Little Hamilton
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Литъл Хамилтън едно малко градче с големи тайни!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Острова насред езерото
ВАЖНО: Клюкарката набира своите Източници! Icon_minitimeВто Яну 22, 2013 4:39 pm by Alex Dail

» Домът на Алекс +18
ВАЖНО: Клюкарката набира своите Източници! Icon_minitimeСря Яну 16, 2013 3:58 pm by Robert Stackhouse

» Търся си другарче за Рп (Настояще)
ВАЖНО: Клюкарката набира своите Източници! Icon_minitimeСъб Дек 08, 2012 3:15 pm by Пейтън Сойер

» Vincent Keller
ВАЖНО: Клюкарката набира своите Източници! Icon_minitimeПон Ное 19, 2012 4:51 am by Vincent Keller

» 100 потребителя!
ВАЖНО: Клюкарката набира своите Източници! Icon_minitimeНед Ное 18, 2012 5:48 pm by Bεllα.

» Рекламирайте вашите форуми!!
ВАЖНО: Клюкарката набира своите Източници! Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 5:54 am by Hayden.

» Станете наши приятели
ВАЖНО: Клюкарката набира своите Източници! Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 5:53 am by Hayden.

» Да броим до 9999 и обратно
ВАЖНО: Клюкарката набира своите Източници! Icon_minitimeПет Ное 16, 2012 8:39 pm by Marc de Valder

» Какво ще направиш ако се събудиш до предишния?
ВАЖНО: Клюкарката набира своите Източници! Icon_minitimeПет Ное 16, 2012 8:38 pm by Marc de Valder

Top posters
Marc de Valder
ВАЖНО: Клюкарката набира своите Източници! Vote_lcapВАЖНО: Клюкарката набира своите Източници! Voting_barВАЖНО: Клюкарката набира своите Източници! Vote_rcap 
Dianna Winchester.
ВАЖНО: Клюкарката набира своите Източници! Vote_lcapВАЖНО: Клюкарката набира своите Източници! Voting_barВАЖНО: Клюкарката набира своите Източници! Vote_rcap 
Мия Салватор
ВАЖНО: Клюкарката набира своите Източници! Vote_lcapВАЖНО: Клюкарката набира своите Източници! Voting_barВАЖНО: Клюкарката набира своите Източници! Vote_rcap 
Крисчън Грей
ВАЖНО: Клюкарката набира своите Източници! Vote_lcapВАЖНО: Клюкарката набира своите Източници! Voting_barВАЖНО: Клюкарката набира своите Източници! Vote_rcap 
Nikki Biersack.
ВАЖНО: Клюкарката набира своите Източници! Vote_lcapВАЖНО: Клюкарката набира своите Източници! Voting_barВАЖНО: Клюкарката набира своите Източници! Vote_rcap 
Rose Hathaway
ВАЖНО: Клюкарката набира своите Източници! Vote_lcapВАЖНО: Клюкарката набира своите Източници! Voting_barВАЖНО: Клюкарката набира своите Източници! Vote_rcap 
Alexandra Smith
ВАЖНО: Клюкарката набира своите Източници! Vote_lcapВАЖНО: Клюкарката набира своите Източници! Voting_barВАЖНО: Клюкарката набира своите Източници! Vote_rcap 
Jessica Muse
ВАЖНО: Клюкарката набира своите Източници! Vote_lcapВАЖНО: Клюкарката набира своите Източници! Voting_barВАЖНО: Клюкарката набира своите Източници! Vote_rcap 
Алексей Беликов.
ВАЖНО: Клюкарката набира своите Източници! Vote_lcapВАЖНО: Клюкарката набира своите Източници! Voting_barВАЖНО: Клюкарката набира своите Източници! Vote_rcap 
Vivien Leigh
ВАЖНО: Клюкарката набира своите Източници! Vote_lcapВАЖНО: Клюкарката набира своите Източници! Voting_barВАЖНО: Клюкарката набира своите Източници! Vote_rcap 
~ ~ Екипът ни ~ ~
Administrators:
Mia Salvatore
 
Dianna Winchester
 
Global Mod.:
Bella.
 
Alexandra Smith
 
Designer:
Hayden Dallas
 
Moderators:
Alex Dail
 
Alice Lee Thomas
 

 

 ВАЖНО: Клюкарката набира своите Източници!

Go down 
АвторСъобщение
Gossip Girl
Клюкарката
Клюкарката
Gossip Girl


Брой мнения : 3
Reputation : 2
Join date : 23.09.2012

ВАЖНО: Клюкарката набира своите Източници! Empty
ПисанеЗаглавие: ВАЖНО: Клюкарката набира своите Източници!   ВАЖНО: Клюкарката набира своите Източници! Icon_minitimeПет Ное 02, 2012 7:56 pm

Добър вечер, драги читатели!
Няма да ви питам как сте, тъй като не ме интересува. А и ако трябва да бъдем честни - нали не мислите, че някога съм се вълнувала от вашите чувства?

Силно се надявам, че се радвате на моето завръщане. Нима не ви липсвах? Нима можете да кажете, че ежедневието ви е било достатъчно изпъстрено докато отсъствах?
Разбира се, че не е било така. Е, крайно време е да загърбите сивотата на дните, в които ме нямаше и да ме посрещнете с аплодисменти, понеже нямам намерение да ви лишавам от присъствието си в близките няколко... месеца.
Но не забравяйте, прекрасни мои, че и Клюкарката понякога се нуждае от почивка. И ще си взема отново подобна, когато ми доскучее достатъчно от вас.


Този пост е насочен главно към моите най-добри Източници!

Кучки лицемерни,
ето, че се завърнах! Ако искате отново да започнете с унищожителното унижение на вашите приятели, знаете добре какво да правите!

~~~~~~~~


А сега малко по-сериозно. Забравете вживяването и обърнете внимание на това от потребителска гледна точка.
Невъзможно е да следя всички РП-та, които се пишат във форума. Затова ще помоля всеки, който ми се кефи и с любопитство чете всяко едно от мненията ми, да окаже някаква помощ! Ако случайно четете нечие РП и нещо по-специално, по-скандално ви се набие на очи - можете да ми изпратите ЛС. Аз ще се погрижа от него да излезе доста пикантна клюка.
Благодаря ви много предварително. Надявам се, че ще направите работата ми много по-лесна.
Приятна ноемврисйка нощ!
Върнете се в началото Go down
 
ВАЖНО: Клюкарката набира своите Източници!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Блогът на Клюкарката

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Little Hamilton :: Всичко за всеки :: Gossip girl-
Идете на: