Little Hamilton
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Литъл Хамилтън едно малко градче с големи тайни!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Острова насред езерото
Home sweet home !!  - Page 2 Icon_minitimeВто Яну 22, 2013 4:39 pm by Alex Dail

» Домът на Алекс +18
Home sweet home !!  - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 16, 2013 3:58 pm by Robert Stackhouse

» Търся си другарче за Рп (Настояще)
Home sweet home !!  - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 08, 2012 3:15 pm by Пейтън Сойер

» Vincent Keller
Home sweet home !!  - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 19, 2012 4:51 am by Vincent Keller

» 100 потребителя!
Home sweet home !!  - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 18, 2012 5:48 pm by Bεllα.

» Рекламирайте вашите форуми!!
Home sweet home !!  - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 5:54 am by Hayden.

» Станете наши приятели
Home sweet home !!  - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 5:53 am by Hayden.

» Да броим до 9999 и обратно
Home sweet home !!  - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 16, 2012 8:39 pm by Marc de Valder

» Какво ще направиш ако се събудиш до предишния?
Home sweet home !!  - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 16, 2012 8:38 pm by Marc de Valder

Top posters
Marc de Valder
Home sweet home !!  - Page 2 Vote_lcapHome sweet home !!  - Page 2 Voting_barHome sweet home !!  - Page 2 Vote_rcap 
Dianna Winchester.
Home sweet home !!  - Page 2 Vote_lcapHome sweet home !!  - Page 2 Voting_barHome sweet home !!  - Page 2 Vote_rcap 
Мия Салватор
Home sweet home !!  - Page 2 Vote_lcapHome sweet home !!  - Page 2 Voting_barHome sweet home !!  - Page 2 Vote_rcap 
Крисчън Грей
Home sweet home !!  - Page 2 Vote_lcapHome sweet home !!  - Page 2 Voting_barHome sweet home !!  - Page 2 Vote_rcap 
Nikki Biersack.
Home sweet home !!  - Page 2 Vote_lcapHome sweet home !!  - Page 2 Voting_barHome sweet home !!  - Page 2 Vote_rcap 
Rose Hathaway
Home sweet home !!  - Page 2 Vote_lcapHome sweet home !!  - Page 2 Voting_barHome sweet home !!  - Page 2 Vote_rcap 
Alexandra Smith
Home sweet home !!  - Page 2 Vote_lcapHome sweet home !!  - Page 2 Voting_barHome sweet home !!  - Page 2 Vote_rcap 
Jessica Muse
Home sweet home !!  - Page 2 Vote_lcapHome sweet home !!  - Page 2 Voting_barHome sweet home !!  - Page 2 Vote_rcap 
Алексей Беликов.
Home sweet home !!  - Page 2 Vote_lcapHome sweet home !!  - Page 2 Voting_barHome sweet home !!  - Page 2 Vote_rcap 
Vivien Leigh
Home sweet home !!  - Page 2 Vote_lcapHome sweet home !!  - Page 2 Voting_barHome sweet home !!  - Page 2 Vote_rcap 
~ ~ Екипът ни ~ ~
Administrators:
Mia Salvatore
 
Dianna Winchester
 
Global Mod.:
Bella.
 
Alexandra Smith
 
Designer:
Hayden Dallas
 
Moderators:
Alex Dail
 
Alice Lee Thomas
 

 

 Home sweet home !!

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Мелани Дейл
Deadly sin
Deadly sin
Мелани Дейл


Брой мнения : 43
Reputation : 1
Join date : 29.10.2012

Home sweet home !!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Home sweet home !!    Home sweet home !!  - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 01, 2012 7:00 pm

First topic message reminder :

Home sweet home !!  - Page 2 Tumblr_mctog13Dp51qew6y0o1_500
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Matteo Ercole
Демон
Демон
Matteo Ercole


Брой мнения : 28
Reputation : 0
Join date : 01.11.2012

Home sweet home !!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Home sweet home !!    Home sweet home !!  - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 04, 2012 2:22 pm

И демоните можехме да играем подли игри, но този път не го направих. Бях искрен с нея и трябваше да я успокоя, макар и малко да не ми се вярваше, че ставаше това. Дори все по-рядко чувах тези две думички, излизащи от нейните устни.
Усетих как устните й отново бяха върху моите в една дълга и солидна целувка. Поне тази целувка не беше престорена и това ми хареса в това. Усетих как тялото й се притисна силно към моето и също се опитваше да задържи за по-дълго тази целувка.
- Сега по-добре ли си?
Шептях по устните й, за да можеше гласът ми да беше нежен към нея. Не можех да я оставя така, нищо, че вече бяхме разделени. Все още имаше малка искра от онази тръпка и чувства и нямаше как да я оставя сама точно сега.
- Какво ще кажеш да поостана тази вечер?
Наведох се пред нейното лице и избърсах сълзите й след това. Хванах кичурите й коса и ги преместих зад раменете й и я погледнах отново в очите. Трябваше да бъда максимално мил и да се старая да не разваля това, защото наистина после щеше да е трудно за възстановяване.
Върнете се в началото Go down
Мелани Дейл
Deadly sin
Deadly sin
Мелани Дейл


Брой мнения : 43
Reputation : 1
Join date : 29.10.2012

Home sweet home !!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Home sweet home !!    Home sweet home !!  - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 04, 2012 6:56 pm


Матео предложи ме попита дали съм добре и дали може да поостане.Свих устните си и кимнах.Имах нужда от него.
-Да, ще е добре.-седнахме на дивана
-Ким,трябва да се прибере скоро.. ще се зарадва да те види .. -казах като погледнах часа.
-Знаеш че мен ме ненавижда ..
Настроението ми се скапа още повече .. собствената ми дъщеря ме мразеше заради това което съм .. просто не можех да приема този факт.
Гушнах се във бифшия ми супруг .Не исках да ходи и нямаше да го пусна.. мжоех да бъда и имат.Самата мисъл за семейство.. самата мисъл да имам собствено семейство ..някак не се връзваше с мен .. може би именно за това се опитвах винаги да съсипя всичко.. но не и този път.Нямаше и този път да е така.Исках ние тримата да сме заедно ,но .. дали бях изпуснала шанса си ? Дали пък не беше грешка .. толкова много въпроси ме тормозиха ..
Върнете се в началото Go down
Matteo Ercole
Демон
Демон
Matteo Ercole


Брой мнения : 28
Reputation : 0
Join date : 01.11.2012

Home sweet home !!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Home sweet home !!    Home sweet home !!  - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 06, 2012 1:05 pm

- Ами проблема е в теб.
Казах искрено като я погледнах в очакване. Знаех, че не искаше този отговор, но какъв беше смисъла да я лъжа за нещо очевидно?
- Просто за толкова време не се представи като очакваната майка, за това не очаквай сега с мерак да скача в ръцете ти, да те прегръща или целува дори. Може би поправи това и ще си смени мнението, въпреки, че тинейджърите доста трудно го правят.
Свих рамене и се облегнах назад. Поне щях да се зарадвам да видя малката Ким, която ми се губеше от погледа много време. Как ли се справяше сама? Знаех, че майка й нямаше да тръгне да я успокоява. Дори нямаше да знае какво да каже на дъщеря си, а още повече да тръгне да се справя с проблемите си.
- Хванала ли си е някой? Да се приготвям да го убивам?
Върнете се в началото Go down
Мелани Дейл
Deadly sin
Deadly sin
Мелани Дейл


Брой мнения : 43
Reputation : 1
Join date : 29.10.2012

Home sweet home !!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Home sweet home !!    Home sweet home !!  - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 06, 2012 8:51 pm


Само как каза защо дъщеря ме мрази.. чак ми идваше да му се изсмея.Кимнах когато изнесе речта си. Беше прекалено късно за да променям мнението на Кембърли за собствената си майка.Щом ме мразеше добре .. може би все някой ден щеше да ме разбере.
- Хванала ли си е някой? Да се приготвям да го убивам?
Засмях се.Колко ми беше забавен когато правеше така.
-О скъпи .. хайде .. и двамата знаем че тя отдавна не е девствена ..
Казах го и в същия този момент на вратата се позвъня.Отворих вратата и едва не припаднах когато видях .. едно момче което носеше на ръце ..
-Ким !
Възкликнах.
-Вие трябва да се г-жа Ероле ?-попита ме младежа.
-От известно време съм г-жа Дейл нооо да аз съм майка и моляте влез.
Без да се бавя отворих вратата и накарах момчето да влезе.Занесхме дъщеря ни в стаята и аз поканих момчето да седне на дивана при нас.
Върнете се в началото Go down
Matteo Ercole
Демон
Демон
Matteo Ercole


Брой мнения : 28
Reputation : 0
Join date : 01.11.2012

Home sweet home !!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Home sweet home !!    Home sweet home !!  - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 2:59 pm

Тъкмо бях готов да отговоря на думите й когато на вратата се позвъня. Доста грубо прекъсване, но щях да го преживея, без това щях да наговоря достатъчно глупости ако не ме бяха спрели до сега. Но бързо промених изражението си на притеснено когато видях Ким припаднала? Какво ли се беше случило, знаех, че тези момчета само неприятности й носеха.
- Какво й е?!
Попитах стреснато и отидох при тях когато се събраха всички. През цялото време гледах момчето с неудобрение и доста съмнителен поглед. Какво ли беше сторил на дъщеря ми? Знаех си, че в нещо е бил замесен. Седнах от другата страна масата и гледах момчето.
- Ако ти си й сторил нещо, синко, кълна се, че дори познатите ти няма да могат да те спасят от мен, разбрахме ли се? Ще ти препоръчам от сега да си смениш името, личните данни и да се изнесеш от града, разбрахме ли се?
Лепнах фалшивата си усмивка, зад която се криеше едно "ще те убия ако ти си виновен".
Върнете се в началото Go down
Мелани Дейл
Deadly sin
Deadly sin
Мелани Дейл


Брой мнения : 43
Reputation : 1
Join date : 29.10.2012

Home sweet home !!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Home sweet home !!    Home sweet home !!  - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 3:55 pm


-Не е бил той,Матео! -казах още преди момчето да е отворило уста.. все пак можех да четя мисли ..-Ако не е бил той дъщеря ни можеше да загази .. много повече ..
Обърнах се към момчето което едва ли не гледаше изненадано.. и нормално нямаше от къде да знам, освен ако не четях мисли а това си беше .. ненормално за обикновените хора.
-Мисля че е по добра да си вървиш-казах с лека усмивка.-Благодаря ти че си довел Ким .. въпреки че никой не те е карал да го направиш.
Чак ми стана жал когато затворих вратата пред стъписаното му лице.. но не можех да рискувам някой да разбере за нас.Завъртях се към Матео който също ме гледаше с лека изненада.Сложих ръка пред устата си за да скрия прозявката си.
-Аз мисля да си взема един душ и да лягам .. беше тежък ден .. -усмихнах се едва едва .. отидох до него за да го целуна.Бяхме се разбрали че ще остане за презноща .. ако разбереше намека ми .. щеше да дойде .. а ако ли не .. може би .. нещата трябваше да станат постепенно.Съблякох се и врътнах кранчетата на душа.Топлата вода обля тялото ми.Какво спокойствие беше само ..

Върнете се в началото Go down
Matteo Ercole
Демон
Демон
Matteo Ercole


Брой мнения : 28
Reputation : 0
Join date : 01.11.2012

Home sweet home !!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Home sweet home !!    Home sweet home !!  - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 4:10 pm

Поне Мелани изпрати момчето набързо. Може би беше сторил нещо добро, но от сега му нямах вяра. Просто бащински инстинкт. Изглеждаше прекалено крехък за нея, хранеха ли го изобщо?! Човеците бяха странно нещо, а защо й беше на Ким да се върти около такива?
- Аз май направо ще лягам, докато Ким е в безсъзнание. Ще остана колкото е нужно, за да бъда около вас. А и знам, че не го понесе много леко след раздялата ни.
Кимнах също с лека усмивка и след целувката поостанах още малко в хола. Но нещо не ме свърташе, намека й да отида към банята при нея ме зовеше. Само Ким да не се събуди по някое време и да ни чуе, но едва ли щеше скоро да се събуди, сега трябваше да си почива.
Загасих всички лампи в празните стаи и веднага отидох към спалнята. Извадих късмет, че Мел още се къпеше и мислех да се възползвам и аз. Съблякох абсолютно всичките си дрехи и ги оставих в стаята. Без да губя ценно време се засилих към банята и съвсем, съвсем тихо влезнах. А и водата заглушаваше шума от мен. Бавно се приближих към нея и се озовах под струята вода, заедно с нейното тяло, до което се притиснах слабо.
- Предполагам компанията ми няма да откажеш.

Върнете се в началото Go down
Мелани Дейл
Deadly sin
Deadly sin
Мелани Дейл


Брой мнения : 43
Reputation : 1
Join date : 29.10.2012

Home sweet home !!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Home sweet home !!    Home sweet home !!  - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 09, 2012 12:59 am


Вече почти бях приключила когато усетих че тялото на Матео се притиска до моето.Усмивка пропълзя по лицето ми,когато усетих леката му възбуда.Прехапах долната си устна и казах:
-Знаеш че твоята компания винаги ми е приятна ..
Прошепнах тихо до лицето му което се беше опряло във рамото ми.Устните ми се озоваха леко до брадичката му оставайки влажна следа след себе си.Обърнах се бавно към него и този път се насочих към устните му.
Целунах го бавно и нежно .. усещах че възбудата му нараства.Тръгнах по една пътечка към ухото му.Ръката ми през това време се спусна на долу .. след малко същото се случи и с устните ми.Продължавах все по надолу обсипвайки тялото му с много целувки и галовки.Когато стигнах долу преди да го поема в уста го погледнах решително в очите.
Бях решена да му доставя максимално удоволствие ..
Първо се заиграх с език а после .. хмм ..
Върнете се в началото Go down
Matteo Ercole
Демон
Демон
Matteo Ercole


Брой мнения : 28
Reputation : 0
Join date : 01.11.2012

Home sweet home !!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Home sweet home !!    Home sweet home !!  - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 09, 2012 12:06 pm

Най-много харесвах да ме целува на мястото под ухото. Направо пощурявах когато на някоя устните й бяха там. Скоро дори бях с едно момиче, което само там можеше да замени Мелани, но не и другаде. Честно казано дори все още се двоумях дали не беше грешка, че оставам. Успяваше доста добре да ме манипулира, а всичко останало щеше да се повтаря.
Макар и разсеяно се "върнах" към реалността, а тогава усещах как езика й се заиграваше с члена ми, а след това устните й бавно поемаха, като си помагаше и с ръка. Извлече само за секунди негативните ми мисли. Поне заради секса можех да остана с нея, но за друго едва ли. Само с това умееше да ме спечели няколко пъти.
Присвих силно ръката си в юмрук докато се наслаждавах на действията й, но сякаш не можех за дълго да стоя без действие. Направих й знак да се изправи и бавно я завъртях към стената, като я "заключих" между ръцете си и я погледнах в очите предизвикателно. Впих бавно устните си в нейните, а тялото ми този път не се притискаше в нейното, за да я подразня. Когато започнах да я целувам по-настоятелно, бавно притиснах тялото си към нейното, така че да усещаше члена ми точно между бедрата й.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Home sweet home !!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Home sweet home !!    Home sweet home !!  - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Home sweet home !!
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» My home is my fortress...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Little Hamilton :: Литъл Хамилтън :: Домовете-
Идете на: