Погалих я по корема,като двете ми ръце бяха разперени:
-Мислила ли си някога да се омъжиш?
Исках да знам нейното мнение:
-Да безсмъртни сме но е хубав един красив празник.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Острова насред езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Острова насред езерото   Острова насред езерото Icon_minitimeСря Яну 16, 2013 4:46 pm

Рязко се обърнах и го погледнах,той шегуваше ли се или се канеше да ми предложи брак
-Любов моя никога не съм мислила за това,не вярвах че някога ще обичам така че да поискам да се омъжа за някого...не че в годините не съм била омъжена ,но то е било по съвсем друга причина от любовта...единия път беше заради едни пари,трябваше да съм омъжена за да ги имам,другия направих услуга на приятел,които сега са мъртви и нищо не ми пречи да го направя..
Но за едно бе прав,празника,ако го правех с някого когото обичам исках хубав празник,хубава рокля..
-Защо ми задаваш този въпрос?
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Острова насред езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Острова насред езерото   Острова насред езерото Icon_minitimeСря Яну 16, 2013 4:55 pm

Поклатих глава а след това я целунах. Сигурно бе загубила интерес и не бе искала да има сватба. За това нямаше да повдигам този въпрос но щях да и кажа мечтите си.
-Винаги съм искал да съм като хората,да имам семейство,любима и ако тя иска и дете. Това съм искал най-много но имайки предвид какъв съм е малко възможно,това да се случи.
Целунах главата и,а след това я пуснах и тръгнах към къщата:
-Да се прибираме красавице.
Хванах ръката и все пак. Щях да помисля дали да направя опита и да и предложа,това бе много важно решение.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Острова насред езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Острова насред езерото   Острова насред езерото Icon_minitimeСря Яну 16, 2013 5:02 pm

За миг се пренесох в неговата мечта,но с мен можеше да има само половината,аз бях вампир и не можех да имам дете,не и биологично дете..
-Защо?Да останем на плажа,не ми се прибира в къщата,нека се разходим,искам да ти се насладя на фона на водата,на плажа,на ...всичко
Чувствах се като дете с него и на това място,явно беше истина че любовта променя хората или в моя случай вампирите,защото определено не бях това което трябва да бъда и той бе причината.Пуснах ръката му и се дръпнах леко,засмях се и го предизвиках да ме хване
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Острова насред езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Острова насред езерото   Острова насред езерото Icon_minitimeСря Яну 16, 2013 5:36 pm

Сладка бе на фона на всичко с усмивката,която не слизаше от прекрасното и лице. Закачаше ме и ме провокираше да я гоня и да се опитам да я хвана. Тя бе просто сладурана,която заслужаваше много любов а не жиголо като мен.
-Ще ми бягаш значи...
Оставих я да ми се измъква измежду пръстите и,че не мога да я хвана. Всъщност можех,а и тя ако наистина искаше да бяга нямаше да е на този остров с мен:
-Ще те хвана...
Догоних я,като я хванах и я придърпах,а тя отново се опита да избяга:
-Ах,малко лисиче...
Притиснах я по силно и я гризнах леко по врата.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Острова насред езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Острова насред езерото   Острова насред езерото Icon_minitimeСря Яну 16, 2013 9:29 pm

Притисна ме към тялото си ,а аз пропищях,не се бях чувствала така никога,през всички тези години се преструвах на щастлива ,а днес наистина бях,той бе до мен и си играеше с мен сякаш бяхме наистина деца
-Караш ме да се чувствам като дете...щастлива...
Усетих как ме гризна по врата,това разпали тялото ми,можехме да си играем така вечно и да насита,това беше наистина страхотно,но все повече се боях да не ни омръзне прекалено лесно...
-А ти..щастллив ли си с мен
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Острова насред езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Острова насред езерото   Острова насред езерото Icon_minitimeСря Яну 16, 2013 9:42 pm

-Безумно дори,никога не съм бил толкова щастлив. Да искам да бъда с някоя и това да не ми омръзва. Дори да се пале още и още.
Отново я ухапа но я целуна:
-Харесва ми как се смееш.
Пусна я след това я остави да се дръпне:
-Ти си една прекрасна вампирка,знаеш ли го?
Попитах я аз:
-Защо не те срещнах по-рано?
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Острова насред езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Острова насред езерото   Острова насред езерото Icon_minitimeСря Яну 16, 2013 9:46 pm

-Не знам,съдбата ни срещтна едва сега...
Пльоснах се на пясъка пред него и се загледах в тялото му което се извисяваше над мен,може би ако по-рано се бяхме срещтнали нямаше да се случи това,нямаше да го забележа или нямаше да се влюбя в него
-Колко по-рано любов моя?Преди да убия онзи негодник?Преди да ме прокълнат?Тогава дори не бях такава...
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Острова насред езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Острова насред езерото   Острова насред езерото Icon_minitimeСря Яну 16, 2013 11:55 pm

Настаних се до нея но не върху нея веднага,а легнах по гръб и загледах на горе:
-Трудно е да бъда романтичен,когато всеки път го обръщаш в минало или в нещо негативно.
Обърнах се към нея,като тя също се обърна към мен:
-Можеше да кажеш по-рано...
Целунах я по бузата но много бърза:
-Не бъди толкова негативна...
След това хвана ръката и:
-Знам,че е нестандартно но ще ти кажа какви са ми плановете.
Приближих се към нея:
-Когато намеря хубавия момент да ти предложа,да вдигнем хубава сватба. А,след това когато се нарадваме на медения месец,да осиновим едно или няколко деца,колкото можем да гледа ме.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Острова насред езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Острова насред езерото   Острова насред езерото Icon_minitimeВто Яну 22, 2013 4:39 pm

Не бях негативна,но още ми бе трудно да не се връщам към миналото си,беше ми навик от години,всяко нещо да ме връща там,да кълна съдбата си,но сега нямах право,той бе тук с мен и ме обожаваше
-Как копнея да те даря с дете,искам аз да мога да ти дам плът от теб,от мен...наше
За миг се спрях,това не бе възможно,не биваше да измъчвам и него и себе си,защото той можеше да има,можеше да обладае жена и тя да му роди дете,но не и аз.Изтръпнах при тази мисъл,но и му имах доверие че няма да го направи,че ще иска мое дете,но и частица от мен се съмняваше
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Острова насред езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Острова насред езерото   Острова насред езерото Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Острова насред езерото
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Езерото
» Езерото.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Little Hamilton :: В края на града :: Гората-
Идете на: