Little Hamilton
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Литъл Хамилтън едно малко градче с големи тайни!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Острова насред езерото
Home sweet home !!  Icon_minitimeВто Яну 22, 2013 4:39 pm by Alex Dail

» Домът на Алекс +18
Home sweet home !!  Icon_minitimeСря Яну 16, 2013 3:58 pm by Robert Stackhouse

» Търся си другарче за Рп (Настояще)
Home sweet home !!  Icon_minitimeСъб Дек 08, 2012 3:15 pm by Пейтън Сойер

» Vincent Keller
Home sweet home !!  Icon_minitimeПон Ное 19, 2012 4:51 am by Vincent Keller

» 100 потребителя!
Home sweet home !!  Icon_minitimeНед Ное 18, 2012 5:48 pm by Bεllα.

» Рекламирайте вашите форуми!!
Home sweet home !!  Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 5:54 am by Hayden.

» Станете наши приятели
Home sweet home !!  Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 5:53 am by Hayden.

» Да броим до 9999 и обратно
Home sweet home !!  Icon_minitimeПет Ное 16, 2012 8:39 pm by Marc de Valder

» Какво ще направиш ако се събудиш до предишния?
Home sweet home !!  Icon_minitimeПет Ное 16, 2012 8:38 pm by Marc de Valder

Top posters
Marc de Valder
Home sweet home !!  Vote_lcapHome sweet home !!  Voting_barHome sweet home !!  Vote_rcap 
Dianna Winchester.
Home sweet home !!  Vote_lcapHome sweet home !!  Voting_barHome sweet home !!  Vote_rcap 
Мия Салватор
Home sweet home !!  Vote_lcapHome sweet home !!  Voting_barHome sweet home !!  Vote_rcap 
Крисчън Грей
Home sweet home !!  Vote_lcapHome sweet home !!  Voting_barHome sweet home !!  Vote_rcap 
Nikki Biersack.
Home sweet home !!  Vote_lcapHome sweet home !!  Voting_barHome sweet home !!  Vote_rcap 
Rose Hathaway
Home sweet home !!  Vote_lcapHome sweet home !!  Voting_barHome sweet home !!  Vote_rcap 
Alexandra Smith
Home sweet home !!  Vote_lcapHome sweet home !!  Voting_barHome sweet home !!  Vote_rcap 
Jessica Muse
Home sweet home !!  Vote_lcapHome sweet home !!  Voting_barHome sweet home !!  Vote_rcap 
Алексей Беликов.
Home sweet home !!  Vote_lcapHome sweet home !!  Voting_barHome sweet home !!  Vote_rcap 
Vivien Leigh
Home sweet home !!  Vote_lcapHome sweet home !!  Voting_barHome sweet home !!  Vote_rcap 
~ ~ Екипът ни ~ ~
Administrators:
Mia Salvatore
 
Dianna Winchester
 
Global Mod.:
Bella.
 
Alexandra Smith
 
Designer:
Hayden Dallas
 
Moderators:
Alex Dail
 
Alice Lee Thomas
 

 

 Home sweet home !!

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Мелани Дейл
Deadly sin
Deadly sin
Мелани Дейл


Брой мнения : 43
Reputation : 1
Join date : 29.10.2012

Home sweet home !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Home sweet home !!    Home sweet home !!  Icon_minitimeЧет Ное 01, 2012 7:00 pm

Home sweet home !!  Tumblr_mctog13Dp51qew6y0o1_500
Върнете се в началото Go down
Matteo Ercole
Демон
Демон
Matteo Ercole


Брой мнения : 28
Reputation : 0
Join date : 01.11.2012

Home sweet home !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Home sweet home !!    Home sweet home !!  Icon_minitimeЧет Ное 01, 2012 7:12 pm

Беше някъде около 23:30, а къщата на Мелани не светеше. Знаех си, че по това време ще е излезнала някъде и нямаше да има никой вътре. Не ми се минаваше и през поредния скандал, доста се дърпахме с нея, въпреки, че винаги завършваше хубаво. Само където по някога имаше някой прибор замерен по мен.. ех, жени, не можем без тях.
Бях облечен с черен костюм и извадих от джоба си портфейла си. Застанах пред входната врата на не особено голямата къща и от портфейла си извадих някакъв ключ. Той принадлежеше точно на тази къща, но беше останал в мен за извънредни случаи. Не, че не можех да се промъкна от прозорците или да се телепортирам, но точно Мелани не беше глупава и беше направила някаква магия срещу такива неща и нямах избор освен да отключа вратата и да влизам като хората.
Вкарах ключа в ключалката и щом се отвори вратата пристъпих бавно в къщата. Естествено затворих след себе си и продължих да вървя като пристъпвах тихо и дори не светнах лампите. Трябваше да взема една стара кама която принадлежеше на мен преди векове, но покрай всичките тези глупости бях забравил да си я взема, а Мелани едва ли щеше да ми я върне просто ей така. Отворих един малък шкаф и започнах да ровя вътре..
Върнете се в началото Go down
Мелани Дейл
Deadly sin
Deadly sin
Мелани Дейл


Брой мнения : 43
Reputation : 1
Join date : 29.10.2012

Home sweet home !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Home sweet home !!    Home sweet home !!  Icon_minitimeЧет Ное 01, 2012 7:44 pm

Лампите бяха изгасени.Защо .. ами и аз не знаех.Просто ми се седеше на тъмно.Да .. странно нали ? Легнах на леглото и взех телефона си.Беше един от най-новите модели на Nokia Lumia.Тъй като ми беше скучно отидох при номерата .. имах толкова много номера.. повече от половината дори не си ги спомням .. Триех триех триех .. и така сигурно около половина час.Накрая останаха около 10 контакта..
“Хмм .. “ помислих си.Погледнах часа .. беше към 23:15 .. за първи от доста време си бях останала вкъщи.Просто тази вечер ми беше отпаднало.Станах и тръгнах по стълбите към малката кухня.Къщата беше станала прекалено тиха от както се бях развела с Матео.Босите ми крачета стъпваха тихо по ледено студените плочки.Бях облечена само по една широка сива тениска.Косата ми беше вдигната на небрежен кок.Отворих хладилника за да си взема да ям нещо.Тогава чух шум ... вратата се отключи и някой влезе.
“Крадци“ първата мисъл която ми хрумна.Все пак кой друг ще влезе по това време на денонощие във нечия къща при това с ключ.Тръгна по коридора.. Погледнах към сладоледа който току що бях взела и се подвоумих кое предпочитам.Накрая бавно го оставих на плота и тръгнах зад мъжа който беше нахълтъл във къщата ми.Издебнах го в гръб и със няколко резки изненадващи движения го залепих за стената хващайки го за гърлото.Тялото ми беше прилепено за неговото и не му даваше свобода на движенията.
-Какви за Бо ...-втренчих се във мъжа който бях притиснала.Не можех да не го разпоная.-Матео ? Какво по дяволите мислиш че правиш ?
Върнете се в началото Go down
Matteo Ercole
Демон
Демон
Matteo Ercole


Брой мнения : 28
Reputation : 0
Join date : 01.11.2012

Home sweet home !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Home sweet home !!    Home sweet home !!  Icon_minitimeЧет Ное 01, 2012 8:06 pm

Изведнъж усетих силния удар и как вече бях залепен към стената и нямах голяма свобода. Бях погълнат от мислите си да намеря камата, че изобщо не успях да усетя, че е имало през цялото време някой в къщата, но вече беше късно.. твърде късно.
- Ами.. намирам се в къщата ти?
По-умно от това нямаше как да отговоря, като я гледах в очите с лека насмешка. Беше малко неловко, защото тя не ме пускаше, а аз не знаех какъв адекватен отговор да дам на въпроса й какво търсех тук.
- Търсех една кисия с пари, която криех зад гардероба ти. Но не помня къде я скрих последно когато бях тук.
Извъртях погледа си от нейния за да се опитам да намеря това, което търсех в момента, но беше тъмно, а аз не можех да се съсредоточа. По дяволите къде беше тъпата кама и сега и глупавата кисия. Бях забравил за тези жълтици, а сега не ми излизаха от ума.
- Та.. ъм, случайно да си ги виждала. Да бъдеш така добра да ми ги дадеш? Предполагам тук наоколо са.
Вгледах се в погледа й с една умолителна усмивка, като се надявах наистина да ми кажеше къде се намираха тези неща преди да ме изгони от къщата.
- И само не започвай да мрънкаш! Дошъл съм с мир!
Върнете се в началото Go down
Мелани Дейл
Deadly sin
Deadly sin
Мелани Дейл


Брой мнения : 43
Reputation : 1
Join date : 29.10.2012

Home sweet home !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Home sweet home !!    Home sweet home !!  Icon_minitimeЧет Ное 01, 2012 8:20 pm

Ама той занасяше ли ме ? До такава степен се бях изненадала че забравих да го пусна.Гледах го като сякаш беше гръм от ясно небе.Не сериозно този човек трябва да отиде на психолог.Той определено не беше добре с главата.Пари .. и кама .. хмм изглежда беше забравил за телепатия ми... и ако ставаше дума за това което си мислех .. хмм ..
-Сигурен ли си че са само пари ? -погледнах го из под вежди като го пуснах и кръстосах ръце.-Защото .. аз пари не съм намирала но други неща ..
Той ме гледаше очаквателно ..
-Може би ..
Засмях се.Обичах да го дразня.Обърнах и се запътих към кухнята.Усетих погледа му по себе си.Подсмихнах се и включих лампата.Светлина заля цялата стая.Той ме последва. Отворих сладоледа и взех лъжица.
-Надявам се че сега мога да довърша започнато преди да нахлуеш в къщата ми ..най-безцеремонно...
Имах чувството че сладоледа ми замрази мозъка.
-Охх извинявай не те питах .. искаш ли нещо .. бира , уиски .. някоя измъчена душа?
Отново се засмях.
Върнете се в началото Go down
Matteo Ercole
Демон
Демон
Matteo Ercole


Брой мнения : 28
Reputation : 0
Join date : 01.11.2012

Home sweet home !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Home sweet home !!    Home sweet home !!  Icon_minitimeЧет Ное 01, 2012 8:53 pm

- Я не ме занасяй!
Ядосах се когато започна да ме дразни, че е намерила друго. Мразех когато правеше така. Всъщност дори си нямах идея за какво точно се ожених за нея. Преди беше различна..
Когато тялото й се отдръпна от моето я погледнах доста изненадано. Чак сега забелязах как беше облечена.. ако така можеше да се нарече.
- Горката.. нямаш ли пари за дрехи?
Също не отстъпих и започнах да се дразня когато тръгнах след нея към кухнята. Забравих, че с тялото си всеки път ме печелеше, но сега не биваше да му обръщам внимание.
- По-скоро искам да изтръгна сърцето от гърдите ти и да го изям, по-вкусно ще е. Обичам ледовитите сърца без капка чувства в тях.
Усмихнах се коварно и се подпрях на плота пред нея докато тя ядеше от сладоледа. Можех малко да поостана да се подразним с нея, така или иначе не бързах за никъде, а камата нямаше да я намеря скоро, но пък ако се завъртя още малко тук... хм може би щях да я намеря.
- Как върви с теб? Кой ли е горкия мъж, който се е заблудил да тръгне с теб сега? Или сега няма такъв късметлия? Жалко.. за теб, за него е даже супер, че не знае в какво влиза с теб.
Върнете се в началото Go down
Мелани Дейл
Deadly sin
Deadly sin
Мелани Дейл


Брой мнения : 43
Reputation : 1
Join date : 29.10.2012

Home sweet home !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Home sweet home !!    Home sweet home !!  Icon_minitimeЧет Ное 01, 2012 9:07 pm

Замръзнах за място с лъжицата в уста.Тази вечер честно казано не ми беше много до заяждане .. но щом си го просеше.Широко отворените ми очи не се отделяха от неговите.
-Първо .. имам пари .. след като те обрах до шушка .. определено имам пари .. второ ..Нямам си ни-най малка идея защо предпочиташ сърцето ми при положение че сладоледа е шоколадов ... После .. ако търсиш камата .. оставила съм я във нощното шкафче .. където си беше и преди ..
Минах покрай него докато се бях запътила към хладилника.Отворих го и се обърнах към бифшия си съпруг:
-И като по чудо съм сама ..
Усмихнах се и прибрах сладоледа.Седнах на един от столовете и взех една цигара.Не че имах нужда все пак бях демон .. просто обикновен навик наследен от живота ми при нормалните хора.Започнах да оглеждам ноктите на едната си ръка.
-Е .. какво чакаш .. нали дойде за камата хайде върви .. няма да те спирам и без това нямам какво да правя с нея...
Вдигнах поглед към него.Все още стоеше и ме гледаше.Изглежда си личеше че не бях кой знае колко на кеф.
-Специална покана ли чакаш ?-попитах със малко по груб тон.
Върнете се в началото Go down
Matteo Ercole
Демон
Демон
Matteo Ercole


Брой мнения : 28
Reputation : 0
Join date : 01.11.2012

Home sweet home !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Home sweet home !!    Home sweet home !!  Icon_minitimeЧет Ное 01, 2012 9:25 pm

- Бързо ме гониш! Почакай малко, нека се порадваме един на друг!
Спрях да се взирам в подразнения й поглед и отидох да седна до нея с лице към нея. Пък и гледката на облеклото й оттук беше с идеален изглед и повече ми харесваше. Само на едно дърпане от тениската бях и нищо друго нямаше да я покрива.
- Всъщност да, чакам.
Приближих се повече към нея и я загледах с интерес като прехапах устни. Жалко, че външния й вид примамваше толкова.
Рязко се изправих и се спрях точно зад нея. Наведох се бавно над нея и усетих аромата от дима на цигарите. Намирах го за секси, начина по който държеше винаги цигарата, начина по който издишваше дима им.
- Но това все още ми липсва, за което винаги си заслужаваше.
Не се сдържах и се наведох още повече и започнах да целувам бавно тила на врата й. Може би беше от атмосферата, може би беше от спомените за случващите се неща в тази кухня, които не бяха никак малко. Толкова много спомени само в една стая лесно можеха да повлияят на мисленето на един демон.
- И за сърцето ти.. намирам го за по-вкусно от шоколадовия вкус на сладоледа. Прошепнах в ухото й като започнах да целувам врата й.
Върнете се в началото Go down
Мелани Дейл
Deadly sin
Deadly sin
Мелани Дейл


Брой мнения : 43
Reputation : 1
Join date : 29.10.2012

Home sweet home !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Home sweet home !!    Home sweet home !!  Icon_minitimeЧет Ное 01, 2012 9:48 pm

Да .. ето защо се бях омъжила за него.Имала съм толкова много мъже но само той можеше да разпали огън в мен само с едно докосване.А това си беше постижение .. все пак бях похотта.. едва ли имаше по омърсено същество на земята от мен.Усещах как устните му оставят влажни следи по кожата ми.В моменти като този съжалявах че се бяхме развели.Ако не друго то поне тази част от връзката ни беше перфектна.
Оставих бавно цигара си в пепелника наслаждавайки се на това което правеше с устните си.Беше толкова ... дори не можех да открия точната дума ... но влудяващо беше приблизително.Обърнах се към него.Не можех да издържа нито секунда повече.Устните ми започнаха жадно да търсят неговите но те постоянно ми се изплъзваха .. продължаваше да ме дразни въпреки всичко .. накрая се предаде.Просто не можа да устои на греха ..Преплетох ръце около вратът му а пръстите ми се заровиха в косата му.Усетих как неговите как леко повдигат блузката ми.Колко нетърпелив беше.
Всяка следваща целувка ставеше все по страстна и по страстна.Бях настръхнала от глава до пети .. чак ме плашеше как може да ми въздейства един демон ..
Върнете се в началото Go down
Matteo Ercole
Демон
Демон
Matteo Ercole


Брой мнения : 28
Reputation : 0
Join date : 01.11.2012

Home sweet home !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Home sweet home !!    Home sweet home !!  Icon_minitimeЧет Ное 01, 2012 10:15 pm

Ситуацията бързо напредваше, а времето сякаш се смаляваше повече и действах по-бързо. Наистина това вече ми липсваше и то много. Беше похотта и с нея винаги беше хубаво при такива обстоятелства. Вярно е, че беше доста раздразнителна и твърде много се карахме, но повечето ни скандали завършваха в леглото.
Горещите ми, силни ръце се спускаха и изкачваха по тялото й, като от време на време си позволявах да стисна силно задника й, но целувките ми ставаха все по-настоятелни. Заигравах се, засмуквах езика й, въртях го, нито за секунда не я оставих без действие.
Изведнъж я хванах малко по-силно за бедрата и я качих да седне на плота, а ръцете ми обхванаха веднага гърдите й. И те бяха толкова идеални както секса с нея. Тя самата беше идеална външно. Всяка една извивка от тялото й, горещия й дъх, който дишаше все по-забързано и учестено.
Тялото ми беше плътно допряно до нейното, като за момент ръцете ми се освободиха от тялото й и започнах да разкопчавам сакото и ризата си, но целувките ми по устните й не ги спрях и за момент.
Върнете се в началото Go down
Мелани Дейл
Deadly sin
Deadly sin
Мелани Дейл


Брой мнения : 43
Reputation : 1
Join date : 29.10.2012

Home sweet home !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Home sweet home !!    Home sweet home !!  Icon_minitimeПет Ное 02, 2012 12:39 am

Всичко ставаше толкова бързо .. дори не усетих кога ме беше качил върху плота.Въпреки това нямаше как да не усетя палавите му ръце.Веднага се насочиха към гърдите ми.В момент като този можех да забравя дори и името си..
И двамата бяхме прекалено нетърпеливи.Без да се откъснем дори за секунда един от друг той започна да разкопчава сакото си .. а след това ризата.Реших че трябва да му помогна със това негово занимание за това се насочих към панталоните му.От всички тези яростни движения косата ми се беше измъкнала от кокчето и се разпиляваше свободно по рамената ми.
Неусетно бяхме останали само по бельо.Жадно притисках тялото си все повече към неговото,не спирайки да търся целувките му.Ръцете ми се спускаха по гърдите и гърбът му,нито прекалено нежно нито прекалено грубо.Но сякаш не се задоволях само с тази част от тялото му.Изведнъж ръката ми без какъвто и да било знак се спусна още по надолу и стигна до мястото за където се беше запътила.не трябваше да си гений за да разбереш че Матео определено ме искаше в този момент ...
Върнете се в началото Go down
Matteo Ercole
Демон
Демон
Matteo Ercole


Брой мнения : 28
Reputation : 0
Join date : 01.11.2012

Home sweet home !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Home sweet home !!    Home sweet home !!  Icon_minitimeПет Ное 02, 2012 5:07 pm

Тялото й жадно се притискаше към всеки мой мускул, а аз не отстъпвах по-назад. Желаех всеки сантиметър от тялото й и щях да си го получа така или иначе. Дръпнах косата й назад, за да се покаже напълно врата й пред гледката ми. Устните ми веднага се спуснаха по врата й, но където бяха вените и кръвта беше най-бурна. Започнах да целувам мястото, като предимно използвах с кръговити двежения езика си и оставях влажните следи. Така облизах кожата й на път към устните й, но сякаш се разпали повече огъня в мен когато ръцете й бяха по чатала ми.
Захапах долната й устна, но след това устните ми бяха заменени с езика ми. Облизах устните й, след което без позволение вкарах езика си при нейния и отново с кръговитите движения се заиграх с нейния. Идваше ми направо да го захапя, но не можех да се кротна изобщо.
Сега вече липсваше какъвто и да е плат по нейното тяло и беше чисто гола пред мен, което ми даваше преднина. Рязко я обърнах с гръб от мен и лице към плота и силно хванах косата й. Все още панталона ми и боксерките не бяха свалени, но не ми пречеше все още да не ги махна. Никой нямаше време за това! Просто го изкарах и рязко проникнах в нея, като дърпах леко косата й назад, за да може лицето й да е наполовина извъртяно настрани и да можех да я целувам.
Върнете се в началото Go down
Мелани Дейл
Deadly sin
Deadly sin
Мелани Дейл


Брой мнения : 43
Reputation : 1
Join date : 29.10.2012

Home sweet home !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Home sweet home !!    Home sweet home !!  Icon_minitimeПет Ное 02, 2012 6:10 pm

Как можеше да ме подлудява до такава степен ..И ето че отново се повтаряше същата история ... отново в кухнята .. ако имаше някоя двойка която да е омърсила повече места от нас то трябваше да спечелят 1.000.000.000 $... в кеш.. Но нека се върнем в кухнята ..
Знаеше че обичам грубите игри и именно за това правеше всичко с лека грубост .. колко добре ме познаваше .. знаеше слабите ми места .. знаеше как да ме възбуди.Изведнъж ме завъртя с лице към плота.Без да губи ценно време проникна в мен,рязко .. Усетих кратка силна болка и от гърлото ми се измъкна тежка въздишка ..Въпреки това за мен това беше сладка болка.Усетих как ме хвана за косата и ме дръпна по близо до себе си, по този начин можеше да ме целува.
Движенията му става все по бързи и усещах как прониква все по навътре.Устните му се спуснаха отново по вратът ми.Дишането ми стана учестено и от време на време издавах пъшкащи звуци.Харесва ми начина по който се отнасяше с мен.Може би защото беше един от малцината които знае със каква жена точно го правят и не се опитваше да ме пази или нещо подобно.. със него можех да бъда себе си .. и нека не забравям оргазмите с него бяха .. хмм .. повече от невероятни .. имах чувството че се издигам три метра над небето ...
След малко реших че и аз трябва да бъда малко по груба.Завъртях се и тръгнах срещу него докато не се опря в масата .. бутнах го за да легне и се качих върху него.Качих се върху него и започнах да го целувам бясно .. захапах една от устните му и не я пуснах докато от там не се показаха няколко капки алено червена кръв.Облизах ги с език и го оставих отново да проникне в мен.
Върнете се в началото Go down
Matteo Ercole
Демон
Демон
Matteo Ercole


Брой мнения : 28
Reputation : 0
Join date : 01.11.2012

Home sweet home !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Home sweet home !!    Home sweet home !!  Icon_minitimeПет Ное 02, 2012 7:10 pm

Обожавах когато се държеше грубо. Обожавах грубостите при нея, винаги знаеше как да задоволи точно един мъж и го правеше без никакъв проблем. Тази вечер отново доказваше същото, доказваше защо я имах за няколко години. Крехкото й тяло винаги беше моята цел на задоволяване. Само с това тяло можеше да ме накара да фантазирам за нея всякакви грубости.
Този път успя да ме бутне да легна върху масата и усетих как устните й ставаха все по-груби, а след малко и кръвта, която потече от устната ми. Спуснах ръцете си по тялото й, като го правех с малко по-груб натиск. Оставих устните й малко да се заиграват и накрая много бързо повдигнах съвсем леко тялото й, а ръцете ми се спуснаха по бедрата й, като съвсем леко повдигнах тялото й, избутах панталона и боксерките напълно от тялото си. Дори самия ми член можеше да покаже, че успя да ме възбуди максимално. Беше напълно твърд и готов отново да проникне в малкия й вход. Без да губя повече време с члена си бях до входа на влагалището й, но започнах бавно да я дразня, като се правех, че ще проникна в нея, но само едва го допирах до нея и леко задвижвах. Но дори самия аз не издържах на това мъчения и отново проникнах в нея, като не се изместих изобщо, а тя все още беше върху мен. Съвсем леко се надигнах и задвижвах много грубо движението, а устните ми обхождаха гърдите й.
Върнете се в началото Go down
Мелани Дейл
Deadly sin
Deadly sin
Мелани Дейл


Брой мнения : 43
Reputation : 1
Join date : 29.10.2012

Home sweet home !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Home sweet home !!    Home sweet home !!  Icon_minitimeПет Ное 02, 2012 7:52 pm

Защо обичаше да ме дразни толкова много ?Всеки път когато го правехме измисляше нов начин за да ме накара да го желая още повече .. Но изглежда не само аз обаче се изкушавах толкова много.Дори той не можеше да устои на това и след малко проникна отново в мен .. След това се поизправи и устните и езикът му се заиграха със гърдите ми.
Бях се извила максимално във кръста.Усещах как го поемах целия и това ме караше да чувствам по уникален начин.Започвах да стена все повече и повече .. всяко следващо проникване ме приближаваше до връхната точка.Усещах че същото беше започнало да се случва и с него , но исках да го задържа още малко за това се отскубнах от него.Накарах го да се отпусне назад и се качих отново върху него но този път с лице към члена му.Не се поколебах много и го поех в уста.Помагах си с една от ръцете а с другата се подпирах.
Върнете се в началото Go down
Matteo Ercole
Демон
Демон
Matteo Ercole


Брой мнения : 28
Reputation : 0
Join date : 01.11.2012

Home sweet home !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Home sweet home !!    Home sweet home !!  Icon_minitimeПет Ное 02, 2012 10:06 pm

Всичко беше в мой плюс към водене докато отново Мелани не се размърда. Харесваше ми както си бяхме, но и двамата знаехме, че не можехме за дълго да се задържим в една поза и постоянно се въртяхме.
Изведнъж докато се усетя члена ми вече беше между устните й, а след това усетих как го беше поела целия, а едно тежко въздишане излезе през устните ми. Определено ме изкара извън кожата ми отново, бях дори в нещо като в транс. В началото не можех да реагирам и за момент се оставих в нейните действия, но след малко не можах да стоя неподвижно. Може би го и приех за намек, но така или иначе веднага щях да се впусна в тази.. интересна поза. Ръцете ми се спускаха по тялото й, обходиха бедрата й а след това стигнаха и до горещата точка пред мен. Разтворих съвсем леко бедрата й и езика ми веднага премина между тях. Бързо започнах да мърдам езика си нагоре и надолу по вече доста влажното й котенце. На няколко пъти прониквах в нея с език и я чуках с езика си буквално.. а при демоните точно езика като орган беше ужасно палав. На моменти захапвах леко клитора й, а след това продължавах да засмуквам и ближа все по-настоятелно. Исках да я накарам да се разтрепери над тялото ми, да я докарам до лудост, дори да свърши. Не можеше да бъде толкова трудно щом често се справях успешно с тази мисия. Пък и обичах да задоволявам жените до край. Дори члена ми ставаше все по-твърд в устните й.
Върнете се в началото Go down
Мелани Дейл
Deadly sin
Deadly sin
Мелани Дейл


Брой мнения : 43
Reputation : 1
Join date : 29.10.2012

Home sweet home !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Home sweet home !!    Home sweet home !!  Icon_minitimeСъб Ное 03, 2012 10:20 pm


Усещах че му доставях удоволствие.А това караше и мен да се чувствам добре.
Усетих ръцете му по бедрата ми а след малко езика му проникна в мен.Просто вече не бях на себе си .. не можех да мисля .. не можех да говоря или каквото и да било.Знаех само и единствено,че не исках да спира да прави това което правеше защото беше просто уникално.
И тогава го усетих.Онова чувство което толкова много обичах.Краката ми омекнаха и се разтрепериха.С две ръце хванах ръбовете на масата.Побиха ме тръпки.Извих се в кръста.Цялото ми тяло настръхна, а от устата ми се измъкна нещо средно между вик и въздишка.
Оргазъма беше силен и продължителен.Може би един от най-силните през целия ми дълъг живот.
Няколко секунди след това все още не можех да се осъзная .. Дишах учестено.Не знаех къде се намирам.Само знаех че ми хареса наистина толкова много.Почувствах се длъжна да му върна заслугата.
Завъртях се с лице към него.Загледах се за момент в очите ми .. чак сега разбирах колко ми е липсвало присъствието му .. Все така без да проговарям го целунах.От устните му се спуснах към врата му,гърдите и корема му.Хванах го с ръка и го изправих. Прокарах език от долу нагоре по члена му чак до главичката където се заиграх.Правех кръговидни движения докато накрая не го поех в устата си.
Върнете се в началото Go down
Matteo Ercole
Демон
Демон
Matteo Ercole


Брой мнения : 28
Reputation : 0
Join date : 01.11.2012

Home sweet home !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Home sweet home !!    Home sweet home !!  Icon_minitimeСъб Ное 03, 2012 11:33 pm

Не можах да усетя кога дойде мига когато тя изпита един доста силен оргазъм и бързо свърши. Беше приятно когато усетих разтреперващото й тяло. Достави ми още по-голямо удоволствие и усещах как съвсем скоро щях да последвам примера й. Тогава тя бързо се обърна и не остави нещата ей така. Усетих отново как го поемаше целия, а аз се опитвах до край да стоя, за да не свърши удоволствието толкова бързо, но уви не успях да се задържа за дълго на хоризонта. Изведнъж усетих онова силно, пулсиращо чувство и как след миг тялото ми се разпръсна сякаш. Това ми липсваше най-много с нея и успях да изживея още един такъв, може би последен миг.
Опитвах се да стабилизирам дишането си, а пулсът ми беше ужасно бърз. След малката си почивка се изправих до седнало положение. Погледнах нагоре замислено, а след това се усмихнах съвсем леко с крива усмивка.
- Явно беше последния ни път. Задобряла си поне.
Подскочих леко от масата и се наведох да взема дрехите си и си обух боксерките набързо.
Върнете се в началото Go down
Мелани Дейл
Deadly sin
Deadly sin
Мелани Дейл


Брой мнения : 43
Reputation : 1
Join date : 29.10.2012

Home sweet home !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Home sweet home !!    Home sweet home !!  Icon_minitimeСъб Ное 03, 2012 11:58 pm


И ето че и той свърши.Няколко секунди и той се опиваше да се нормализира и после .. просто стана и започна да се облича.Сякаш ... сякаш случилото се току що не значеше нищо за него .. сякаш бях поредната .. Погледнах го .. каза че било за последен път ..
По дяволите .. не можех да призная дори пред себе си че ми лиспваше ..липсваше ми момента след секса когато идваше и ме прегърнеше и заспивахме заедно .. липсваше ми начина по който ме събуждаше сутрин шептейки името ми .. Самия ми живот с него ми липсваше .. само с него с него се чувстваш специална а не като някоя уличница .. за каквато ме смятаха всички.Дори преди да отида в ада когато бях ангел и си мислех че съм влюбена в Михаил не изпитвах това.
Докато си мислех всички тези неща и аз и той се бяхме облекли,а той се канеше да си ходи.. Искаше ми се да го спра да направя нещо просто .. ми искаше да остане .. не можех да го пусна да си отиде отново .. Той се качи до горе за да вземе камата си .. и тъкмо когато беше на вратата аз казах:
-Значи, просто ще си вземеш шибаната кама и ще си тръгнеш ?
Каза го с лека ярост.. някой който не ме познаваше нямаше да я усети ..но той.Той ме познаваше по добре и мен самата.. Все пак цели 10 години бяхме женени .. той търпеше всички мои изневери и всичко .. а сега .. сега просто беше безразличен ..
Върнете се в началото Go down
Matteo Ercole
Демон
Демон
Matteo Ercole


Брой мнения : 28
Reputation : 0
Join date : 01.11.2012

Home sweet home !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Home sweet home !!    Home sweet home !!  Icon_minitimeНед Ное 04, 2012 12:15 am

Тъкмо взех камата си и тръгнах бавно по стълбите докато оглеждах внимателно предмета в ръцете си. Трябваше да проверя дали нямаше някакви драскотини по него и вероятно по-късно с някакво заклинание да го подобря. Всичките ми мисли около камата обаче рязко спряха щом дочух нервния глас на Мел.
- Че какво очакваш?
Погледнах я наистина изумен. Не очаквах изобщо така да реагира и да ме спира. За какво й бях? Прекарахме си хубави десет години, но всяко начало беше със своя край. Винаги търсеше чуждо, но нямах проблеми с това, но явно не й бях достатъчен, пък сега намерила да ме спира.
- Не сме женени, че да остана. Какво ти пречи сега? Просто след като си тръгна ще извикаш някой друг и ще дозадоволи ненаситната ти възбуда и готово. Даже може двама наведнъж, че да им е по-лесно.
Засмях се иронично, но застанах пред нея. Явно щяхме да имаме момент на скандал, но бях свикнал с постоянните промени на Мел. Който и да е щеше да му се наложи да свикне за толкова време.
Върнете се в началото Go down
Мелани Дейл
Deadly sin
Deadly sin
Мелани Дейл


Брой мнения : 43
Reputation : 1
Join date : 29.10.2012

Home sweet home !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Home sweet home !!    Home sweet home !!  Icon_minitimeНед Ное 04, 2012 12:28 am


- Не сме женени, че да остана. Какво ти пречи сега? Просто след като си тръгна ще извикаш някой друг и ще дозадоволи ненаситната ти възбуда и готово. Даже може двама наведнъж, че да им е по-лесно.
Както винаги ме уцели у слабото място .. винаги когато се карахме беше за това .. и защо по дяволите винаги вдигнахме скандали .. беше си просто .. но той не можеше или не искаше да разбере че от него не търсех само секс .. толкова пъти му го бях повтаряла .. толкова пъти най вероятно вече му беше писнало .. и въпреки това ..:
-По дяволите .. колко пъти трябва да ти казвам ? Това че съм Похотта не означава че искам само секс... аз също съм живо същество ако случайно не си забелязал през последните няколко години .. нека ти го кажа .. За разлика от някой други демони имам сърце .. и нужда от малко топлина ! Не ме интересува до кого заспивам вечер или до кого се будя сутрин .. просто .. искам да знам че там някъде там има човек на когото му пука за мен ! Мислех че ти си човека, но виждам че и на теб не ти пука защото просто ти изведнъж си тръгна без да кажеш нищо ! О да знам .. заради изневерите ми !! Мамка му ! Това ми е в природата .. какво да направя .. инстинкт ми е да съм нимфоманка .. ! Кажи ми какво да сторя ?
Всичко това го казах със много размахване на ръцете .. Очите ми бяха започнали да се пълнят със сълзи но все още можех да ги одържам .. не биваше да падам толкова ниско ..
Върнете се в началото Go down
Matteo Ercole
Демон
Демон
Matteo Ercole


Брой мнения : 28
Reputation : 0
Join date : 01.11.2012

Home sweet home !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Home sweet home !!    Home sweet home !!  Icon_minitimeНед Ное 04, 2012 12:48 am

И тук вече ударихме дъното. Започна да крещи в лицето ми, а ръцете й постоянно бяха размахани във въздуха. Личеше си, че беше ядосана и явно все още й липсвах в студеното й сърце. Дори не беше за вярване, че точно за това щеше да ми вдигне скандал.
- Ами да беше помислила преди да правиш всяка една грешка многократно.
Ядосан седнах на дивана, но не я изпусках от погледа си. Сега тя щеше да страда, а аз само щях да гледам, за да разбере какво беше усещането. Исках да чуя всяка една подробност излизаща от устните й, дори и гласа й да беше нервен и ядосан. Скоро вероятно и съседските къщи щяха да знаят за скандала ни в момента.
- Обясни ми какъв е проблема?
Бях решен да разбера какво й имаше преди отново да напусна тази къща. Можеше и спокойно да ми разкаже за всичко, но поне да разбера какъв беше проблема в цялата работа. Дори не чуваше какво казваше, а ако се усетеше вероятно щеше да се вземе за луда. Дори ми беше трудно да повярвам за момент. Само пред мен показваше човешката си страна, емоционалната, но вече почти бях забравил какво представляваше.
Върнете се в началото Go down
Мелани Дейл
Deadly sin
Deadly sin
Мелани Дейл


Брой мнения : 43
Reputation : 1
Join date : 29.10.2012

Home sweet home !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Home sweet home !!    Home sweet home !!  Icon_minitimeНед Ное 04, 2012 1:03 am


Гледах как сяда на дивана.. беше се ядосал ..Зарових лице във дланите си дишайки дълбоко за да мога спра напиращите сълзи.Хванах се за главата.И се завъртях на една страна.Когато заговорих отново гласът ми беше пресипнал.
-Искаш да знаеш какъв е проблема .. проблема който ме докара до това състояне .. Да съм слаба .. да се самообвинявам и да съжалявам ? Проблема , мамка му е че те обичам .. -изражението му остана безизиграно.-Да .. обичам те .. и ми липсваш ..
Последното го прошепнах тихо.Една сълза се плъзна по лицето ми.Сигурно не бях плакала от няколко века но ето че .. сега плачех и за какво .. за един мъж .. как позволих да се случи до тук .. бях си обещала никога повече да не се влюбвам а ето че .. сега отново бях влюбена ..
Но вече бях изпуснала шанса си ..Шанса да бъда с него .. и въпреки това той ме накара да направя нещо което не бях очаквала никога от себе си .. да призная нещо от което ме боли .. именно това чувство ме дразнеше но и ми харесваше ..
-Но тъй като разбрах вече че на теб не ти пука за мен ..-тръгнах към вратата и я отворих.-Няма смисъл да водя загубени битки ..за това .. щом толкова много искаш да си тръгнеш тръгвай си !

Върнете се в началото Go down
Matteo Ercole
Демон
Демон
Matteo Ercole


Брой мнения : 28
Reputation : 0
Join date : 01.11.2012

Home sweet home !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Home sweet home !!    Home sweet home !!  Icon_minitimeНед Ное 04, 2012 1:42 am

Жените бяха доста добри манипулаторки. Успяваха винаги да обърнат вината срещу теб и да те смекчават когато си най-ядосан. Проклети да бяха, наистина ги биваше. Винаги бяха добри в ролята си, а сълзите направо довършваха цялата картинка. Тогава ни беше най-трудно да се преборим с жените и винаги се предавахме.
- Добре, добре..
Изправих се и се направих, че си тръгвам, но изведнъж щом приближих до вратата я затворих. Колкото и нелепо да звучеше в този момент я прегърнах. Да, предаваше ме вече толкова пъти, но аз не можех да сторя същото към нея. Обичах я дори и след раздялата, просто не можех да й простя. А и всички врагове ме откриваха заради нея, за това трябваше и да я напусна, но може би беше грешка. А дали?
- Хайде сега не плачи, става ли?
Заговорих съвсем тихо като не я пусках от прегръдките си. Само дано не беше някакъв театър това, защото тогава наистина щеше да види най-ядосания ми вид на бесен демон. Оценявах думите и сълзите й, защото я познавах. Нямаше никога да направи такова нещо, а сега го правеше, нямаше какво повече да направя.
- Аз също те обичам..
Върнете се в началото Go down
Мелани Дейл
Deadly sin
Deadly sin
Мелани Дейл


Брой мнения : 43
Reputation : 1
Join date : 29.10.2012

Home sweet home !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Home sweet home !!    Home sweet home !!  Icon_minitimeНед Ное 04, 2012 10:32 am


Той дойде при мен затвори вратата и ме прегърна.Тъй като бях почти една глава по ниска от него сложих глава на рамото му.Отвърнах на прегръдката му по възможно най-топлия начин.Искаше ми се този момент да не свършва никога .. просто да останем за винаги така.Вече не можех да спирам сълзите си и те една по едно падаха .. просто се разревах неудържимо..
- Хайде сега не плачи, става ли?Аз също те обичам..
Изведнъж сякаш сълзите ми изчезнаха.Отворих очите ,които до сега бях затворила .. наистина ли чух това.. той наистина ли ми каза че ме обича ? Нима беше възможно? След толкова време отново да го чуя от него..
Бях го чувала толкова пъти,но само от неговите устни имаше някакво специално значение.. той беше различен мамка му .. Отдръпнах се от него
и го погледнах в очите .. все още не можех да повярвам ... исках да се уверя че е истина и за това го целунах .. Ръцете ми бяха на вратът му притискайки го все по близо до мен.Да .. със сигурност беше той ..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Home sweet home !!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Home sweet home !!    Home sweet home !!  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Home sweet home !!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» My home is my fortress...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Little Hamilton :: Литъл Хамилтън :: Домовете-
Идете на: