Little Hamilton
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Литъл Хамилтън едно малко градче с големи тайни!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Острова насред езерото
След няколко години в Литъл Хамилтън Icon_minitimeВто Яну 22, 2013 4:39 pm by Alex Dail

» Домът на Алекс +18
След няколко години в Литъл Хамилтън Icon_minitimeСря Яну 16, 2013 3:58 pm by Robert Stackhouse

» Търся си другарче за Рп (Настояще)
След няколко години в Литъл Хамилтън Icon_minitimeСъб Дек 08, 2012 3:15 pm by Пейтън Сойер

» Vincent Keller
След няколко години в Литъл Хамилтън Icon_minitimeПон Ное 19, 2012 4:51 am by Vincent Keller

» 100 потребителя!
След няколко години в Литъл Хамилтън Icon_minitimeНед Ное 18, 2012 5:48 pm by Bεllα.

» Рекламирайте вашите форуми!!
След няколко години в Литъл Хамилтън Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 5:54 am by Hayden.

» Станете наши приятели
След няколко години в Литъл Хамилтън Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 5:53 am by Hayden.

» Да броим до 9999 и обратно
След няколко години в Литъл Хамилтън Icon_minitimeПет Ное 16, 2012 8:39 pm by Marc de Valder

» Какво ще направиш ако се събудиш до предишния?
След няколко години в Литъл Хамилтън Icon_minitimeПет Ное 16, 2012 8:38 pm by Marc de Valder

Top posters
Marc de Valder
След няколко години в Литъл Хамилтън Vote_lcapСлед няколко години в Литъл Хамилтън Voting_barСлед няколко години в Литъл Хамилтън Vote_rcap 
Dianna Winchester.
След няколко години в Литъл Хамилтън Vote_lcapСлед няколко години в Литъл Хамилтън Voting_barСлед няколко години в Литъл Хамилтън Vote_rcap 
Мия Салватор
След няколко години в Литъл Хамилтън Vote_lcapСлед няколко години в Литъл Хамилтън Voting_barСлед няколко години в Литъл Хамилтън Vote_rcap 
Крисчън Грей
След няколко години в Литъл Хамилтън Vote_lcapСлед няколко години в Литъл Хамилтън Voting_barСлед няколко години в Литъл Хамилтън Vote_rcap 
Nikki Biersack.
След няколко години в Литъл Хамилтън Vote_lcapСлед няколко години в Литъл Хамилтън Voting_barСлед няколко години в Литъл Хамилтън Vote_rcap 
Rose Hathaway
След няколко години в Литъл Хамилтън Vote_lcapСлед няколко години в Литъл Хамилтън Voting_barСлед няколко години в Литъл Хамилтън Vote_rcap 
Alexandra Smith
След няколко години в Литъл Хамилтън Vote_lcapСлед няколко години в Литъл Хамилтън Voting_barСлед няколко години в Литъл Хамилтън Vote_rcap 
Jessica Muse
След няколко години в Литъл Хамилтън Vote_lcapСлед няколко години в Литъл Хамилтън Voting_barСлед няколко години в Литъл Хамилтън Vote_rcap 
Алексей Беликов.
След няколко години в Литъл Хамилтън Vote_lcapСлед няколко години в Литъл Хамилтън Voting_barСлед няколко години в Литъл Хамилтън Vote_rcap 
Vivien Leigh
След няколко години в Литъл Хамилтън Vote_lcapСлед няколко години в Литъл Хамилтън Voting_barСлед няколко години в Литъл Хамилтън Vote_rcap 
~ ~ Екипът ни ~ ~
Administrators:
Mia Salvatore
 
Dianna Winchester
 
Global Mod.:
Bella.
 
Alexandra Smith
 
Designer:
Hayden Dallas
 
Moderators:
Alex Dail
 
Alice Lee Thomas
 

 

 След няколко години в Литъл Хамилтън

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Kim Ercole.
Демон
Демон
Kim Ercole.


Брой мнения : 19
Reputation : 0
Join date : 04.11.2012

След няколко години в Литъл Хамилтън Empty
ПисанеЗаглавие: След няколко години в Литъл Хамилтън   След няколко години в Литъл Хамилтън Icon_minitimeНед Ное 04, 2012 6:40 pm


Ето че отново се бях върнала във Литъл Хамилтън.. бяха минали няколко години от както бях тук със родителите ми .. От тогава се бяха случили много неща.Като например нашите се събраха и нещо което не можех да повярвам майка ми спря да изневерява или почти.Аз успях да се измъкна от нас и от време на време се виждах с баща ми.От както не слушах караниците им живота ми беше много по хубав.Като за начало успях да усвоя много добре дарбата си.Което си беше постижение.Също така успях да призная пред нашите че съм бисексуална и .. е добре не очаквах да го приемат за съвсем нормално нещо.. но тъй като нашето семейството си беше доста ъъ .. развратено .. си беше обичайно.Имайки в предвид техния полов живот аз си бях направо светица.Като за първа вечер реших да изляза да пийна нещо и след това да се прибера във къщата на майка ми.А дори можех да си намеря и забавление,но като че ли тази вечер не бях в кой знае какво настроение.
Облякох се съвсем нормално.Тесни черни дънки,черна блуза.Кафяво кожено яке и кафеви ботушки. Косата си ми беше в нормалното положение: чуплива и пусната.
Влязох в заведението и се насочих към бара.
-Двойно уиски с лед-усмихнах се бармана.
Оставих телефона и ключовете си на плота.Чашата беше плъзната плавно към мен.Хванах я и отпих.Зачудих се дали тази вечер да не гледам някой филм на ужасите ..
Върнете се в началото Go down
Hayden.
Дизайнер
Дизайнер
Hayden.


Брой мнения : 41
Reputation : 0
Join date : 20.09.2012

След няколко години в Литъл Хамилтън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След няколко години в Литъл Хамилтън   След няколко години в Литъл Хамилтън Icon_minitimeНед Ное 04, 2012 7:41 pm

Като всеки себеуважаващ се демон, Хейдън не можеше да пропусне да бъде лош. Нямаше причина да не демонстрира на света своята лошотия и да покаже колко всъщност безскрупулен можеше да бъде. Познато, нали? Сякаш беше родствена черта на почти всички демони с някои малки изключения, при които просто демоните представляваха изтърсаците на голямото луциферско семейство.
Далас прекрачи прага на заведението и почти веднага започна да се оглежда. Визираше тънокоси и руси; червенокоси. Нищо особено за една толкова прекрасна неделна вечер, подходяща за нещо по- така... реално погледнато, трябваше да осигурява работа на полицията, нали? Сърце не му даваше да остави бедните полицайчеца без работа, заплати и храна за семействата им. О, той беше толкова добър и всеотдаен на желаещото се от него, а именно- да прави пакости.
Големите му длани се стовариха от двете страни на малката, русокоса Ким, която притежаваше наистина женствени извивки за възрастта си. Дори нямаше представа защо бе привлякла вниманието му. Имаше нужда от свежа плът. Мускулестите му ръце я обграждаха от двете страни и я караха лекичко да се привежда, за да не докосва гърдите му с тила си.
-Виждам, че се забавлявате госпожице.- прошушна неприлично в ухото й.- Само, че, не е позволено тинейджърки да употребяват алкохол и изобщо да пребивават на такива места... не смятате ли?
Върнете се в началото Go down
Kim Ercole.
Демон
Демон
Kim Ercole.


Брой мнения : 19
Reputation : 0
Join date : 04.11.2012

След няколко години в Литъл Хамилтън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След няколко години в Литъл Хамилтън   След няколко години в Литъл Хамилтън Icon_minitimeНед Ное 04, 2012 7:58 pm

Kim Ercole. написа:

-Хейдън .. -казах тихо.Никога не ми е бил приятен но беше приятел на родителите мии трябваше да бъда мила с него,защото иначе щях да си имам проблеми.
-Мисля че вече съм достатъчно голяма за да пия ..
Усмихнах се на мъжа който седна до мен.Не го бях виждала от както бях на 15.А сега когато бях навършила пълнолетие според човешките закони .. хмм можех сама да решавам какво да правя но ..явно не и според него.
Отпих още веднъж от чашата си.Реших да бъда малко по дружелюбна.
-Какво търсиш тук ??
Попитах и се обърнах към него.Беше ми интересно дали изобщо беше напускал Литъл Хамилтън или беше обикалял света..
Не че ме интересуваше нещо но трябваше да завърша разговор.За това сега стоях пред с изкуствена усмивка и се правех че го харесвам какво винаги ..

Върнете се в началото Go down
Hayden.
Дизайнер
Дизайнер
Hayden.


Брой мнения : 41
Reputation : 0
Join date : 20.09.2012

След няколко години в Литъл Хамилтън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След няколко години в Литъл Хамилтън   След няколко години в Литъл Хамилтън Icon_minitimeНед Ное 11, 2012 9:15 am

-Само най- доброто, сладурче.- отговори тихичко господин Далас и ръката му се промъкна от неговия край на плота до нейния.
Съвсем явно му личеше каква би била целта му и честно казано не се притесняваше от последствията независимо какво ще се случи. Просто я искаше сега... може би не тук, макар да не му пречеше да я изчука и тук върху този бар. Копнееше за свежата й плът и честно казано започваше да се притеснява от тази си наклонност към младичките, недокоснати (макар да си залагаше главата, че Ким никак не беше недокосната).
Пръстите му се преплетоха с нейните и насочи ръката й към сочния бюст под блузката й. О, така го харесваше, не само визуално, а дори му се искаше да го стисне в големите си длани. Придвижи ръката й под плата на дрехата и я изкачи нагоре, докато не усети сутиена й. Чак тогава освободи нейните пръсти, за да подпъхне леко своите отдолу и да докосне зърната й.
- Какво ще кажеш, бебчо? Ще ми покажеш ли най- доброто доброволно? - задра лекичко едното й зърно.
Върнете се в началото Go down
Kim Ercole.
Демон
Демон
Kim Ercole.


Брой мнения : 19
Reputation : 0
Join date : 04.11.2012

След няколко години в Литъл Хамилтън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След няколко години в Литъл Хамилтън   След няколко години в Литъл Хамилтън Icon_minitimeНед Ное 11, 2012 2:26 pm


Ама той сериозно ли ?Та ние имахме .. ъъ около .. не знам но определено имахме голяма разлика в годините.Та той беше приятел на родителите ми ! Усетих ръката му как се плъзга под блузата ми.Свих устни когато се докопа и до зърното ми.Беше немирник .. да определено но .. не знам сякаш ми хареса.И въпреки това разума си каза думата.
Хванах ръката му и я изкарах от блузката ми.
-Не мисля че съм ти в категорията ,Хейдън.
Казах с презрение.Не можех да му пусна .. ами ако баща ми разбереше .. или майка ми .. е добре за майка ми не се притеснявах тя си беше развратна но аз .. аз не бях като нея.Не можех .. но исках.А това .. ме притесняваше повече.Честно казано бях малко изплашена ..
-Сипи ми още едно.-извиках на бармана.-И на него също.
Казах като кимнах към Далас.
-И все пак .. предложението ти ме изкушава.-прошепнах в ухото му.
А това си беше самата истина.Изкушавах се прекалено много.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





След няколко години в Литъл Хамилтън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След няколко години в Литъл Хамилтън   След няколко години в Литъл Хамилтън Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
След няколко години в Литъл Хамилтън
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» След една седмица в Хамилтън
» Преди година, Литъл Хамилтън
» След ден в Хамилтън
» Имението Салваторе, след няколко дни.
» След една седмица в Хамилтън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Little Hamilton :: Никъде по никое време :: Машина на времето :: Бъдеще-
Идете на: