Little Hamilton
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Литъл Хамилтън едно малко градче с големи тайни!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Острова насред езерото
Бар "Violet" Icon_minitimeВто Яну 22, 2013 4:39 pm by Alex Dail

» Домът на Алекс +18
Бар "Violet" Icon_minitimeСря Яну 16, 2013 3:58 pm by Robert Stackhouse

» Търся си другарче за Рп (Настояще)
Бар "Violet" Icon_minitimeСъб Дек 08, 2012 3:15 pm by Пейтън Сойер

» Vincent Keller
Бар "Violet" Icon_minitimeПон Ное 19, 2012 4:51 am by Vincent Keller

» 100 потребителя!
Бар "Violet" Icon_minitimeНед Ное 18, 2012 5:48 pm by Bεllα.

» Рекламирайте вашите форуми!!
Бар "Violet" Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 5:54 am by Hayden.

» Станете наши приятели
Бар "Violet" Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 5:53 am by Hayden.

» Да броим до 9999 и обратно
Бар "Violet" Icon_minitimeПет Ное 16, 2012 8:39 pm by Marc de Valder

» Какво ще направиш ако се събудиш до предишния?
Бар "Violet" Icon_minitimeПет Ное 16, 2012 8:38 pm by Marc de Valder

Top posters
Marc de Valder
Бар "Violet" Vote_lcapБар "Violet" Voting_barБар "Violet" Vote_rcap 
Dianna Winchester.
Бар "Violet" Vote_lcapБар "Violet" Voting_barБар "Violet" Vote_rcap 
Мия Салватор
Бар "Violet" Vote_lcapБар "Violet" Voting_barБар "Violet" Vote_rcap 
Крисчън Грей
Бар "Violet" Vote_lcapБар "Violet" Voting_barБар "Violet" Vote_rcap 
Nikki Biersack.
Бар "Violet" Vote_lcapБар "Violet" Voting_barБар "Violet" Vote_rcap 
Rose Hathaway
Бар "Violet" Vote_lcapБар "Violet" Voting_barБар "Violet" Vote_rcap 
Alexandra Smith
Бар "Violet" Vote_lcapБар "Violet" Voting_barБар "Violet" Vote_rcap 
Jessica Muse
Бар "Violet" Vote_lcapБар "Violet" Voting_barБар "Violet" Vote_rcap 
Алексей Беликов.
Бар "Violet" Vote_lcapБар "Violet" Voting_barБар "Violet" Vote_rcap 
Vivien Leigh
Бар "Violet" Vote_lcapБар "Violet" Voting_barБар "Violet" Vote_rcap 
~ ~ Екипът ни ~ ~
Administrators:
Mia Salvatore
 
Dianna Winchester
 
Global Mod.:
Bella.
 
Alexandra Smith
 
Designer:
Hayden Dallas
 
Moderators:
Alex Dail
 
Alice Lee Thomas
 

 

 Бар "Violet"

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Мия Салватор
Админ
Админ
Мия Салватор


Брой мнения : 473
Reputation : 15
Join date : 20.06.2011
Age : 25
Местожителство : Литъл Хамилтън

Бар "Violet" Empty
ПисанеЗаглавие: Бар "Violet"   Бар "Violet" Icon_minitimeПон Сеп 10, 2012 4:02 pm

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
https://little-hamilton-rpg.bulgarianforum.net
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Бар "Violet" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Violet"   Бар "Violet" Icon_minitimeСря Окт 31, 2012 9:42 pm

Нов град нови хора,опа или по скоро ново от всичко,току виж пък и стари познайници.На Алекс и допадаше да сменя мястото с всяка секунда,но пък тук току виж и харесало.Съвсем наскоро успя да купи хубава къща..макар че направо си беше имение,май щеше да се застои,но пък и какво лошо да има лятна вила където да се скрие,едва ло много от нас знаеха това място.
Облечена в оскъдна рокля Алекс пристъпи дискотеката,днешните младежи определено знаеха как да се забавляват,определено измисляха нови и нестандартни начини,а понеже Алекс обожаваше да се забавлява,новото я радваше.Естествено всичко живо се обърна след нея щом влезе,надуши други вампири,имаше демони,имаше какво ли не...направо да ти се догади
-Двойно с лед
Каза на бармана и се облегна на бара оглеждайки се за прясно месо или по скоро за прясна кръв
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Бар "Violet" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Violet"   Бар "Violet" Icon_minitimeСря Окт 31, 2012 9:53 pm

Бях се облегнал на бара,като държах в дясната си ръка уиски с лед. Не го пиех чисто,само когато исках да отбия номера. Така или иначе алкохола никога не ми влияеше. Така че нямаше изглед да стане нещо друго. Картинката бе шарена и имаше от всичко по малко но нали бе деня на Вси Светий,всичко и всеки плъзваше на всякъде. Не,че нещо някога ни е спирало.
Докато обаче си пиех разреденото уиски и се любувах на гледката на танцуващи момичета в костюми на вещици. Който впрочем не бяха никак правдоподобни дори да кажа никак. Вещиците си бяха доста по секси и не нацапани,като полети с вода.
И,както и да е,докато ги гледах от лявата ми страна седна една вампирка. Която видимо не бе заинтересована от каквото и да било,само от това да и налеят уиски. Нямаше лошо! Бе секси но гледаше доста лошо.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Бар "Violet" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Violet"   Бар "Violet" Icon_minitimeСря Окт 31, 2012 9:59 pm

За миг бях забравила,бе Хелоуин,а аз се чудех защо всичко живо ми се струваше че не забелязва дори очевидното...повечето не бяхахора,но поне на този ден не се налагаше да се крием,не че някога ми бе пукало дали някой знае за мен...обикновенно не доживяваше да го каже на когото и да било..
От едната ми страна стоеше демон,не бе от обикновенните демони,не смеех дори да си помисля колко по стар от мен бе..защото ако аз имх годинки зад гърба си,той имаше двойно повече и не ми трябваше емпатия за да го установя,но кой беше точно,какво правеше тук ...рядко някои като него се показваха на подобни места,освен ако не му изнасяше...
-Наслаждаваме се на празника или на пияните деца?
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Бар "Violet" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Violet"   Бар "Violet" Icon_minitimeСря Окт 31, 2012 10:07 pm

-Нито едно от двете. Но и да гледам децата и се чудя,колко не правдоподобно се представят за вещици. Без дрехи и грим,щяха да са много по добре,в тази роля.
Отпих но не погледнах към нея,а продължавах да гледам момичетата но не с желание,или с умисъл да бъда с тях:
-Ами вие просто да утолите жаждата или да утолите "жаждата"...
Другото го казах с различна интонация и имаше друг смисъл и намека бе за друго:
-Така де в бар само за утоляване на "жажда" се идва. Дори и до някъде и аз за това съм тук.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Бар "Violet" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Violet"   Бар "Violet" Icon_minitimeСря Окт 31, 2012 10:11 pm

За едно бе прав,днешните деца не знаеха какво е реалност и автентичност на костюмите.Прекалено много грим използваха върху себе си смятайки,че той ги прави по-добри,по-красиви и прикрива истинската им същност,а не бе така.И тонове грим да изсипят върху себе си пак си оставаха същите
-Какво знаят те за истинските вещици?Имат късмета да не са ги срещали,а колкото до грима..крият нещо което няма смисъл да се крие
За миг се върнахв миналото говорейки за вещици и се сетих за една,едно проклятие белязало цялото ми съществуване,едно дете на 300 години да прилича на мен..с какво брат ми бе заслужил това..с какво аз... и всяка малка пикла беше по ината от предишната,току виж стигнали мен
-Тук мога да утоля не само "жаждата" за кръв,не само за алкахал..мога да утоля още един вид жажда - усмихнах се предизвикателно и го погледнах,определено си го биваше,едва ли някой в този бар можеше да се сравни с него
-С кого имам честа?
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Бар "Violet" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Violet"   Бар "Violet" Icon_minitimeСря Окт 31, 2012 10:18 pm

-Да това е едно на ръка...
Поклатих глава за да се съглася относно това за вещиците.
-За жалост много невинни момичета и талантливи вещици умряха по времето на гонението и ми се струва адски подигравателен този техен черен грим. Чудиш се вещици ли са или зле гримирани.
Не се ядосвах просто коментирах факта. Засмях се и над това,че и друга жажда можеше да бъде утолена:
-Точно това имам предвид,кой каквото търси намира.
Обърнах се,като оставих чашата си на плота,като поех ръката и,нежно я целунах,като галантен кавалер:
-По принцип се казвам така,както искат да се казвам но се представям за Робърт Стакхаус. За по колоритно.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Бар "Violet" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Violet"   Бар "Violet" Icon_minitimeСря Окт 31, 2012 10:23 pm

Демон защитаваше вещици,това за всичките си години не го бях виждала,странно беше,но какво пък,всеки днес помжеше да те изненада както си иска
-Имаше и добри и лоши,някои си заслужиха кладата,жалко че не продумаха нищо за заклинанията и тайнит си
Момичетата днес прекалено насериозно взимаха гримът и маските,още по насериозно този празник измислен повече от нас за да можем поне малко да се чувстваме добре в повечето време
-Не само в бар можеш да утолиш подобна жертва скъпи,стига само да поискаш винаги можеш да намериш нещо подходящо
Той пое ръката ми и доста галантно я целуна,това си беше странно,напоследък не се разбирах особено много с демоните,чудно ми бе че той още не ме е нападнал
-Приятно ми е Робърт,Алекс Дайл..на вашите услуги
Лек реверанс и кокетна усмивка,това не знам от къде ми дойде ,но ми хареса
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Бар "Violet" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Violet"   Бар "Violet" Icon_minitimeСря Окт 31, 2012 10:37 pm

-Да приятно мие!
Пуснах ръката и но бях обърнат към нея. Явно не бе толкова намръщена и бе добра компания:
-И все пак не каза какво те води тук?
Взех си чашата,като отпих от уискито. Усмихвах се чаровно,гледах я колко е красива имаше леко чуплива коса. Бе и нисичка,което си беше симпатично:
-И най важния въпрос,какво чаровна вамп прави сама тук?
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Бар "Violet" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Violet"   Бар "Violet" Icon_minitimeСря Окт 31, 2012 10:41 pm

Оглеждаше ме,това трябваше ли да ме радва или трябваше да съм засрамена,е определено нямаше да е второто,не бях от жените които се срамуваха от това,а и той бе чаровен,това което знаех за демони като него бе,че вземаха това което искаха..
-Тук...забавлението,интереса...работата
Да му кажа за нея,никакъв шанс,никой освен мен в последните години не знаеше за това.Преди 300 години една жена разбра и аз трябваше да съм палача отново,нещо което правя от векове
-Сама?Кой каза че съм сама Робърт,а и да бях..има ли нещо лошо в това да си сам,по-голям е шанса да хвана някой мъж,какво правиш ти тук обаче?
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Бар "Violet" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Violet"   Бар "Violet" Icon_minitimeСря Окт 31, 2012 10:54 pm

-Лошо си е,красива вамп,като теб трябва да си има чаровен мъж до теб. Винаги съм в приемал за романтични двойки,тя превръща той или той превръща нея. И заживели дълго и щастливо.
Засмях се,като и намигнах:
-Но е хубаво да сте и сами,защото мога аз да ви уловя.
Само,че вампирите нямаха кой знае,каква хранителна стойност имайки предвид,че бяхме от една порода:
-Аз ли,оглеждам се за нещо за хапване и отбивам време докато го намеря. Не искам да те лъжа,защото няма особено голям смисъл.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Бар "Violet" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Violet"   Бар "Violet" Icon_minitimeЧет Ное 01, 2012 7:35 am

Чаровен мъж до мен?Това вече си бе интересно,от както се помнеше Алекс винаги е била сама,до сега не бе се влюбвала никога,е като изключим онзи ..рицар,не не беше рицар беше войн ,не беше вампир който примами една девойка в лапите на вечността.От тогава не бях поглеждала мъж,а бях видяла хиляди красиви,но те бяха поредното забавление за едно измъчено сърце..което всъщност нямах.Но признавам си много от тях бяха наистина красиви,но бяха деца за мен въпреки че външно може би изглеждаха много над мен...Цезар,Антонии ,но глупаците си бяха влюбени в онази жена която ги погуби,е аз пък помогнах на Август да погуби нея...обожавах погледа им когато разблраха виновника за падението си,е историята помни други факти...но много се отнесох,а имах събеседник до себе си
-Да кажем,че се получи нещо подобно-той превърна мен,а аз го убих
Глупакът си мислеше,че като бях новороден вампир можеше да ме лъже и занася както си иска,още по онова време всички мъже бяха копелета,то не че днес бяха по различни,но сега имаха хиляди начини да крият,тогав не...ехидна усмивка се появи когато си спомних деня в който той издъхна,но не беше без последствия....не беше без рани и кървави сълзи...от там дойде и грешката ми,брат ми не биваше да ми помага...
-Да уровиш вампир?Интересно драги как би могъл да уловиш вампир..
Предизвиквах ли го или просто ми бе интересно да си играя с него..да бе много по красив от всеки един мъж,но можеше ли да развълнува вкаменено сърце?Не!
-Храната тази вечер е от мен принце...само си я посочи ... -предизвиквах го определено
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Бар "Violet" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Violet"   Бар "Violet" Icon_minitimeЧет Ное 01, 2012 12:40 pm

Предизвикваше ме усещаше се,провокираше ме дори. Но явно това беше нейния стил,така се забавляваше и така се чувстваше в свой води. Само че въпреки,че щях да ги поддържам дълбоко не можех да се хвана за тях,както обикновените хора го правеха. Впрочем ако бях обикновен човек до сега да съм хванат в клопката и,изплезил език и покорен,като малко кученце. Само че аз не бях такъв:
-Как се улавя вампир? Ти точно ли ме питаш?
И аз можех да провокирам и да играя тази игра:
-С чар,упоритост,тактика и находчив ум.
Все едно говорех за наистина дивеч:
-Но най-важното във всичко това е,вампа да иска да бъде уловен иначе всичко онова,което изброявах е излишно.
Отново отпих от уискито си:
-Знаеш ли,какво е хубавото на нашата раса и в частен случай на моя. Че практически и дефакто не мога да умра. Да можеш да ме убиеш но след ден два,ще се пръкна отново от Ада и все едно не е било. Така,че никога нищо не ме е плашело. Дори да сгреша с това да бъда с не подходящата вамп,го приемам като лош опит.
Винаги споделях мислите си гласно и без да ги крия за себе си.
-Значи така храната е от теб...
Заинтригува ме малко:
-Знаеш ли какъв ви е надостатъка?
Едва ли знаеше:
-Вие сте като огризки за бедняка,давате много малко храна.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Бар "Violet" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Violet"   Бар "Violet" Icon_minitimeЧет Ное 01, 2012 2:10 pm

Опитваше се да се занася с мен,да мепровокира да говоря,евентуално да се издам,но и двамата знаехме кой е другия,ако аз знаех че е от онези демони на които не можеш да навредиш,той също знаеше че не съм от онези вампири които трудно се хващат в клопката на когото и да е.
-А ако тя е силно разочарована от мъжете ,били те и най-големите играчи,най-сексапилните демони,ангели и тем подобни?Дори да иска да бъде уловена,то ще е за играта,нищо повече
Дали знаех,че няма отърване от него?Знаех го,не един като него съм пратила в ада и се е върнал,но въпроса бе защо да искам да пратя него в ада,защо да искам да се лиша от приятна ...аз ли си го помислих..ами да,той бе приятната компания от която може би имах нужда,а защо не и забавление в лизко бъдеще..Дяволите да ме вземат защо никога не позволих на някого да ме обича?Защото всеки искаше само едно тяло и нищо друго,за холядолетия мъжете не се бяха променили.За тях жените бяха всичко друго но не и живи мислещи същества,те бяха ходещи секс играчки...Е да,в древността боготворяха и не така добре изглеждащите,но сега..трябваше да е ходеща кукла барби за да и обърнат внимание,а новоизлюпените вампирки се чудеха само на чии врат да се хвърлят..
-Недостатък имат онези които не знаят какво да търсят драги мой..но ако си мислиш ,че аз ставам за този вид храна ,си сбъркал адреса
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Бар "Violet" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Violet"   Бар "Violet" Icon_minitimeЧет Ное 01, 2012 2:26 pm

-Прости ми,че се подведох по думите ти.
Загубих интерес,щом отказа да ме нахрани,не точно по скоро се извъртях отново на половина към момичетата,който не спираха да си танцуват. Все едно бяха на екстъзи или бях пушили нещо. Така или иначе ставаха да си плакнеш окото:
-На мен ли говориш,за разочарование от мъжете. Още в древността съм този,който е на мястото на некъдърния мъж. Жените ме викаха,защото им бе писнало от това мъжете да не ги зачитат. Да гледат собственото си удоволствие,без да ги интересува тяхното. Дори не толкова да бъда с тях,а колкото да имат мъж с който да си говорят и да ги разбира.
Не погледнах към нея,защото отлично познавах съдбата и:
-Знаеш ли как се зароди еманципирането на жените. От пасивните и груби мъже,както и от незадоволство във всякакви аспекти.
Обърнах се към нея:
-Когато се разочароваш от мъжете,намираш онова което можеш да извлечеш от тях и се забавляваш. Само че това е в опит да намериш някой който да обичаш и да те обича. На под съзнателно ниво. Мъжете могат да правят секс без чувства но жената,само се залъгва.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Бар "Violet" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Violet"   Бар "Violet" Icon_minitimeЧет Ное 01, 2012 2:32 pm

Той се обърна,взе думите ми насериозно,но за в момента нямах намерение да храня никой демон,нямах вяра в тях за да им доставя това удоволствие,а и какво получавах аз от това?Но и двамата знаехме че ако го иска не мога да го спра и все пак той показа че няма чак такова желание,но когато му казах,че храната е от мен имах предвид да си избере някого,аз само щях да му я набавя за да е по интересно.Добре знаех,че сам може да си набави,но когато друг те храни интереса е по-голям
-Не бъди сигурен,повече от 4 хилядолетия правя именно това-секс без чувства,първия и единствен когото обичах еше онзи който ми подари безсмъртието,мъртав е от векове,лично аз го убих,от тогава не правя нищо друго освен да използвам мъжете...а съдбата ме наказа за това..но когато един мъж се влюби..ставате жалки,това забелязал ли си го?Самотата е най-добрия ми приятел в този свят,няма мъж който да иска да говори,може би ти си единствения
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Бар "Violet" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Violet"   Бар "Violet" Icon_minitimeЧет Ное 01, 2012 2:40 pm

-Това,че са минали толкова години не е нищо. Когато си дарен с дара на вечния живот хилядолетията минават,като часове. Ти самата го отричаш,заблуждаваш се,защото е по лесно за теб. Не те обвинявам,не си видяла добро от мъжете. Разбирам те,защото и аз като инкубус нямам способността да се влюбвам,а е и разбираемо,иначе щях да стоя гладен. Никоя жена няма да понесе всяка вечер да излизам и да си похапвам от друга.
Отпих отново и привърших чашата,като я оставих на бара,за да ми налеят ново питие.
-Ти май си объркала къде да се родиш. По подходяща си за моя колежка,от колкото за вампирка. Както ми обясняваш. Но имате една голяма заблуда скъпа вамп. Мислите си,че нямате сърца но имате.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Бар "Violet" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Violet"   Бар "Violet" Icon_minitimeЧет Ное 01, 2012 2:47 pm

Лесно за мен?Кое бе лесно за мен?Трябваше на всеки 20 години че и по малко да сменям личността си или приятелите си,ако имаше някой който да ме харесва трябваше да го лъжа..
-Жената която те обича...тя би го понесла,стига да разбира необходимостта ти,но дали би имал силите да се храниш от любимата си ако тя е като теб или мен или от другите..Един смърте би се влюбил в някой като нас ако не знае какво си,а и да знае..колко ще издържи знаейки,че той или тя умира един ден а ние?Вечно с мъката по тях....
Аз ли бях объркала?Не исках да съм това което съм,не бях вярвала когато растях че един ден ...ще стана убиец,че ще погубя семейството си,а кой ли имаше късмета да се роди демон?Дори да бях какво?Нима щеше да е по различно?Хванах ръката му и я допрях в гърдите си където трябваше да бие сърце
-Повчето може би,не и аз...да усещаш сърце?
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Бар "Violet" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Violet"   Бар "Violet" Icon_minitimeЧет Ное 01, 2012 3:05 pm

-Не атономично вамп!
Засмях се не точно това имах в предвид.
-Ти просто си пезимистка,както всеки вампир и всеки,който е живял достатъчно дълго. Видял е всичко и е преповторил нещата. Толкова си отегчена,че не би влагала в нищо достатъчно усилия.
Стана ми скучно да гледам момичетата и се обърнах към бара,за да си пия на спокойствие:
-Жените който са ме обичали са страдали. Защото аз не съм ги обичал. Може би не познавам това чувство,никога не съм изпитвал онова,което хората описват. Да кавалер съм,държа се нежно,изслушвам но нищо не ми трепва.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Бар "Violet" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Violet"   Бар "Violet" Icon_minitimeЧет Ное 01, 2012 6:46 pm

На това вамп се чудех да се смея или да го фрасна,на моменти ме дразнеше
-От анатомичното идва всяко друго драги,аз нямам никакво...каквото и да ти се върти в главата
Песимистка аз?Нищо подобно,бях реалистка,точно защото бях живяла доста дълго за да не се заблуждавам в този си живот,не че щях да имам друг..опитваха няколко пъти да ме лишат от него,но уви никой не бе толкова смел или толкова глупав
-Защото не си поискал да го изпиташ демоне...не си го искал...а на мен говориш за песимизъм...опитай да обичаш и пак ще си говорим
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Бар "Violet" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Violet"   Бар "Violet" Icon_minitimeЧет Ное 01, 2012 7:03 pm

-Не точно,не намирам жената с която да искам това. Всички искат едно да заместя това което нямат или искат да имат. Никой не знае името ми,наричат ме както те пожелаят. Дори и да искам не си заслужава да ставам заместител на чувства.
Обърнах се към нея,бях останал още така да се каже сериозен и с приятната си усмивка.
-Говоря,защото виждам себе си в твоите очи. Не се чувствай нападната красавице. Не те обвинявам. Просто те разбирам.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Бар "Violet" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Violet"   Бар "Violet" Icon_minitimeЧет Ное 01, 2012 7:07 pm

Отпих ,всъщност изпих уискито си и го погледнах,явно не бе търсил или просто и той като мен не можеше да се оттърси от това което бе видял в този живот.Такива като нас трябваше да са заедно,но не ...това не бе възможно,не и с мен
-А търси ли я изобщо?
Понякога си задавах същия въпрос,но нито един мъж не искаше жена по властна,по добра във всичко,а мразех да не съм това което съм..
-В моите очи съм само аз Робърт ...а колкото до истинското ти име,не съм пожелала не съм го научила...не си поискал да разбереш и никоя друга жена,мен не е нужно,аз сама се разбирам,това е достатъчно...
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Бар "Violet" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Violet"   Бар "Violet" Icon_minitimeЧет Ное 01, 2012 7:20 pm

-Търся в смисъла който го влагат децата,под дърво и камък не...
Разклатих чашата си,като я оставих на подложката:
-Просто когато попадна на нея,ще го знам. Отварям си очите широко отворени,за да не я пропусна,само че колкото повече време минава толкова повече си казвам,че явно никога няма да я срещна. Може би съм прекалено грешен,за да заслужа любов.
Дори не можех да си представя,цялата ситуация и как щях да я срещна,толкова много неща се случваха и толкова много проблеми носеше една такава връзка,че дори не можех да си го побера в акъла:
-Да разбирам това за името,не го искаш защото не съм тук...
Посочих където трябваше да и се сърцето:
-Ако бях там,щеше да го знаеш.
Върнете се в началото Go down
Alex Dail
Модератор
Модератор
Alex Dail


Брой мнения : 173
Reputation : 0
Join date : 11.09.2012
Age : 35

Бар "Violet" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Violet"   Бар "Violet" Icon_minitimeЧет Ное 01, 2012 7:40 pm

-Самия ти носиш греха,демон си...и двамата знаем какво значи това..
Съществата на мрака бяхме обречени да живеем в мъка и самота,а всички смятаха че сме добре,живеем вечно имаме каквото искаме,а истината бе че в тълпата бяхме самотници...не познавахме истинско щастие,обикновенно го намирахме сред хора,но те предпочитаха да останат такива,да умрат от естествена смърт или както всъщност съдбата повели..
Проследих ръката му когато посочи мястото където трябваше да имам сърце,а нямах по една единствена причина-е отнето
-Ще бъдеш там в деня в който откриеш сърцето ми и го върнеш където трябва,тогава и само тогава ще позная истинска любов..
Мразех да цитирам проклетата вещица,но това бе част от мен,част от проклетата магия,но само аз и тя знаехме това,проклета да бъде и хиляди пъти да гори в ада за това което ми причини
Върнете се в началото Go down
Robert Stackhouse
Демон
Демон
Robert Stackhouse


Брой мнения : 128
Reputation : 0
Join date : 31.10.2012

Бар "Violet" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Violet"   Бар "Violet" Icon_minitimeЧет Ное 01, 2012 7:56 pm

-Проклятие на вещица. Тези жени...
Поклатих глава:
-Когато те не са щастливи,всички около тях не трябва да бъдат.
Погледнах към последния ред на бара и посочих:
-Дай това отлежалото уиски...
Отлежало отлежало но по младо от мен. Каква ирония:
-Толкова е младо това,че...
Не успях да намеря сравнението.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бар "Violet" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Violet"   Бар "Violet" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Бар "Violet"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Little Hamilton :: Литъл Хамилтън :: Нощния живот-
Идете на: