Little Hamilton
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Литъл Хамилтън едно малко градче с големи тайни!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Острова насред езерото
Големия камък до пътеката Icon_minitimeВто Яну 22, 2013 4:39 pm by Alex Dail

» Домът на Алекс +18
Големия камък до пътеката Icon_minitimeСря Яну 16, 2013 3:58 pm by Robert Stackhouse

» Търся си другарче за Рп (Настояще)
Големия камък до пътеката Icon_minitimeСъб Дек 08, 2012 3:15 pm by Пейтън Сойер

» Vincent Keller
Големия камък до пътеката Icon_minitimeПон Ное 19, 2012 4:51 am by Vincent Keller

» 100 потребителя!
Големия камък до пътеката Icon_minitimeНед Ное 18, 2012 5:48 pm by Bεllα.

» Рекламирайте вашите форуми!!
Големия камък до пътеката Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 5:54 am by Hayden.

» Станете наши приятели
Големия камък до пътеката Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 5:53 am by Hayden.

» Да броим до 9999 и обратно
Големия камък до пътеката Icon_minitimeПет Ное 16, 2012 8:39 pm by Marc de Valder

» Какво ще направиш ако се събудиш до предишния?
Големия камък до пътеката Icon_minitimeПет Ное 16, 2012 8:38 pm by Marc de Valder

Top posters
Marc de Valder
Големия камък до пътеката Vote_lcapГолемия камък до пътеката Voting_barГолемия камък до пътеката Vote_rcap 
Dianna Winchester.
Големия камък до пътеката Vote_lcapГолемия камък до пътеката Voting_barГолемия камък до пътеката Vote_rcap 
Мия Салватор
Големия камък до пътеката Vote_lcapГолемия камък до пътеката Voting_barГолемия камък до пътеката Vote_rcap 
Крисчън Грей
Големия камък до пътеката Vote_lcapГолемия камък до пътеката Voting_barГолемия камък до пътеката Vote_rcap 
Nikki Biersack.
Големия камък до пътеката Vote_lcapГолемия камък до пътеката Voting_barГолемия камък до пътеката Vote_rcap 
Rose Hathaway
Големия камък до пътеката Vote_lcapГолемия камък до пътеката Voting_barГолемия камък до пътеката Vote_rcap 
Alexandra Smith
Големия камък до пътеката Vote_lcapГолемия камък до пътеката Voting_barГолемия камък до пътеката Vote_rcap 
Jessica Muse
Големия камък до пътеката Vote_lcapГолемия камък до пътеката Voting_barГолемия камък до пътеката Vote_rcap 
Алексей Беликов.
Големия камък до пътеката Vote_lcapГолемия камък до пътеката Voting_barГолемия камък до пътеката Vote_rcap 
Vivien Leigh
Големия камък до пътеката Vote_lcapГолемия камък до пътеката Voting_barГолемия камък до пътеката Vote_rcap 
~ ~ Екипът ни ~ ~
Administrators:
Mia Salvatore
 
Dianna Winchester
 
Global Mod.:
Bella.
 
Alexandra Smith
 
Designer:
Hayden Dallas
 
Moderators:
Alex Dail
 
Alice Lee Thomas
 

 

 Големия камък до пътеката

Go down 
АвторСъобщение
Dianna Winchester.
Админ
Админ
Dianna Winchester.


Брой мнения : 605
Reputation : 0
Join date : 10.09.2012
Age : 26

Големия камък до пътеката Empty
ПисанеЗаглавие: Големия камък до пътеката   Големия камък до пътеката Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 1:16 pm

[Only admins are allowed to see this image]
Върнете се в началото Go down
Dianna Winchester.
Админ
Админ
Dianna Winchester.


Брой мнения : 605
Reputation : 0
Join date : 10.09.2012
Age : 26

Големия камък до пътеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големия камък до пътеката   Големия камък до пътеката Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 1:37 pm

Вървях без посока.Просто се лутах насам натам.От далече си личеше че не бях в настроение.Най-лошото беше че нямаше на кого да си изкарам.Напоследък само ме забърква проблеми .. По точно Елена се превърна във проблем когато се превърна във вампир.А и братята Салваторе .. защо ли ми трябваше да се забърквам с тях .. кой Бог ме докара до тук? Първо Клаус и Илайджа .. сега Стефан и Деймън .. определено нямах никакъв късмет с мъжете.Огледах се.Бях стигнала гората или по точно пътеката която водеше на там.На близо имаше голям камък.Все така умислена с моите грижи най-безцеремонно се настаних на камъка и се облегнах назад.Някой от жителите във Литъл Хамилтън ако ме видеха кой знае какво щяха да си кажат.Края на устните ми потрепна.Загледах се във един клон.От немай къде изкочи една катеричка.Палаво започна да премята по клоните.Имаше толкова живот в нея .. беше толкова крехка само една захапка беше достатъчна за да .. Изправих се.Какво ми ставаше ? Не беше в мой стил да закусвам с катерици а на Стефан.Примигнах.Какво по дяволите ми се случваше .. всичко тук ми влияше зле трябваше да се махна отдавна още преди да ме забъркат във всички тези проблеми .. и все пак още бях тук без да знам защо .. Изправих се.Бях започнала да огладнявам и ако не исках да ям птички трябваше да сляза към градчето.Започнах да замислям как по лесно да се измъкна от кашата когато .. усетих чуждо присъствие .. и то не на кого да е ами ..
-Е,Стефан .. този път във какво съм обвинена ?
Обърнах се за да го погледна.Стоеше там със ръце в джобовете и се подсмихваше.Толкова мразех той да знае нещо което аз не знам и като че ли случая беше точно такъв.Продължавах да се усмихвам иронично.
Върнете се в началото Go down
 
Големия камък до пътеката
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Скалата до пътеката.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Little Hamilton :: Кошче :: Кошче-
Идете на: