Little Hamilton
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Литъл Хамилтън едно малко градче с големи тайни!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Острова насред езерото
Бар "Violet" - Page 2 Icon_minitimeВто Яну 22, 2013 4:39 pm by Alex Dail

» Домът на Алекс +18
Бар "Violet" - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 16, 2013 3:58 pm by Robert Stackhouse

» Търся си другарче за Рп (Настояще)
Бар "Violet" - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 08, 2012 3:15 pm by Пейтън Сойер

» Vincent Keller
Бар "Violet" - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 19, 2012 4:51 am by Vincent Keller

» 100 потребителя!
Бар "Violet" - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 18, 2012 5:48 pm by Bεllα.

» Рекламирайте вашите форуми!!
Бар "Violet" - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 5:54 am by Hayden.

» Станете наши приятели
Бар "Violet" - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 5:53 am by Hayden.

» Да броим до 9999 и обратно
Бар "Violet" - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 16, 2012 8:39 pm by Marc de Valder

» Какво ще направиш ако се събудиш до предишния?
Бар "Violet" - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 16, 2012 8:38 pm by Marc de Valder

Top posters
Marc de Valder
Бар "Violet" - Page 2 Vote_lcapБар "Violet" - Page 2 Voting_barБар "Violet" - Page 2 Vote_rcap 
Dianna Winchester.
Бар "Violet" - Page 2 Vote_lcapБар "Violet" - Page 2 Voting_barБар "Violet" - Page 2 Vote_rcap 
Мия Салватор
Бар "Violet" - Page 2 Vote_lcapБар "Violet" - Page 2 Voting_barБар "Violet" - Page 2 Vote_rcap 
Крисчън Грей
Бар "Violet" - Page 2 Vote_lcapБар "Violet" - Page 2 Voting_barБар "Violet" - Page 2 Vote_rcap 
Nikki Biersack.
Бар "Violet" - Page 2 Vote_lcapБар "Violet" - Page 2 Voting_barБар "Violet" - Page 2 Vote_rcap 
Rose Hathaway
Бар "Violet" - Page 2 Vote_lcapБар "Violet" - Page 2 Voting_barБар "Violet" - Page 2 Vote_rcap 
Alexandra Smith
Бар "Violet" - Page 2 Vote_lcapБар "Violet" - Page 2 Voting_barБар "Violet" - Page 2 Vote_rcap 
Jessica Muse
Бар "Violet" - Page 2 Vote_lcapБар "Violet" - Page 2 Voting_barБар "Violet" - Page 2 Vote_rcap 
Алексей Беликов.
Бар "Violet" - Page 2 Vote_lcapБар "Violet" - Page 2 Voting_barБар "Violet" - Page 2 Vote_rcap 
Vivien Leigh
Бар "Violet" - Page 2 Vote_lcapБар "Violet" - Page 2 Voting_barБар "Violet" - Page 2 Vote_rcap 
~ ~ Екипът ни ~ ~
Administrators:
Mia Salvatore
 
Dianna Winchester
 
Global Mod.:
Bella.
 
Alexandra Smith
 
Designer:
Hayden Dallas
 
Moderators:
Alex Dail
 
Alice Lee Thomas
 

 

 Бар "Violet"

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Мия Салватор
Админ
Админ
Мия Салватор


Брой мнения : 473
Reputation : 15
Join date : 20.06.2011
Age : 25
Местожителство : Литъл Хамилтън

Бар "Violet" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Бар "Violet"   Бар "Violet" - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 10, 2012 4:02 pm

First topic message reminder :

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
https://little-hamilton-rpg.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Бар "Violet" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Violet"   Бар "Violet" - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 01, 2012 8:07 pm

Той разбра ,че цитирах вещица,дори не се учудих,забравих че е демон,той познаваше като мен всички и всичко
-Е за да е нещастна може би вината бе моя,но какво да направя че бе влюбена в проклетия идиот който ме превърна,той обичаше мен ..аз бях ...или си мислех че съм влюбена...когато го убих тя изтръгна сърцето ми,но ме остави жива...прокълна мен и брат ми ...защото той ми помогна за това...това е моята орис от ...вече и аз не знам колко години
За миг се загледах сред хората,ако знаеха в какъв свят бяхме живели..а те се оплакваха,че са зле,че страдат,ако знаеха какво бе страдание и какво ние бяхме преживявали и страдали щяха да се радват че са деца на новите векове
-Едва ли има толкова стар алкохол колкото теб и мен демоне
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Бар "Violet" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Violet"   Бар "Violet" - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 01, 2012 8:17 pm

-Не би издържал във времето...
Поклатих глава,заслушах се в историята и,да бях я чувал но не знаех точно,че с нея бе свързана. Почнаха лека по лека,нещата да се нареждат,въпреки това не ме засягаше но бе хубаво да го зная. Само,че аз не бях от тези,който споделят съдбата си,а и да я споделях,тя не бе от голямо значение:
-Да,това потвърждава думите ми,че вещиците,когато не са щастливи не искат никой друг да е. Не напразно ги наричаха свещениците децата на дявола,защото в проклятията,решенията и наказанията. Твърде строги и крайни,крадат сърца,души и пр. Същото правят и демоните. Както онези,дистрибутори на козметика,упорити и крайни в обежденията си. Готови на всичко за да те купят,да ти го продадат и да вземат малкото,което имаш.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Бар "Violet" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Violet"   Бар "Violet" - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 01, 2012 8:24 pm

За миг се замислих кой всъщност би издържал във времето?Никой,само ние,но беше прав,една вещица можеше да е много зла,а щом помолиш друга за помощ,тя ти отказва..
-И се подкрепят гадините...някои ми бяха приятелки,но научеха ли за проклятието се обръщаха срещу мен..проклетото им чувство за семейство..аз също имах,още имам...мисля..
Той ли?Той не бе ли такъв демон?Вземащ и нищо не даващ в замяна,търсещ и настояващ във всичко....
А дали някой бе опитал?Никой,никой не вярваше,че един вампир би могъл да има сърце,с моето си бе отишла и душата ми,а това ме правеше зло чове..вамипрче.Всеки опитващ се да ме обикне бягаше с писъци осъзнавайки какво съм,опознавайки ме.Никой не можеше да обича демон в тялото на жена,със способности на вампир..защото да,бях вампир ,пиех кръв,но нямах душа,нямах сърце,не бяха ли това и демоните
-Ти и аз сме сякаш еднакви,но ти си мъж а аз ...жена
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Бар "Violet" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Violet"   Бар "Violet" - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 01, 2012 8:36 pm

-Точно това ти казвам,ти си моя женски вариант,ако исках да бъда жена,щях да искам да съм,като теб.
Завъртях се леко и видях,как момичетата,бяха изчезнали и дансинга бе свободен:
-Да отидем да поразкършим вековните си тела.
Изправих се подадох и ръка:
-Нищо лично просто ще хванем паяжина на този бар.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Бар "Violet" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Violet"   Бар "Violet" - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 01, 2012 8:40 pm

Никой не искаше да е като мен,самата аз ...всъщност исках.Харесваше ми да дразня другите,да им показвам с какво съм по добра от тях.Особено демоните,обожавах да се боря с тях,особено онези новоизплути както аз ги наричах,а се имаха за велики,като се замисля че нямаха и половината от опита ми...добре че бях затворила една страница заедно с тях
-Не ти трябва да си мен...бъди себе си,така е най-добре
Той ме покани на танц,това пък защо?Обожавах да танцувам,но какво искаше той да покаже с това?
-Ама демоните танцуват ли?
Засмях се,беше шега и се надявах да не ми се обиди,хванах ръката му и го последвах
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Бар "Violet" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Violet"   Бар "Violet" - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 01, 2012 8:48 pm

Завъртях я бавно,като я приближих към мен. Дали танцувах? Това беше риторичен въпрос,аз танцувах дори и в леглото. Това си беше вид танц. Обаче,като кавалер сложих бавно ръка на кръста и,а с другата улових нейната:
-Дори съм отличен танцьор.
Движех се наистина готино,обичах да танцувам:
-Спомням си времето в което най-близкото до докосване беше това да поканиш някоя дама на танц.
Е,аз си бях по нахален и се пъхах под полите на дамите но това беше друг въпрос.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Бар "Violet" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Violet"   Бар "Violet" - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 01, 2012 8:53 pm

Чудех се как да разбирам това,ръката му бе на кръста ми,другата улови моята,бях притисната в твърдо секси тяло което признавам си бих опитала,но не кръвта му,ненейния вкус,а този на устните му,на кожата,допира на ръцете...Алекс какво си мислиш,полудя ли,той е демон,като теб не е способен да обича...нямаш право да го желаеш...а дори така да е ,той не желае теб...
-От танца с тази дама обикновенно се стига до леглото,се стигаше,аз имам такива спомени
Усмихнах се и продължих танца,той водеше умело,а аз притисната в него гледах право напред,нямаше да се изкуша да погледна очите му.Можех да разбера емоциите му,чевствата му,но не го направих,не смеех,емпатията ми бе прекалено ценен дар за да ме нарани отново
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Бар "Violet" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Violet"   Бар "Violet" - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 01, 2012 9:08 pm

-Не винаги се стигаше до там,по простата причина,че морала бе играещата роля. И да влезеш под фустите на някоя си беше голям позор. Само,че за мен си беше просто като в техен сън. Никой никога не научаваше,само оставах като спомен в сънищата на дамите.
Притиснах я още малко,в един миг си помислих,че може би мога да въстановя свалката си и да я имам за вечерта.
-И все пак какво,ще правиш до края на вечерта?
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Бар "Violet" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Violet"   Бар "Violet" - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 01, 2012 9:13 pm

Обожавах тези времена,обожавах да хвърлям в ужас обществото.Първоначално в Испания,краля едва не ме осъди насмърт заради това че оставих един от хората му да ми се навре под полата,а той ме искаше за себе си,после във Франция,боже тези бяха още по зле...А Англия..добрата стара Англия,там правех всичко но не и да стоя със пуснати фусти...
-О я стига,морал,нито едно младо момче или момиче нямаше морал,всеки се мудеше къде да се навре,но щом им се родяха деца заприличваха на родителите си...
Тогава усетих как отново ме притисна до себе си,не не ме изкушавай...затворих очи,но въпроса му дойде ненадейно.Вдигнах високо глава и се усмихнах,щяхме да си играем,добре нека е забавление
-Предлагате ли нещо сър?
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Бар "Violet" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Violet"   Бар "Violet" - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 01, 2012 9:24 pm

-Ами ако нямаш ангажимент можем да се поразходим.
Е,нямаше да бъда директен и да я поканя да легне с мен в леглото,направо в хотелската стая. Можех да го направя но не бе точно с нея. Не можех или по скоро не исках. Завъртях я отново бавно и грациозно. Прегърнах я аз,отново но ръцете ми бяха на кръста и:
-Предимството е че не усещаме студ и може да се разхождаме колкото искаме. А,и не е много студено,може да идем до плажа.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Бар "Violet" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Violet"   Бар "Violet" - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 01, 2012 9:27 pm

Имах ли?Не,можех да хапна набързо,но можех и от него стига да ми позволи..което нямаше да стане,беше прекалено интимно,но не беше ли и това сега,усещах странни...чувствах се странно край него последните минути,от него ли идваше,знаех че демоните като него имат странни сили като привличане,използваше ли ги върху мен?
-Да кажем,че нямам!
Той ме завъртя,сега и двете ръце бяха на кръста ми,а моите на гърдите му,но още не смеех,нямаше да го погледна в очите,дори да играех неговата игра,нямаше да се оставя да падна в капана наистина
-Плаж?Звучи добре,а и не вярвам само ние да сме там,определено би имало прясна кръв,а аз имам нужда от нея сега
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Бар "Violet" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Violet"   Бар "Violet" - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 01, 2012 9:35 pm

Не исках да я губя,като желание,а ако пиеше от някой друг,точно това,щеше да се случи. Но адцки мразех това някой да хапе врата ми,е да усещането бе яко но не го обичах. Трябваше да го направя,за да не си тръгне с друг:
-Да се върнем на утоляването на жаждата,ти може да ми отказа но аз няма да ти откажа.
Избягваше погледа ми и бе разбираемо,за да не попадне в обсега на моя чар:
-Пий от мен,ако искаш,ако ме смяташ за достатъчно хранителен.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Бар "Violet" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Violet"   Бар "Violet" - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 01, 2012 9:41 pm

Робърт прояви желание да ме нахрани,това бе странно,нима се притесняваше,че като казах че съм гладна ще си тръгна с друг?Усмихнах се,явно не искаше да ме оставя,а може би просто на случайността някой друг да ме изведе от тук,но такава опасност нямаше
-Драги,едва ли за един вампир има нещо по хранително и ..по хранително от демонска кръв
Имаше,в този акт поне между демон и вампир,между вампир и вампир имаше известна доза интимност,а когато ставаше въпрос за него..се колебаех,но откажех ли играта щеше да спре
-Ти не обичаш да те хапят,защо искаш да изтърпиш това..имам друга идея,нека споделим заедно храната...на плажа,ще оплетем някое девойче,аз нямам претенции за пола и двамата ще се храним от нея..или държиш ти да си моя коктейл днес?
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Бар "Violet" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Violet"   Бар "Violet" - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 01, 2012 9:48 pm

Добра идея и при всички случай една тройка би ми харесало. Само,че дълбоко бях сигурен,че ако ме види,как аз се храня определено,щеше да си тръгне. Е,тя бе виждала всичко но не можех да рискувам. А,и нямаше да пропусна интимния миг,който ми носеше истинската наслада. Като десерт,не те нахранва,засища те малко но ти дава голямо удоволствие:
-Нека да кажем,че днес аз ще бъда твоя коктейл.
Завъртях леко глава:
-Но ако не искаш няма да те насилвам.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Бар "Violet" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Violet"   Бар "Violet" - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 01, 2012 9:54 pm

За миг се замисли,дали му се вътртеше в главата какво да прави,дали да приеме или да останем само аз и той.Всъщност самата аз се чудех защо му го предложих,много по интересно щеше да е това състезание ако не намесвахме други
-Добре коктейлче,тук ли ще те консумирам или на по уединено място?
Да ме насили той?Исках да се засмея ,но се сдържах,по скоро аз бих него,но не в този смисъл,затворих очи за миг,ама какво ми се въртеше в главата , какво правеше той с мен и мислите ми,с главата ми,май трябваше да се съсредоточа преди да съм загубила тази игра на ...нерви между нас
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Бар "Violet" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Violet"   Бар "Violet" - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 01, 2012 10:03 pm

-Да си намерим едно по уединено място. Тук е пълно с прекалено много съшества,само една капка кръв и всички в заведението,ще знаят,че те храня.
Музиката свърши,като се отдръпнах:
-Ако си съгласна,може да отидем в хотела,там имам стая.
Това беше прекалено директно но пък по интимно от това нямаше.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Бар "Violet" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Violet"   Бар "Violet" - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 01, 2012 10:14 pm

Погледнах го изпод вежди,хотела?Това си беше удар в десятката,знаеше че рискува сега да остане сам,но въпреки това стреля и може би уцели
-Прав си,прекалено са много ,а не искаме да те деля с други нали?Току виж и ти си пробвал коктейла
Но не,нямаше да е хотела,прекалено лесно бе,можеше да се поспори за място,но реших и аз да хврълям бомби
-Защо?Аз имам огромна къща,можем да се ширим не в една стая,предлагам там да отидем
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Бар "Violet" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Violet"   Бар "Violet" - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 01, 2012 10:17 pm

Това не ме учуди вампирите бяха по склони да имат място където да живеят,а не като мен всяка вечер да спиш в ново легло,на ново място:
-Добре нека да е в твоята къща.
Радвах се,че се бе съгласила и не ме отряза,макар че можеше да го направи:
-След теб!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бар "Violet" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Violet"   Бар "Violet" - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Бар "Violet"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Little Hamilton :: Литъл Хамилтън :: Нощния живот-
Идете на: