Little Hamilton
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Литъл Хамилтън едно малко градче с големи тайни!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Острова насред езерото
the name's diliah.` Icon_minitimeВто Яну 22, 2013 4:39 pm by Alex Dail

» Домът на Алекс +18
the name's diliah.` Icon_minitimeСря Яну 16, 2013 3:58 pm by Robert Stackhouse

» Търся си другарче за Рп (Настояще)
the name's diliah.` Icon_minitimeСъб Дек 08, 2012 3:15 pm by Пейтън Сойер

» Vincent Keller
the name's diliah.` Icon_minitimeПон Ное 19, 2012 4:51 am by Vincent Keller

» 100 потребителя!
the name's diliah.` Icon_minitimeНед Ное 18, 2012 5:48 pm by Bεllα.

» Рекламирайте вашите форуми!!
the name's diliah.` Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 5:54 am by Hayden.

» Станете наши приятели
the name's diliah.` Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 5:53 am by Hayden.

» Да броим до 9999 и обратно
the name's diliah.` Icon_minitimeПет Ное 16, 2012 8:39 pm by Marc de Valder

» Какво ще направиш ако се събудиш до предишния?
the name's diliah.` Icon_minitimeПет Ное 16, 2012 8:38 pm by Marc de Valder

Top posters
Marc de Valder
the name's diliah.` Vote_lcapthe name's diliah.` Voting_barthe name's diliah.` Vote_rcap 
Dianna Winchester.
the name's diliah.` Vote_lcapthe name's diliah.` Voting_barthe name's diliah.` Vote_rcap 
Мия Салватор
the name's diliah.` Vote_lcapthe name's diliah.` Voting_barthe name's diliah.` Vote_rcap 
Крисчън Грей
the name's diliah.` Vote_lcapthe name's diliah.` Voting_barthe name's diliah.` Vote_rcap 
Nikki Biersack.
the name's diliah.` Vote_lcapthe name's diliah.` Voting_barthe name's diliah.` Vote_rcap 
Rose Hathaway
the name's diliah.` Vote_lcapthe name's diliah.` Voting_barthe name's diliah.` Vote_rcap 
Alexandra Smith
the name's diliah.` Vote_lcapthe name's diliah.` Voting_barthe name's diliah.` Vote_rcap 
Jessica Muse
the name's diliah.` Vote_lcapthe name's diliah.` Voting_barthe name's diliah.` Vote_rcap 
Алексей Беликов.
the name's diliah.` Vote_lcapthe name's diliah.` Voting_barthe name's diliah.` Vote_rcap 
Vivien Leigh
the name's diliah.` Vote_lcapthe name's diliah.` Voting_barthe name's diliah.` Vote_rcap 
~ ~ Екипът ни ~ ~
Administrators:
Mia Salvatore
 
Dianna Winchester
 
Global Mod.:
Bella.
 
Alexandra Smith
 
Designer:
Hayden Dallas
 
Moderators:
Alex Dail
 
Alice Lee Thomas
 

 

 the name's diliah.`

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Diliah Moretti
Човек с дарба
Човек с дарба
Diliah Moretti


Брой мнения : 8
Reputation : 0
Join date : 01.11.2012
Age : 27

the name's diliah.` Empty
ПисанеЗаглавие: the name's diliah.`   the name's diliah.` Icon_minitimeЧет Ное 01, 2012 9:43 pm

Diliah Moretti
| 24 годишна | Журналист |
Човек с дарба: Огън
"Just twin fire signs, four blue eyes"
- Знаеш ли, че имаш най-красивите очи, които съм виждал? - той въздиша леко и поставя целувки на очите ѝ. - Идеалната комбинация между синьо и зелено. И сиво.
Гласът му е мек като коприна, гали кожата ѝ, кара я да настръхва, докато той нежно я докосва с опакото на ръката си. В тялото ѝ бушуват пожари, която тя не иска да потуши - иска да са там, той да ги усеща, да знаеш, че тя е негова, че само той може да я накара да се държи така. Всеки друг би казал, че тя е студена и отдръпната, но той я кара да бъде спокойна. Защитена. Всеки иска да бъде защитен. И тя не е по-различна от другите.
- Искам да те нарисувам, любима моя! Искам да увековеча всяка част от теб - от очите ти, косата ти, чак до темперамента ти. Искам да нарисувам тази твоя червена коса как пада по рамената ти. Ако мога бих нарисувал даже как я отмяташ от лицето ти, изражението ти, когато ти досажда някой кичур. Искам да те нарисувам такава каквато си, любима моя! Искам да те запомня! Искам да нарисувам тази примамлива руменина по бузите ти. Искам да нарисувам устните ти! Мекотата им, извивката им. Всичко. Искам да нарисувам тялото ти, нежната чупка на талията ти. Искам да нарисувам крехкостта ти, нежността ти, искам дори да нарисувам лекотата на стъпките ти. Искам да олицетворя всяка част от теб. Да я прехвърля на платното и да те запазя във времето. Ще ми позволиш ли, Дилия? - очите му са така молещи. Сини, дълбоки и толкова блещукащи с вдъхновение. Няма как да откаже.
Алесандро я обича. Истински. Повече отколкото обича да рисува. Много повече.Тя също го обича.
Избухва пожар в къщата му след един нейн сън, в който тя си играе със запалка. Цялото му семейство изгаря живо. Дилия Морети седи сред прахта им и трепери, защото знае, че някак си го е направила тя.
"Last night I heard my own heart beating
Sounded like footsteps on my stairs
Six months gone and I'm still reaching
Even though I know you're not there"
" Не знам какво да правя. не знам. Снощи отново си мислех за онази вечер. Как нямах дори драскотина, а лежах сред спомените от любовта на живота ми. Не знам какво да правя. Подпалих четката си за зъби. Беше още в устата ми. Естествено, не усетих нищо. След това подпалих топката на съседчето. Още си я търси. Не знам какво да правя. Искам всичко това да престане. Искам да знам какво е сън отново. Искам да знам какво е да не заспиваш сама, а възглавницата ти да е влажна от сълзи. Искам да знам какво е да се усмихнеш в огледалото. вече не се усмихвам, не се смея. Това бяха нещата, които той най-много обичаше в мен. Не искам да си ги припомням. Майка ми ме обвинява, че съм се отдръпнала. Казва, че баща ми е уплашен, че ми има нещо.
ДА, по дяволите! Да! Има ми нещо. Вече не мисля за хубави неща. Защото рано или късно всичко ще се превърне в прах. Буквално.
Плаша се.
Вече не съм усмихната както преди. Вече не се смея, не пея. Обожавах да пея. Обожавах да танцувам. Сега единствено лъжа - лъжа, че съм добре, лъжа, че съм срещнала някого, лъжа, че не знам защо в апартамента ми мирише на изгоряло. Лъжа. Лъжа, че не плача.
Казват ми, че съм променила тона си, че вече не говоря с онзи весел глас. Казват, че италианския ми акцент се забелязва повече. казват ми, че съм песимистка. Саркастична и садистична. Никой не знае, че това е моето бреме. Че всичко се превръща в пламъци около мен, за миг от вечността ме обгръща, а след това ме изоставя и угасва. Като всичко, което запаля. С ума си."
"Yesterday we were just children
Playing soldiers
Just pretending"
"Дилия Морети е родена в Италия. Само на десет тя емигрира с майка си и баща си в Америка, въпреки че не пропуска да прекара всяко лято в италианската провинция. На деветнайсет се влюбва в Алесандро Манчети, художник, който я боготвори. Както разбрахте по-горе една нощ тя активира странните си възможности да контролира огъня по най-отвратителния и печален начин, по който може. Опитва са да продължи напред. Завършва университета Колумбия със Журналистика и се отделя от семейството си, от спомените за Италия, от спомените за него и за изгореното му тяло. В това време усъвършенства Огъня и го прави неин приятел."
faceclaim: Emma Stone


//ако може да промените потребителското име на Diliah Moretti
Върнете се в началото Go down
Dianna Winchester.
Админ
Админ
Dianna Winchester.


Брой мнения : 605
Reputation : 0
Join date : 10.09.2012
Age : 26

the name's diliah.` Empty
ПисанеЗаглавие: Re: the name's diliah.`   the name's diliah.` Icon_minitimeЧет Ное 01, 2012 9:51 pm

Невероятен герой одобрена си ! roll Ей сега ще ти сменя името ppp
Върнете се в началото Go down
 
the name's diliah.`
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» `it's diliah

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Little Hamilton :: Относно Героите :: Създаване на герои-
Идете на: