Little Hamilton
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Литъл Хамилтън едно малко градче с големи тайни!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Острова насред езерото
Sebastian Valmont Icon_minitimeВто Яну 22, 2013 4:39 pm by Alex Dail

» Домът на Алекс +18
Sebastian Valmont Icon_minitimeСря Яну 16, 2013 3:58 pm by Robert Stackhouse

» Търся си другарче за Рп (Настояще)
Sebastian Valmont Icon_minitimeСъб Дек 08, 2012 3:15 pm by Пейтън Сойер

» Vincent Keller
Sebastian Valmont Icon_minitimeПон Ное 19, 2012 4:51 am by Vincent Keller

» 100 потребителя!
Sebastian Valmont Icon_minitimeНед Ное 18, 2012 5:48 pm by Bεllα.

» Рекламирайте вашите форуми!!
Sebastian Valmont Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 5:54 am by Hayden.

» Станете наши приятели
Sebastian Valmont Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 5:53 am by Hayden.

» Да броим до 9999 и обратно
Sebastian Valmont Icon_minitimeПет Ное 16, 2012 8:39 pm by Marc de Valder

» Какво ще направиш ако се събудиш до предишния?
Sebastian Valmont Icon_minitimeПет Ное 16, 2012 8:38 pm by Marc de Valder

Top posters
Marc de Valder
Sebastian Valmont Vote_lcapSebastian Valmont Voting_barSebastian Valmont Vote_rcap 
Dianna Winchester.
Sebastian Valmont Vote_lcapSebastian Valmont Voting_barSebastian Valmont Vote_rcap 
Мия Салватор
Sebastian Valmont Vote_lcapSebastian Valmont Voting_barSebastian Valmont Vote_rcap 
Крисчън Грей
Sebastian Valmont Vote_lcapSebastian Valmont Voting_barSebastian Valmont Vote_rcap 
Nikki Biersack.
Sebastian Valmont Vote_lcapSebastian Valmont Voting_barSebastian Valmont Vote_rcap 
Rose Hathaway
Sebastian Valmont Vote_lcapSebastian Valmont Voting_barSebastian Valmont Vote_rcap 
Alexandra Smith
Sebastian Valmont Vote_lcapSebastian Valmont Voting_barSebastian Valmont Vote_rcap 
Jessica Muse
Sebastian Valmont Vote_lcapSebastian Valmont Voting_barSebastian Valmont Vote_rcap 
Алексей Беликов.
Sebastian Valmont Vote_lcapSebastian Valmont Voting_barSebastian Valmont Vote_rcap 
Vivien Leigh
Sebastian Valmont Vote_lcapSebastian Valmont Voting_barSebastian Valmont Vote_rcap 
~ ~ Екипът ни ~ ~
Administrators:
Mia Salvatore
 
Dianna Winchester
 
Global Mod.:
Bella.
 
Alexandra Smith
 
Designer:
Hayden Dallas
 
Moderators:
Alex Dail
 
Alice Lee Thomas
 

 

 Sebastian Valmont

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Sebastian Valmont
Демон
Демон
Sebastian Valmont


Брой мнения : 5
Reputation : 0
Join date : 28.09.2012

Sebastian Valmont Empty
ПисанеЗаглавие: Sebastian Valmont   Sebastian Valmont Icon_minitimeПет Сеп 28, 2012 1:52 pm

Снимка и лик: Ryan Phillippe

[Only admins are allowed to see this image]

Име на героя: Себастиан Валмонт

Възраст: 21/неизвестни

Раса: Демон

Дарба: Телепортация, Материализация, Не му въздействат дарбите, освен ангелските.

Характер: Характера може ли да се опише с една дума? Безчувствен! Няма нищо друго. Не изпитвам нищо. Болка, отчаяние, радост... Единственото за което съм създаден е за да служа. Изпълнявам заповеди. Това е живота ми, това е характера ми. Опитвам се да се усмихвам, когато трябва да спечеля някоя специална душа за господаря. Вкарвам хората в най - различни грехове, защото това е работата ми...

Външен вид: Ами за външния ми вид... Като за начало съм ослепително красив. Не съм самовлюбен, просто обичам огледалата, защото отразяват ослепителната ми външност. Очите ми сменят цвета си. Понякога са сиви, понякога сини, дори на моменти зелени, но когато сключвам сделка естествено стават черни, като бездънни ями. Устните ми са плътни и розови на цвят. Косата ми е леко къдрава и руса, а носа ми е идеално прав. Не съм от най високите, но въпреки това външния ми вид компенсира не достигащите ми няколко сантиметра. Не съм изтъкан целия от мускули, но и не са ми нужни защото съм достатъчно силен и без тях..

История: Първите ми спомени от живота, ако това което живея може да се нарече така, са болката и горещината която ме изгаряше, буквално. Не знаех какво се случва, но не можех и да говоря, а само да крещя. Всеки път когато отворех устата си от нея излизаха писъци, каквито се чуват единствено в ада.
"От къде знаех за ада?"
Нямах спомени, не знаех кой съм. Виждах единствено мрак с леки нюанси на оранжевото. Отворих очи.
"Какво бяха очите, как изглеждаха?"

Нещо ме изгори... Огън, навсякъде около мен, единствено огън! Чувството беше меко казано ужасно. Не можех да направя нищо, макар невъобразимата жега бях като вкочанен.
"Толкова ли беше горещ колкото го усещах?"
В момента в който мислите преминаха през ума ми всичко изведнъж изчезна, не изпитвах нищо, погледнах надолу и видях как самият огън изгражда кожата ми. Раждах се от огъня на ада, нямах друго предположение. Това беше единственото.
Завъртях главата си на една страна чувайки смеха. Някой се смееше. Не знаех от къде знам всички тези неща, но просто бях мислещо същество, каквото и да беше точно то.
- Ето още един, който да добавите към редиците си господарю Луцифер.

Думите излязоха от устата на момиче или поне приличаше на такова. Проследих погледа й и стигнах до тъмна фигура, която се приближаваше бавно към мен. Мъжа който се изправи пред току що изграденото ми тяло беше прекрасен. Най - красивото нещо което бях виждал някога. Не, че бях виждал много, все пак сега се раждах.
- Не е лош, какво може?

Попита мъжа, момичето което стоеше отстрани и само наблюдаваше случващото се. Отдръпнах се леко, когато той протегна ръка , но не успях да избегна допира с лицето ми. Тогава чувствата отново се върнаха и усещах студенината, която лъхаше от създателя ми или поне докато не се отдръпна и отново загубих всичките си усещания, освен тялото в което се намирах, сякаш то беше чуждото и не ми позволяваше да бъда това което бях, а какво ли бях?
- Пътува във времето, може да иде навсякъде и без да са му нужни преносители може да се върне на земята и да проникне дори в рая. Освен това не изпитва никакви чувства, което е добре, защото никога няма да съжалява за нищо.
Знаех, че говорят за мен. Усещах го, някъде дълбоко под всичката тази кожа. Гледах през така наречените си очи и стоях на място като статуя изваяна от камък.
Погледа на мъжа наречен Луцифер отново се извърна към мен и вече виждах усмивката му, която правеше лицето му грозно, а сега вече виждах истинската му същност. Той беше дяволът, порокът, всичко зло което можеше да съществува.
- Радвам се да го чуя, а ти имаш ли да кажеш нещо демоне?
Краката ми се свиха, а едното коляно докосна земята, върху другото поставих ръката си. Главата ми се сведе и загледах земята, когато устните ми се отвориха и от тях излезе най - ледения глас, който някога съм чувал.
- На вашите заповеди господарю Луцифер...

Допълнително: Тъй като не изпитва никакви чувства се подразбира, че няма как да изпита желание, от което следва, че няма как да се възбуди и за това все още е девствен, макар на няколко хилядолетия...
Върнете се в началото Go down
Мия Салватор
Админ
Админ
Мия Салватор


Брой мнения : 473
Reputation : 15
Join date : 20.06.2011
Age : 25
Местожителство : Литъл Хамилтън

Sebastian Valmont Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sebastian Valmont   Sebastian Valmont Icon_minitimeПет Сеп 28, 2012 2:30 pm

Много хубав герой!Одобрен си добре дошъл!
Върнете се в началото Go down
https://little-hamilton-rpg.bulgarianforum.net
 
Sebastian Valmont
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Little Hamilton :: Кошче :: Кошче-
Идете на: