Little Hamilton
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Литъл Хамилтън едно малко градче с големи тайни!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Острова насред езерото
Starbucks coffee Icon_minitimeВто Яну 22, 2013 4:39 pm by Alex Dail

» Домът на Алекс +18
Starbucks coffee Icon_minitimeСря Яну 16, 2013 3:58 pm by Robert Stackhouse

» Търся си другарче за Рп (Настояще)
Starbucks coffee Icon_minitimeСъб Дек 08, 2012 3:15 pm by Пейтън Сойер

» Vincent Keller
Starbucks coffee Icon_minitimeПон Ное 19, 2012 4:51 am by Vincent Keller

» 100 потребителя!
Starbucks coffee Icon_minitimeНед Ное 18, 2012 5:48 pm by Bεllα.

» Рекламирайте вашите форуми!!
Starbucks coffee Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 5:54 am by Hayden.

» Станете наши приятели
Starbucks coffee Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 5:53 am by Hayden.

» Да броим до 9999 и обратно
Starbucks coffee Icon_minitimeПет Ное 16, 2012 8:39 pm by Marc de Valder

» Какво ще направиш ако се събудиш до предишния?
Starbucks coffee Icon_minitimeПет Ное 16, 2012 8:38 pm by Marc de Valder

Top posters
Marc de Valder
Starbucks coffee Vote_lcapStarbucks coffee Voting_barStarbucks coffee Vote_rcap 
Dianna Winchester.
Starbucks coffee Vote_lcapStarbucks coffee Voting_barStarbucks coffee Vote_rcap 
Мия Салватор
Starbucks coffee Vote_lcapStarbucks coffee Voting_barStarbucks coffee Vote_rcap 
Крисчън Грей
Starbucks coffee Vote_lcapStarbucks coffee Voting_barStarbucks coffee Vote_rcap 
Nikki Biersack.
Starbucks coffee Vote_lcapStarbucks coffee Voting_barStarbucks coffee Vote_rcap 
Rose Hathaway
Starbucks coffee Vote_lcapStarbucks coffee Voting_barStarbucks coffee Vote_rcap 
Alexandra Smith
Starbucks coffee Vote_lcapStarbucks coffee Voting_barStarbucks coffee Vote_rcap 
Jessica Muse
Starbucks coffee Vote_lcapStarbucks coffee Voting_barStarbucks coffee Vote_rcap 
Алексей Беликов.
Starbucks coffee Vote_lcapStarbucks coffee Voting_barStarbucks coffee Vote_rcap 
Vivien Leigh
Starbucks coffee Vote_lcapStarbucks coffee Voting_barStarbucks coffee Vote_rcap 
~ ~ Екипът ни ~ ~
Administrators:
Mia Salvatore
 
Dianna Winchester
 
Global Mod.:
Bella.
 
Alexandra Smith
 
Designer:
Hayden Dallas
 
Moderators:
Alex Dail
 
Alice Lee Thomas
 

 

 Starbucks coffee

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Мия Салватор
Админ
Админ
Мия Салватор


Брой мнения : 473
Reputation : 15
Join date : 20.06.2011
Age : 25
Местожителство : Литъл Хамилтън

Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Starbucks coffee   Starbucks coffee Icon_minitimeПон Сеп 10, 2012 3:11 pm

Starbucks coffee Starbucks_coffee_new_store2
Върнете се в началото Go down
https://little-hamilton-rpg.bulgarianforum.net
Kim Ercole.
Демон
Демон
Kim Ercole.


Брой мнения : 19
Reputation : 0
Join date : 04.11.2012

Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee   Starbucks coffee Icon_minitimeПон Ное 05, 2012 3:34 pm


Събудих се във меките завивки... с ужасно главоболие .. какво по дяволите се беше случило снощи ?Отворих бавно очи и погледнах най-близкия часовник..часът беше почти 10 сутринта и съдейки по това че бях заспала с дрехите можех да кажа че съм се прибрала много късно и .. не съм имала време да се преоблека.Станах и отидох в банята взех си бърз душ.Излязох измих си зъбите и оправих косата си.В последно време хич ме нямаше.Гледах полу-заспало ..Слязох на долния етаж.Майка ми още не беше станала сигурно беше довела поредния мъж вкъщи.. Взех си една чаша мляко и шоколадови бисквити и седнах на масата.В почти същия този момент чух гласа на майка ми:
-Добро утро скъпа -мина покрай мен и разроши косата ми.Направих смръщена физиономия.Беше облечена със една широка риза ..която ми беше толкова позната и .. през врата мъж .. по боксерки .. и то не кой да е .. а .. баща и.
-Добро утро Кими ..-промълви с усмивка .. след което Мелани отиде при него и го целуна.Преседна ми .. бисквитката падна в чашата с мляко пред мен а очите ми се разшириха от ужас.Не можех да разбере какво става .. беше ми се струпало в повече .. баща ми добре ли беше с главата да се събере отново с тази уличница? Взех якето си което беше на стола до мен и казах
–Имам нужда от въздух - и без да се бавя много излязох.Бях облечена без голямо старание и това ме издразни.За това на първата витрина се погледнах.Бях със черен дълъг клин,кафеви дълги ботушки,туника и любимото ми кожено кафяво яке.
“Хмм ..“ промълвих тихо.Що годе одобрях..
Тръгнах по центъра .. имах нужда от размисъл .. трябваше да си спомня какво се беше случило снощи .. ии .. да проумея .. как беше възможно нашите да се съберат отново ..
Върнете се в началото Go down
Стайлс Стилински
Човек
Човек
Стайлс Стилински


Брой мнения : 12
Reputation : 0
Join date : 05.11.2012

Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee   Starbucks coffee Icon_minitimeПон Ное 05, 2012 3:47 pm

Стайлс спеше.Да определено спеше,но не му беше удобно.
Осъзнаваше,че не му е удобно,но прекалено много го мързеше,за да разбере каква е причината.
Усещаше врата си,който бе силно схванат.Устата му беше отворена...Стилински бавно отвори едното си око и огледа стаята,която виждаше от странен ъгъл.Бавно отвори и другото око.
-Мммммм...-измънка и се изправи.Беше заспал в толкова странна поза,че дори не можеше да я опише.Единият му крак бе върху нощното шкафче,другият стъпил на пода,а главата му бе извита назад висейки от леглото.Това обясняваше болките във врата,
Тънки линийки по лявата му буза му подсказваха,че са му текли лиги през нощта. Отвратително.
Той се изправи на крака и се протегна.Дрехите му бяха разпилени по пода.Телефонът му лежеше по средата на стаята,а ключовете от джипа до вратата.
Добре,че поне баща му не бе влизал в стаята.
Стайлс се протегна отново и тръгна към банята.Изкъпа се,изми зъбите си и за малко да заспи над мивката.
Не знаеше защо обаче бърза.Не,че бързаше просто искаше да излезе.
Облече се набързо.Синя тениска със знака на супермен отпред и дънки,който бяха протрити отпред.Кецове на Найк и син суитчър.
Той взе телефона си и ключовете и излезе.Баща му отдавна бе тръгнал за работа.Бележката закрепена на хладилника от един магнит му напомняше да изхвърли боклука и да не чака баща си за вечеря.Типично.
Когато изпълни заръката на баща си Стайлс излезе,качи се в джипа си и отпраши към центъра на града.Докато шофираше забеляза едно момиче.Ким.
Момичето от снощния купон.
Той се приближи с джипа до бордюра и намали,свали прозореца и се провикна.
-Госпожице Ерколе!-когато тя се обърна той се усмихна мило.
-Качвай се ще те черпя кафе!-надяваше се тя да не отхвърли поканата му...
Върнете се в началото Go down
Kim Ercole.
Демон
Демон
Kim Ercole.


Брой мнения : 19
Reputation : 0
Join date : 04.11.2012

Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee   Starbucks coffee Icon_minitimeПон Ное 05, 2012 4:01 pm


И както си вървях по пътя чух че някой ме вика.Обърнах се и видях джип но не такъв за какъвто си бях мечтала ами .. леко .. ъ .. недоуправен или нещо от сорта.Вътре имаше момче.Симпатично момче което ми беше толкова познато .. ноо . не можех да се сетя.. сякаш беше нещо като дежа ву ..
Попита дали искам да отида с него на кафе.Аз се огледах...
-На мен ли говориш ?-попитах малко неуверено.Някак си ми се струваше невъзможно момче като него да заговори момиче като мен .. Беше против правилата на природата.Аз бях от популярните в училище а той .. ако изобщо учеше в моето училище .. евала .. и все пак ми ебше познат и трябваше да разбера ... дали пък не се бяхме запознали снощи на купона ..
Огледах се още веднъж за да видя дали няма някой познат наблизо и се качих във ъъ .. колата му ако можеше да се нарече така.Той тръгна към най-близкото кафене и аз реших да го заговоря:
-И така ъъ ...
-Стайлс -помогна ми той.
-Стайлс , да вярно-повторих-Та .. от къде казваш че се познаваме ?
Лепнах си нелепа усмивка и се зачудих ..
Върнете се в началото Go down
Стайлс Стилински
Човек
Човек
Стайлс Стилински


Брой мнения : 12
Reputation : 0
Join date : 05.11.2012

Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee   Starbucks coffee Icon_minitimeПон Ное 05, 2012 4:35 pm

Стайлс сви рамене.
-Снощи.Закарах те у вас....Едни от момчетата мислеха,че ще е забавно ако...Ти направят номер и...Ами като разбрах,че ще го правят на теб просто те закарах до вас.Въпреки,че надали помниш.Все пак действието на наркотика,който беше в чашата ти е такова.-Стилински се чувстваше някак си странно.Не,че имаше точно определена причина за това чувство,но просто...
Може би му бе кофти,че Ким не го помни?
"И какво очакваш бе глупак?Толкова пъти те е виждала по коридорите,а дори името ти не знае.А снощи бе друсана и пияна...Идиот такъв."Да ето една от причините да му е гадно.Не че имаше някакъв смисъл.След днешното кафе тя отново нямаше да знае кой етой и пак щеше да го подминава по коридорите.
Да...А той бе по-голям от нея с колко?Две години?Хах...Още малко и щеше да завърши.Нямаше да се налага да търпи това унижение.Да Лидия вече не се държеше с него,както преди.Вече го забелязваше.Но историята бе дълга.Оказа се,че Стайлс го бивало поне в нещо...
И то в какво.
Момчето спря джипа си на пракинга пред Старбъгс и слезе.Мина и й отвори вратата.
Върнете се в началото Go down
Kim Ercole.
Демон
Демон
Kim Ercole.


Брой мнения : 19
Reputation : 0
Join date : 04.11.2012

Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee   Starbucks coffee Icon_minitimeПон Ное 05, 2012 6:19 pm


-Снощи.Закарах те у вас....Едни от момчетата мислеха,че ще е забавно ако...Ти направят номер и...Ами като разбрах,че ще го правят на теб просто те закарах до вас.Въпреки,че надали помниш.Все пак действието на наркотика,който беше в чашата ти е такова.
Отвърна той.Свих се гузно на седалка.От една страна защото се срамувах че съм с него в една кола а от друга ми стана гузно че друг ме е прибирал вкъщи.О да определено вече знаех кой ще умре .. в буквалния смисъл.Много добре знаех кое е момчето и определено щеше да пострада.
От една страна ми стана гадно за Стайлс ... вече се сетих кой е.Всъщност той едва ли беше подозирал че знам за съществуването или .. не точно ..
-Веднъж във 4 клас ми помогна за едно домашно по математика нали ?
Казах когато той ме покани да сляза от колата.Бяхме пред Старбъгс.Любимито ми заведение.Усмихнах му се.
Седнахме на една маса и сервитьорката дойде,за да вземе поръчките ни.
-Един шоколадов шейк,за мен.-Усмихнах се любезно.

Върнете се в началото Go down
Стайлс Стилински
Човек
Човек
Стайлс Стилински


Брой мнения : 12
Reputation : 0
Join date : 05.11.2012

Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee   Starbucks coffee Icon_minitimeПон Ное 05, 2012 6:37 pm

Стайлс се засмя и я погледна.
-Ти беше четвърти,а и аз помагах на по-малките.-той сви рамене и седна срещу нея на масата.
Вдигна поглед към сервитьорката и се ухили.
-И за мен един шейк.-Стайлс се отпусна назад в стола и въздъхна.Притвори очи и ги отвори,когато чу тихото тупване на шейковете върху масата.
-Ам...Та ние не се запознахме официално.Стайлс Стилински.Задръстеняка на гимназията.-той й подаде ръка.
Не,че имаше нужда тя да му се представя.Знаеше много добре коя е.
А и все пак...Знаеше коя е майка й.Основно заради Скот знаеше тези неща.
Стайлс се вгледа в Ким и вътрешно се усмихна.Може би бяха минали години,но все пак ето,че един ден те пиеха шейкове.Да тя щеше да остане с него още максимум двадесет минути,но все пак щеше да е с него.
За първи и последен път.Тъжната истина.
Е да,но щеше да се възползва от това.Да.Щеше.
А може би щяха да станат приятели?Дали?
Върнете се в началото Go down
Kim Ercole.
Демон
Демон
Kim Ercole.


Брой мнения : 19
Reputation : 0
Join date : 04.11.2012

Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee   Starbucks coffee Icon_minitimeПон Ное 05, 2012 7:54 pm


Да бях забравила че той беше по-голям от мен.При това отбелязване просто се усмихнах. Изчаках да донесат шейковете и устните ми жадно се свиха около сламката.Отпих и усетих как шоколадовия вкус се разля по трахеата ми чак до стомаха.
Той ми се представи като Стайлс Стилински. Загубеняка на училището.
Направих странна крива усмивка..
-Не говори така де ..не си чак толкова загубен.-Няколко секунди го гледах някак невинно притеснено.И чак когато той се засмя се успокоих и аз се разсмях.
-Аз съм .. Кембърли .. или Ким .. Ерколе .. не се смей .. знам фамилията ми е ъъ толкова странна и ъъ ... италянска .. Понякога се чудя защо баща ми е италянец.
Малко по малко започнах да се отпускам и да говоря за сее си.
В същия този момент видях Майкъл .. да влиза в заведението.Това беше момчето от снощи.Именно той беше виновен за случилото ми се снощи.Мина покрай нас и каза:
-Хах .. Кембърли и Стайлс .. Ким .. знаех че си наивна но да излезеш със този загубеняк.
Стайлс поруменя и се притесни.Аз дори не мигнах.
-По добре внимавай Майкъл ..да не ти се случи някоя случка !
-От теб и трябва да ме е страх или .. о не чакай от г-н Стилински.
Смехът му се разнесе.След това излезе от кафенето.Проследих го с поглед.Стайлс се опита да каже нещо но още преди да е започнал казах:
-Идвам след малко чакай !
Излязох и тръгнах след Майкъл. Настигнах го и едва ли не го бутнах във една тесна уличка.
-Казах ти да внимаваш .. -примигнах и очите ми станаха напълно черни така както на всички демони.-Предупредих те !
Последва известно сборичкване тъй като той беше във шок от това което видя имах изветсно предимство.Накрая когато беше целия в кръв от ританиците ми го хванах за яката и го доближих до лицето ми.
-Ето и това което искаше от мен снощи.-казах през зъби и го целунах.След секунди той падна мъртъв на земята.Хареса ми да гледам как живота напуска очите ми.Достави ми такова удоволствие.Обърнах се и видях Стайлс.
Върнете се в началото Go down
Стайлс Стилински
Човек
Човек
Стайлс Стилински


Брой мнения : 12
Reputation : 0
Join date : 05.11.2012

Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee   Starbucks coffee Icon_minitimeВто Ное 06, 2012 1:58 pm

Стайлс я погледна смаяно и се хвана за главата.
Сериозно ли?Искаше 20 минути с нея,а сега щеше да прекара 20 години в боолница...Ако оживееше.Той стана и я последва.Тя зави след Майкъл по една от затънтените улички и Стайлс тръгна след тях.Но,когато чу звуците от удари забърза крачка.О Господи Ким...
И наистина това бе вярната реакция.
Ким..Малката и сладка Ким налагаше Майкъл все едно беше...Боксова круша?Да.Точно така.
Но след това най-страннотто нещо,което бе виждал Тя се наведе над него и го целуна...Секунди по-късно той падна на земята.Мъртъв.Стайлс зяпна,а странно чувство на страх се заклещи в гърлото му.
Ким се обърна и го видя.Очите му сякаш бяха изцъклени.Тя тръгна към него,а той отстъпи една крачка,препъна се и падна.Той се вгледа в нея докато тя приближаваше и стисна устни.Животът му мина пред очите точно като на филм.Колкото и банално да звучеше това.
Но в очите му не се четеше страх.В същност една част от него искрено се радваше.
Може би му беше време.Толкова пъти бе на крачка от смъртта,може би трябваше най-накрая да я хване за ръка и готово.
-Ако ще го правиш както с него,първо си измии устата!Не докосвам нищо пипано от Майкъл.-Стайлс се засмя колебливо,все още на земята.
Върнете се в началото Go down
Kim Ercole.
Демон
Демон
Kim Ercole.


Брой мнения : 19
Reputation : 0
Join date : 04.11.2012

Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee   Starbucks coffee Icon_minitimeВто Ное 06, 2012 4:01 pm


Стайлс се опита да избяга но се препъна и падна.Аз сякаш нарочно се опитвах да го стресна и продължих към него докато не застанах над него.Но сякаш не го беше толкова страх .. сякаш .. хмм .. му все едно дали ще умре .. това не беше нормално .. всички мои предишни жертви искаха да живеят.Бяха готови да си продадат душата само и само да имат още няколко дни на земята докато Стайлс .. той беше различен и това ми направи впечатление.Едно беше сигурно не беше такъв страхливец за какъвто го мислеха всички.Определено беше повече от това което показваше и започна да ми става интересен.
Тогава започна да ми говори разни глуспоти че ако смятам да целувам и него трябва първо да си измия устата... Хах ... какво чувство за хумор.Едвам не му се изсмях в лицето беше ми забавно да го гледам така.
-Спокойно-казах едвам сдържайки се да не прихна.-Нямам намерение да ти правя нищо освен ако не се разприказваш че съм .. аз .. съм - тук се поколебах .. да му кажа или да не му кажа.И тогава примигнах.Очите ми станаха напълно черни.. без нищи бяло.Затворих ги и пак ги отворих ,като се върнаха в нормалния си вид за да видят ужасения поглед на Стайлс.

Върнете се в началото Go down
Стайлс Стилински
Човек
Човек
Стайлс Стилински


Брой мнения : 12
Reputation : 0
Join date : 05.11.2012

Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee   Starbucks coffee Icon_minitimeВто Ное 06, 2012 4:32 pm

Стайлс я погледна и сви устни.
Отиваше й да е с черни очи.Когато тя отново върна нормалният си вид той се изправи и си оправи тениската.
-Сладка си с черни очи,но така определено ми харесваш повече.-той се подсмихна и погледна над рамото на Ким.Тялото на Майкъл се виждаше ясно.Стайлс прехапа долната си устна и въздъхна.
-Не можем да го оставим там,а и няма да е редно.Все пак колкото и голям кучи син да беше,той беше...Ами не знам...На майка му сигурно ще й стане гадно.-Стайлс сви рамене и погледна към Ким.
Тя явно се надяваше той да е стреснат или да умира от страх.Явно наистина се надяваше на това и го гледаше странно,когато не получи желаното.
Стайл направи физиономия,когато тя не отмести погледа си от него и прошепна.
-Не,че имам нещо против да ме зяпаш,но имам чувството,че ще ми пробиеш главата....-той отново се подсмихна и мина покрай нея,тръгвайки към Майкъл.В главата му се завъртя идеята да докара джипа да го качат вътре и после да го зарежат в гората,но някак си самата бруталност в тази мисъл му се струваше прекалена.Все пак...
А можеха да...Не нищо не му хрумваше освен да го хвърлят в морето или да го занесат в Моргата на клиниката...Да и това беше идея....
Върнете се в началото Go down
Kim Ercole.
Демон
Демон
Kim Ercole.


Брой мнения : 19
Reputation : 0
Join date : 04.11.2012

Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee   Starbucks coffee Icon_minitimeВто Ное 06, 2012 5:37 pm


Ама той сериозно ли ? Наистина ли си мислеше че може да скрие трупа му ?Гледах го толкова втренчено че дори забравих да отместя поглед.Можеше ли да е толкова наивен.Чак когато ми каза че имал чувството че ще му пробия главата спрях да го гледам и го спрях преди да се е доближил прекалено близо.
-Ти добре ли си ? Какво очакваш ... че ще тръгна за да се оправям с трупа му .. По добре да го намерят така сякаш някой просто го е пребил .. или нещо друго .. ще изглежда по нормално .. ако го открият във реката или където и да било на скрито .. ще видят че убиеца се е опитал да заличи следите си .. ще търсят отпечатъци и така нататък .. За това .. просто да се махнем докато е време ..
Усмихнах му се умолително .. исках просто да се махнем от тук.Това беше първото ми убийство след като без да искам убих друг човек по този начин.И това да бъда демон ме .. не знаех как да го обясня но в този момент когато гнева вече беше затихнал наистина съжалявах за това което бях направила.Аз не бях убиец никога не бих наранила човешко същество само защото ме е ядосал.. аз не бях като майка ми или баща ми..
-Хайде .. моля те нека се махнем от тук не мога да се седя повече ..


Върнете се в началото Go down
Андреа ван дер Удсън
Deadly sin
Deadly sin
Андреа ван дер Удсън


Брой мнения : 6
Reputation : 0
Join date : 09.11.2012

Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee   Starbucks coffee Icon_minitimeНед Ное 11, 2012 5:39 pm

Андреа отново беше в Литъл Хамилтън. При последното си посещение градът не се бе променил много, но сега забеляза доста различни неща. Все още се чудеше къде да отседне, защото бе дошла преди минути, но като за начало реши да изпие едно кафе. Затова се насочи към първото заведение, на което попадна погледът й. Вървеше право към "Starbucks coffee" и през това време ровеше в чантата си в търсене на червилото. Гримът й беше перфектен, но тя винаги намираше недостатъци, които задължително трябваше да поправи. Най-сетне откри търсения предмет, отвори капачката и нанесе червилото върху устните си. Върна го обратно и отметна косата си, а след това бутна стъклената врата. В кафенето нямаше много хора, няколко човека чакаха на опашка, а други седяха на масите наоколо. Андреа се насочи към бара и се нареди зад едно младо момиче. То изглеждаше доста привлекателно и красиво и това малко подразни суетата. Мразаше някой да изглежда по-добре от нея, а сякаш сега госпожицата отпред имаше прекрасен вид. Тъмнокоската въздъхна ядосано, но се опита да укроти емоциите си. Дойде и нейният ред и тя заговори с мек глас.
- Едно кафе и бисквитка, моля.
- Веднага, госпожице - каза като робот жената зад бара, а след това се обърна, натисна няколко копчета на машината за кафе и постави една чаша отдолу. След това я взе и я поднесе на Андреа в чинийка заедно с една бисквитка. Тъмнокоската се усмихна леко и тръгна към една от свободните маси. Но на пътя й неочаквано се изпречи красавицата, която беше видяла на опашката. Чашата с кафе се обърна и заля нищо непозозиращото момиче. Голямо петно се появи на ризата му.
- О, божичко, ужасно съжалявам -рече притеснено суетата.
- Не, не се притеснявайте, няма проблем - отвърна хубавицата. Личеше си, че е ядосана, но не го показа. Разбира се, това не можеше да убегне на човек със способността да усеща чуждите чувства, затова Андреа реши да е любезна поне един път. Колкото и неприятно да й беше, че има някой по-красив от нея тя прецени, че трябва да го превъзмогне и да помогне.
- Почакайте, винаги нося резервни дрехи - каза тя. Наистина беше така. Не можеше да си позволи да отиде някъде без резервна дреха, защото според нея никога не можело да си сигурен, че някоя гаднярка няма да е облечена със същата рокля като теб. А и не можела да рискува да изцапа тоалета си с нещо, затова трябвало да си посигурен. Все причини, които ние обикновените хора никога няма да разберем и това само защото не сме суетни колкото нея.
Двете момичета се насочиха към дамската тоалетна, където се спряха, а Анди отново отвори голямата си чанта. Извади една красива копринена бяла риза, добре изгладена и я подаде на жената срещу нея.
- Между другото аз съм Андреа, но можеш да ме наричаш Анди - суетата реши да пропусне любезностите и да кара направо. - А вие сте...? -не довърши тя и зачака да чуе името на непознатата.
Върнете се в началото Go down
Agnes Whitmore
Ангел
Ангел
Agnes Whitmore


Брой мнения : 48
Reputation : 1
Join date : 18.09.2012
Age : 31

Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee   Starbucks coffee Icon_minitimeНед Ное 11, 2012 7:07 pm

Отворих очите си и както всяка сутрин, на лицето ми имаше малка невинна усмивчица. От нощното шкафче се носеше силния аромат на божурите, които бях купила предния ден и определено успяха да освежат още малко стаята. Определено не обичах хотелите, но след като ми се налагаше да спя в такъв, щях поне да направя така, че да изглежда максимално уютен. Няколко цветчета, малко списания и кафе машина свършиха чудесна работа, но не за дълго … мислех, че ще ми се налага да сменям по-често цветята, отколкото уредите, но след като машината издаде доста неприятен звук, не посмях да я използвам отново.
За разлика от повечето момичета, се оправих доста бързо, слагайки тесен черен панталон, който стигаше чак до глезените ми, а затворените обувки бяха идеални за времето. Не бях от най-високите момичета, затова разбира се избрах тези с високия ток и след като реших, че е време да освежа малко тоалета си, извадих от гардероба една изчистена риза в красив кремав цвят, напомняйки малко на шампанско. Доста често я обличах, но тъй като беше една от любимите ми, не можех да й позволя да й се случи нещо.
Излязох бързо и се отправих към центъра на града, като след по-малко от час се намирах в някакво кафене. Както винаги си поръчах бяло фрапе с мляко, сметана и сладолед … обичах да ми е сладко и да не е горещо. Да, обаче нещо не беше наред и след като отпих няколко глътки, установих, че няма допълнително захар, както бях помолила. Затова и тръгнах отново към касата, където се намираше буркана със захарчетата, но очевидно до там нямаше да се стигне.
Усетих как нещо горещо докосна гърдите ми и за жалост това се оказа залятата ми с кафе риза. В момента нямах особено време да обърна внимание на това, че дори не ме заболя, а кафето си бе съвсем прясно, но просто не спирах да мисля само за дрехата си. Имах чувството, че всеки момент ще се разплача или ще удуша момичето пред мен, но това желание изчезна за секунди, щом ми се извини. Не исках да се чувства зле за нещо подобно, затова и се насилих да се усмихна, като дори не осъзнах кога се оказах в тоалетната, на момичешки разговор, докато се преобличам.
Наистина проблема не ми се виждаше токова голям, но тя определено си бе настоятелна и доста убедителна, а стила й на обличане успя да ме навие. Без да чакам допълнителна покана, започнах да разкопчавам бавно копчетата на ризата си, като я гледах право в очите, сякаш чаках да направи нещо. Понякога и аз самата не знам какво ми ставаше, но аз лично не обичах да ме зяпат, затова и се обърнах, като отново я проследих с поглед, но този път в огледалото.
- Агнес – отговорих все още леко притеснена, но усмивката сама се появи на лицето ми, което определено си беше добър знак – Може да ми казваш както пожелаеш – завърших закачливо и съблякох ризата си, оставайки само по белия си сутиен, който имаше красива дантела върху подплънките и караше гърдите ми да изглеждат още по-примамливи.
Върнете се в началото Go down
Андреа ван дер Удсън
Deadly sin
Deadly sin
Андреа ван дер Удсън


Брой мнения : 6
Reputation : 0
Join date : 09.11.2012

Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee   Starbucks coffee Icon_minitimeНед Ное 11, 2012 8:16 pm

Красавицата се представи. Казваше се Агнес, името беше чудесно и много ми хареса. Усмихнах се на образа й в огледалото, а на нейното лице също изгря тънка нежна усмивчица. Когато се обърна към мен я огледах внимателно. Отворих широко очи и присвих сърдито вежди. На нея ризата й стоеше по-добре! Как беше възможно да изглежда толкова красива?! Когато видя изражението ми Агнес също се смръщи и ме попита:
- Какво има, не ми ли стои добре?
Осъзнах как изглеждам. Може би трябваше да свиквам с красотата й и затова си наложих самоконтрол. Отново се усмихнах и този път се постарах да изглеждам по-убедителна.
- Не, чудесна си! - рекох с възможно най-приветливия си тон. Бялата риза подчертаваше красивите женствени извивки по тялото й и също така правеше бюста й по-привлекателен. Агнес приглади дрехата и взе чантата си, застана пред мен и ми благодари.
- За нищо. Мисля, че ти дължа ново кафе, а и на себе си също. Позволи ми да ти се реванширам - казах й преди да се разделим. Осъзнавах колко хубава риза бях съсипала и наистина съжалих. А и момичето изглеждаше симпатично, не само на външен вид. Стори ми се мила, а си бехме разменили само няколко думи. Може би щях да завържа ново приятелство в този град. Това бе хубаво за мен, защото за цялото ми съществуване единствените ми приятели бяха другите грехове. Никога не бяхдружила с друго човешко същество, а сега се отваряше уникална възможност. Малко хора биха се развълнували така при шанса да си намерят нов приятел, но аз бях самотна и контактите бяха важни за мен.
- Добре, нека да си вземем ново кафе - съгласи се Агнес. Тези думи накараха очите ми да светнат. Наистина се зарадвах. Двете набързо излязохме от дамската тоалетна и тръгнахме към масата, на която седеше красавицата докато не я залях с кафе. Тя седна и остави нещата на стола до себе си. Аз оставих чантата си на стола срещу нея и тръгнах към бара, за да поръчам. До колкото можех да си спомнях, Агнес носеше фрапе преди инцидента. За щастие сега нямаше опашка и можех да поръчам бързо и за още по-голяма радост, предишната роботизирана служителка я нямаше и на нейно място се беше появило младо жизнено момиче, което вършеше работата си бързо. Тя ми подаде двете кафета и добави две бисквитки в отделни чинийки. Хванах всичко в ръце и го понесох към масата. Огледах се, за да се уверя, че няма някой вървящ клиент, в който да се блъсна и продължих напред. Оставих чашите на масата и седнах. Отпих от кафето си и след това попитах:
- Мисля, че си беше поръчала фрапе преди да те залея...
- Да, запомнила си - отвърна ми тя.
- Наблюдателна съм.
Усмихнахме се една на друга и отпихме по още една глътка.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee   Starbucks coffee Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Starbucks coffee
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Starbucks coffee в мола
» Coffee House On Cherry Street - Късната есен на 2011;; 11/11/11г.(една такава ужасна дата)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Little Hamilton :: Литъл Хамилтън :: Центъра-
Идете на: